Domény od 79Kč  |  Nebankovní půjčky  |  Hosting zdarma  |  Rychlá půjčka  |  Fleshlight


MyTh
Obrázek MyTh
Jeste nesedi sykorka modrinka Math is hell fixed - ano lzive - Krajec chleba stool
Komentáře (18) Komentovat Nezobrazovat

MyTh.jpg (brnonymousR (10.7.2018 21:16)
Spatne jsem se vyjadril. Spis jsem mel napsat "kritizuje muslimy". Ona je to spis otazka vykladu, alev tom shrnuti na konci vyzyva k tomu, ze o nich nemame rikat spatne veci, ani kdyby byly pravdive, protoze je to necitlive.

MyTh.jpg (fekalista ovčieho trusu) (10.7.2018 15:52)
kľud, to len neomarxistickí socanskí zmrdi vládnuceho establišmentu vymysleli pseudoproblém pre zotročené ovce aby im sračkometné médiá podhadzovali stále čerstvé seno na prežúvanie (a kopu iných kokotiny s krimigrantmi) - inak by totiž do pozornosti prišli otázky typu "prečo rozosrali celú EU", "prečo uťahujú reťaze centralizovanej totality", prípadne "čo s dôchodkami na ktoré jednoducho nebude?"

MyTh.jpg (DukyR (9.7.2018 21:06)
brnonymous: No, to je fakt blbý. Osobně jsem pro všechny pomluvy a vůbec šířím rád lži obecně, nejen pomluvy. Je určitě špatné bojovat proti pomluvám.

MyTh.jpg (hixaxonR (9.7.2018 19:59)
On to fakt publikoval :-( - [odkaz] , z těch horních odpovědí mi je smutno.

MyTh.jpg (brnonymousR (9.7.2018 18:13)
Horsi bylo, kdyz jsem videl video, kde Penn Jilette brojil proti tomu, kdyz nekdo pomlouva muslimy.

MyTh.jpg (DukyR (9.7.2018 15:21)
--: No, já právě nevím, však proto se ptám...

MyTh.jpg (Dež0n - nereg) (9.7.2018 14:07)
Kasuha to pěkně okomentoval. Za mě bych ještě zjednodušil - pro nenormály, kdo se cítí být v těle druhýho pohlaví, ať se nechá přemontovat, dneska už to jakžtakž jde. Kdo se cítí ještě jinak, tak ať si tu svoji úchylku nechá pro sebe a necpe ji jinejm a dochází podle potřeby a chuti k psychologovi/sexuologovi.

MyTh.jpg (Abdul_HasanR (9.7.2018 13:43)
majxik: tak proč se tito lidé snaží zrušit kolonku "sex", popř. tam dávat jiné než fyzické pohlaví, která odkazuje právě na fyzické pohlaví na pasech, ŘP, ID kartách a podobně? Nebo proč si myslí, že takového Catelyn Jenner a podobné oslovuji mužem na základě psychického pohlaví a ne fyzického, i když u této osoby už nejde ani o muže, ani o ženu, ale o bezpohlavní.

MyTh.jpg (antonymR (9.7.2018 13:34)
ve vektorove grafice je vsechno porad stejne ostre nezavisle na priblizeni...

MyTh.jpg (okolek) (9.7.2018 13:30)
2Kasuha: dobrá glosa, já jen dodám, že komplex méněcenosti je vlezlá potvora a člověk by si ho měl hlídat.

MyTh.jpg (--) (9.7.2018 13:20)
Duky: A umíme je "léčit"? Umíme z muže, který se cítí být psem, udělat muže, který se cítí být mužem?

MyTh.jpg (DukyR (9.7.2018 13:11)
afgaga: A umíme je "léčit"? Umíme z muže, který se cítí být ženou, udělat muže, který se cítí být mužem?

MyTh.jpg (afgaga) (9.7.2018 12:16)
majxik: V psychických poruchách se nevyznám, ale jsou lidé kteří si myslí že jsou Hitler, Napoleon, žába, pes atp, nějaky lidé si myslí že jsou opačné pohlaví a najednou to porucha není? lol. Potřebujou léčit a ne je falešně akceptovat, po změně pohlaví dochází k obrovskému nárustu sebevražd těchto zrůd jelikož chlap předělán na ženu si například musí srkat do nové kundy dildo aby nedocházelo ke strůstům, samozřejmě z nové kundy často vytéká hnis a smrdí jak nemytej pupík

MyTh.jpg (Kasuha) (9.7.2018 11:36)
Co se týká slova 'gender' tak tady máme výraznou většinu lidí kterým je jasno s kým chtějí mít sex a jak budou mít děti, relativně malé procento těch kteří v tom jasno nemají a potřebují větší nebo menší pomoc, a celou generaci hysterických osobností které udělají cokoli jen aby na sebe upoutali pozornost.

MyTh.jpg (Kulich) (9.7.2018 11:13)
majxik: tak jako tak me nezajimaji cizi poruchy a malformace. Pokud se nekdo identifikuje jako polygender, tak at se s tim bud leci, nebo drzi hubu.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...