MotorGuru  |  NeposlušnéTlapky  |  MyMuži  |  ČasProŽeny  |  ByznysDeník  |  TechSvět  |  ČasProBydlení  |  Pravda24  |  Půjčka s odměnou  |  HobbyDeník  |  VipShowMercator - Kanada Gronsko Rusko na rovniku
Obrázek Mercator - Kanada Gronsko Rusko na rovniku
PravdivaPredpoved a pridej valku clovek vs delfin Another thing I learned from Dad si super V base crop maa to haaczek
Komentáře (27) Komentovat Nezobrazovat

Mercator_-_Kanada_Gronsko_Rusko_na_rovniku.JPG (tiezsabavim) (25.5.2022 13:54)
Nie europa ale Nemcko Cesko Slovensko Rakusko a Madarsko maju problem s energetickou zavyslostou. male picoviny ako CR AU SR a HU nikoho nezaujmaju takze to nakoniec je o tom ako priemyselna lobby dokaze oddalovat odpoj plynu na ktorom mali Nemci (aj Rakusani) dohodnuty s Rusmi ppci kseft. Ako krasne chceli vyjebat s Poliakmi a Ukrajincami az nakoniec vyjebali sami so sebou. Tie agitacne kokotiny ako vsetci vysime na gumke z gati putinovy si strcte do prdele.

Mercator_-_Kanada_Gronsko_Rusko_na_rovniku.JPG (Tošlorychle) (24.5.2022 22:07)
Opravdu jsme už ve fázi agitační recitace?

Mercator_-_Kanada_Gronsko_Rusko_na_rovniku.JPG (tdkbR (24.5.2022 13:13)
nie ty si retardovany kokot co si nevie dat dokopy dve a dve. na psychopata ti chyba psyche

Mercator_-_Kanada_Gronsko_Rusko_na_rovniku.JPG (blmblmblm jiz prisel o 3 nicky zaregistrovane lumenklavirnikem) (24.5.2022 12:37)
ubulenej psychopat: Jenze zeme EU jsou na ruskych energetickych surovinach zavisle natolik, ze tohle "uskromneni" znamena zanik velke casti prumyslu, nezamestnanost nekde v pasmu 20-30 %, energeticka chudoba poloviny populace a pad zivotni urovne na uroven Ruska. To mi proste jako dobrej napad neprijde, ale holt ja nejsem psychopat, kteremu by byli lidi uplne ukradeni, jako ses ty.

Mercator_-_Kanada_Gronsko_Rusko_na_rovniku.JPG (Pyca_ZlaR (24.5.2022 12:35)
K čemu je ohřátá prdel, když ti do ní vidle zabodává rusák, a ještě se směje, jak to tomu "čechonacistovi" natřel :-( B-) #JedinejDobrejNuzakJeMrtvejNuzak B-)

Mercator_-_Kanada_Gronsko_Rusko_na_rovniku.JPG (Pyca_ZlaR (24.5.2022 12:33)
blm-BLBe, holt se EU bude muset uskromnit. Velká Británie to během války s Hitlerem zvládla, EU a VB to zvládne během válku s Pulerem taky. Ale nedává smysl krmit rusáka Eurama, když za ty Eura bude vraždit Evropany, a tvrdit, že se vraždí sami, a že si sami ničí města. To je lepší a hlavně levnější vyzbrojit Ukrajince, ať rusáky, kteří z Chudobince zabloudili na Západ, vystřílí #AzDoPoslednihoNuzaka B-)

Mercator_-_Kanada_Gronsko_Rusko_na_rovniku.JPG (Svabach) (24.5.2022 12:21)
Nereg mrtky tu zas podporuji Ivana? Zavrete radeji picu nerdi ;-)

Mercator_-_Kanada_Gronsko_Rusko_na_rovniku.JPG (blmblmblm jiz prisel o 3 nicky zaregistrovane lumenklavirnikem) (24.5.2022 12:11)
ubulenej psychopat: na svete neexistuje dostupne mnozstvi energie za konkurenceschopnou cenu, ktera by dokazala energeticke suroviny nahradit. Takze ano, bez nich se posereme i to hovno nam primrzne na prdel, protoze nebudem mit cim zatopit. Ideologicke sracky nezahrejou.

Mercator_-_Kanada_Gronsko_Rusko_na_rovniku.JPG (blmblmblm jiz prisel o 3 nicky zaregistrovane lumenkavarnikem) (24.5.2022 11:44)
Uz prisel den, uz prisel den, kdy zapadni nacky pozenem. My zuby jim vymlame, Zetka na ne vyrezeme, uz prisel den, uz prisel den, kdy Putin novym Cesarem! Kvicte proukrajinske mrdky, poustim si vas kvikovt misto porna.

Mercator_-_Kanada_Gronsko_Rusko_na_rovniku.JPG (...neco...) (24.5.2022 11:38)
Placena_pycko_nuzaku_z_chudobince: WOW! Jak inovativni :-D

Mercator_-_Kanada_Gronsko_Rusko_na_rovniku.JPG (Pyca_ZlaR (24.5.2022 11:34)
@...neco... Nuzáku, vy na sebe umíte tak hezky ukázat, že jste tady jen pár dementů pod různejma přezdívkama, to je neuvěřitelný. Nevím co má můj postoj společného s ODS, ale whatever. Fiala se nebál poslat na pobíjení ruskejch kurew Ukrajincům tanky, a to mu nikdo neodpáře ani kdyby ODS rozkradla Karlštejn. Protože - a modří už vědí - Jedinej. Dobrej. Rusák. Je. Mrtvej. Rusák B-) ;-)

Mercator_-_Kanada_Gronsko_Rusko_na_rovniku.JPG (Pyca_ZlaR (24.5.2022 11:31)
Ta představa mužiků, že se bez nich EU posere. Neposere, molodci, nejste jediní komu ze země teče energie. A ty jiné země umí za ty prachy z ropy a zemního plynu alespoň něco vybudovat. Ne jako ten váš Bolševistán, kde umíte postavit jen tanky, a to ještě mizerně B-)

Mercator_-_Kanada_Gronsko_Rusko_na_rovniku.JPG (Půťa) (24.5.2022 11:31)
Jo tech zdroju co bez zapadnich firem neumi dostat ze zeme

Mercator_-_Kanada_Gronsko_Rusko_na_rovniku.JPG (jeremias) (24.5.2022 11:24)
Mark Twain: "kupujte pôdu, už ju nevyrábajú"

Mercator_-_Kanada_Gronsko_Rusko_na_rovniku.JPG (...neco...) (24.5.2022 11:20)
A ted si placena odeesacka pycko opakujici furt stejne frazicky(za to bych ti moc grosu nedal) predstav, ze ten chudobinec je 2x vetsi nez SSA.. a tech zdroju co ma. Russak bez nas nejakej rok s vodkou v zemljance prezije, ale EU by bez Russaka do par mesicu klekla. B-)

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...