Rychlá půjčka  |  Fleshlight  |  Nebankovní půjčky  |  Hosting zdarma  |  Domény od 79Kč  |  Sleva na mall.cz  |  DealeXtreme


MyTh
Obrázek MyTh
stale cakam blonde she cut Ready For The MOVIE lifehacks that dont consider any moraI standards fejkova radost Feudalismus
Komentáře (18) Komentovat Nezobrazovat

MyTh.jpg (brnonymousR (10.7.2018 21:16)
Spatne jsem se vyjadril. Spis jsem mel napsat "kritizuje muslimy". Ona je to spis otazka vykladu, alev tom shrnuti na konci vyzyva k tomu, ze o nich nemame rikat spatne veci, ani kdyby byly pravdive, protoze je to necitlive.

MyTh.jpg (fekalista ovčieho trusu) (10.7.2018 15:52)
kľud, to len neomarxistickí socanskí zmrdi vládnuceho establišmentu vymysleli pseudoproblém pre zotročené ovce aby im sračkometné médiá podhadzovali stále čerstvé seno na prežúvanie (a kopu iných kokotiny s krimigrantmi) - inak by totiž do pozornosti prišli otázky typu "prečo rozosrali celú EU", "prečo uťahujú reťaze centralizovanej totality", prípadne "čo s dôchodkami na ktoré jednoducho nebude?"

MyTh.jpg (DukyR (9.7.2018 21:06)
brnonymous: No, to je fakt blbý. Osobně jsem pro všechny pomluvy a vůbec šířím rád lži obecně, nejen pomluvy. Je určitě špatné bojovat proti pomluvám.

MyTh.jpg (hixaxonR (9.7.2018 19:59)
On to fakt publikoval :-( - [odkaz] , z těch horních odpovědí mi je smutno.

MyTh.jpg (brnonymousR (9.7.2018 18:13)
Horsi bylo, kdyz jsem videl video, kde Penn Jilette brojil proti tomu, kdyz nekdo pomlouva muslimy.

MyTh.jpg (DukyR (9.7.2018 15:21)
--: No, já právě nevím, však proto se ptám...

MyTh.jpg (Dež0n - nereg) (9.7.2018 14:07)
Kasuha to pěkně okomentoval. Za mě bych ještě zjednodušil - pro nenormály, kdo se cítí být v těle druhýho pohlaví, ať se nechá přemontovat, dneska už to jakžtakž jde. Kdo se cítí ještě jinak, tak ať si tu svoji úchylku nechá pro sebe a necpe ji jinejm a dochází podle potřeby a chuti k psychologovi/sexuologovi.

MyTh.jpg (Abdul_HasanR (9.7.2018 13:43)
majxik: tak proč se tito lidé snaží zrušit kolonku "sex", popř. tam dávat jiné než fyzické pohlaví, která odkazuje právě na fyzické pohlaví na pasech, ŘP, ID kartách a podobně? Nebo proč si myslí, že takového Catelyn Jenner a podobné oslovuji mužem na základě psychického pohlaví a ne fyzického, i když u této osoby už nejde ani o muže, ani o ženu, ale o bezpohlavní.

MyTh.jpg (antonymR (9.7.2018 13:34)
ve vektorove grafice je vsechno porad stejne ostre nezavisle na priblizeni...

MyTh.jpg (okolek) (9.7.2018 13:30)
2Kasuha: dobrá glosa, já jen dodám, že komplex méněcenosti je vlezlá potvora a člověk by si ho měl hlídat.

MyTh.jpg (--) (9.7.2018 13:20)
Duky: A umíme je "léčit"? Umíme z muže, který se cítí být psem, udělat muže, který se cítí být mužem?

MyTh.jpg (DukyR (9.7.2018 13:11)
afgaga: A umíme je "léčit"? Umíme z muže, který se cítí být ženou, udělat muže, který se cítí být mužem?

MyTh.jpg (afgaga) (9.7.2018 12:16)
majxik: V psychických poruchách se nevyznám, ale jsou lidé kteří si myslí že jsou Hitler, Napoleon, žába, pes atp, nějaky lidé si myslí že jsou opačné pohlaví a najednou to porucha není? lol. Potřebujou léčit a ne je falešně akceptovat, po změně pohlaví dochází k obrovskému nárustu sebevražd těchto zrůd jelikož chlap předělán na ženu si například musí srkat do nové kundy dildo aby nedocházelo ke strůstům, samozřejmě z nové kundy často vytéká hnis a smrdí jak nemytej pupík

MyTh.jpg (Kasuha) (9.7.2018 11:36)
Co se týká slova 'gender' tak tady máme výraznou většinu lidí kterým je jasno s kým chtějí mít sex a jak budou mít děti, relativně malé procento těch kteří v tom jasno nemají a potřebují větší nebo menší pomoc, a celou generaci hysterických osobností které udělají cokoli jen aby na sebe upoutali pozornost.

MyTh.jpg (Kulich) (9.7.2018 11:13)
majxik: tak jako tak me nezajimaji cizi poruchy a malformace. Pokud se nekdo identifikuje jako polygender, tak at se s tim bud leci, nebo drzi hubu.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...