Domény  |  VPS  |  Webhosting  |  Dropbox


Not confused
Obrázek Not confused
Neska ne Pan Sponka Huston nema problem klavesnice pro statni zastupce red head monday 111 Mecha-fighting
Komentáře (36) Komentovat Nezobrazovat

Not_confused.jpg (cern0usekR (16.9.2019 13:28)
,,: Tomu se rika konformita ;)

Not_confused.jpg (,,) (16.9.2019 10:29)
DougBadman: Pravda, nikdo tě k tomu nenutí, projektuješ si je tam sám zcela dobrovolně.

Not_confused.jpg (DougBadmanR (16.9.2019 10:20)
Do tebe píčoviny nikdo neprojektovat nemusí.. :-)

Not_confused.jpg (,,) (16.9.2019 9:12)
cern0usek: Ok, tohle beru, že v tomto směru ty hromadné akce znepříjemňují pár lidem životy. Otázkou je, zda kvůli tomu je třeba nenávidět celou tu myšlenku. Přijde mi, že řada lidí (hlavně muži 45+, tam je to nějaká vada) nenávidí jakoukoliv myšlenku či jinakost, kvůli které se dělají demonstrace či manifestace... proto je mezi nimi plno voličů Zemana, Babiše, jsou homofobní, a jakýkoliv aktivismus je pro ně sprostý slovo. Bohužel, dokud bude lidi rozeštvávat demokracie, lepší to nebude. Zlatý trh.

Not_confused.jpg (cern0usekR (16.9.2019 8:54)
,,: K tomu "hokejovymu" prirovnani... Je totiz docela vystizny, ale asi jinak, nez jsi myslel. Na ten hokej samozrejme jit nemusis, ale kdyz ti pak cela O2 arena prochazi pod voknama a vozraly debilove rvou a rozbijej flasky na ulici, pripadne ti ujede sest plnejch meter, tak uz se toho ucastnit musis, aniz bys chtel, Lidi, co bydlej pobliz stadionu by ti mohli vypravet, jaka je to lahoda, kdyz prijede nakej tradicni rival (typicky napr. Sparta versus Banik)...

Not_confused.jpg (,,) (16.9.2019 0:05)
DougBadman: No, jednak se ani nesnažíš cokoliv chápat, jednak si do svých oponentů projektuješ totální píčoviny. Pak se nediv, že jsi za kripla.

Not_confused.jpg (DougBadmanR (15.9.2019 22:37)
Pochopit ty tvoje nesmyslný homožvásty? :) To vážně nejde, jsi jen prostě další pochcanej aktivista co prosazuje svoji nesmyslnou a zcela dekadentní ideologii a je rád, když nějaká přiblblá kráva změní malým dětem ve své klinice, alá Mengele, pohlaví. Takové svině by měli být zavřený v blázinci.

Not_confused.jpg (,,) (15.9.2019 21:59)
Jen abych to upřesnil, homofob je každý kripl, který si myslí, že buzerant je méněcenný, nebo že nemá mít možnost mít stejnou kvalitu života jako heterosexuál. Každý, kdo si myslí, že nevychová dítě (a proto by se mu to mělo odepřít) nebo nezná lásku (a proto by se mu měla odepřít svatba). Dále ti, co posílají buzeranty do muslimských zemí, nebo si do nich projektují X dalších debilních předsudků. Nikdo Vás nežádá, abyste šukali stejný pohlaví nebo abyste měli buzeranty rádi. Žádá se tolerance a pochopení.

Not_confused.jpg (,,) (15.9.2019 21:51)
hatefree: Nemusíš je oslavovat. To po tobě nikdo nechce.

Not_confused.jpg (hatefree) (15.9.2019 20:42)
,, "homofobní" tenhle patvar nějčastěji používají militantní ultra buzny, u kterých je homofobní každý, kdo je neoslavuje ;-) :-*

Not_confused.jpg (,,) (15.9.2019 12:46)
A příroda? Všechno je její součástí. Nic neporušuje fyzikální zákony atd. Známe několik set živočišných druhů s homosexuálním chováním, ale jen jeden druh s homofobním chováním. A mimochodem, určité procento nerozmnožujících se lidí bylo vždy ku prospěchu společnosti, protože hádej co - zajišťovali rodiny svých bratrů/sester, zvláště pokud např. tito sourozenci zemřeli. Babičky a dědečci byli v pravěku luxus, takového věku bylo velmi vzácné se dožít.

Not_confused.jpg (,,) (15.9.2019 12:43)
DougBadman: To jsou právě ty tvoje předsudky, které tě staví proti nim a dělají z tebe neinformovaného ignorantského morálního kripla. 90 % buzerantů nepoznáš. Vůbec. Nenosí ujetý hadry, nemluví buzerantsky atd. Dokud ti to neřeknou, nebo dokud si sám nezjistíš, že mají kluka. Upřímně nevím, co je nacistického na vědeckém a technickém pokroku, a např. umělá děloha může pomoct i neplodným ženám. Nikdo heterosexuály neohrožuje, buzeranti jenom chtějí žít stejně jako oni. Nikoliv líp a nikoliv na jejich úkor.

Not_confused.jpg (DougBadmanR (15.9.2019 11:28)
,,: jo tohle je přesně ono, nacistický pokusy, umělá děloha? No bomba, určitě by ses z ní chtěl narodit :) Buzerant není méněcenná bytost, má stejná práva jako kdokoliv jiný, jenže zákony přírody určili, že to je slepá větev. Hlavně vůbec nechápeš, že nějaká umělá děloha nebo podobná blbost jejich status nemění. Jo ten svůj respekt si budují tím, že se navlečou do ujetých hadrů, mluví buzerantsky a trajdají městem :-D Na věci jako adopce, manželství.. nemají žádný nárok.

Not_confused.jpg (,,) (15.9.2019 9:50)
sin(x): Ty jseš vážně kripl. Chytáš se jakéhokoliv nesmyslu a předsudku, aby sis obhájil svůj komplex nadřazenosti. Právě kvůli takovým, jako jsi ty, se ty pochody dělají.

Not_confused.jpg (Dr.Str.R (15.9.2019 3:09)
Podívejte se na logo Apple a zjistíte, jací uživatelé jejich telefony používají.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...