VPS  |  DoményPass it on
Obrázek Pass it on
noyes impossibru Soudruh premier na inspekci aksuali no Hans bring ze Wassermann kouzelny lektvar
Komentáře (24) Komentovat Nezobrazovat

Pass_it_on.jpg (Douglas) (7.7.2020 6:45)
ne, jen jsi nepochopil co hagen psal

Pass_it_on.jpg (serepes) (7.7.2020 6:36)
Ten narativ "Všechno co se mi nelíbí a nesouhlasím s tím je ruská propaganda" je již směšný. Hergot sakra! jak mohla za tak krátkou dobu takto klesnou kvalita vzdělání?!

Pass_it_on.jpg (Hoaxha) (5.7.2020 12:38)
eVeRyThInG iS RASHAN pRoPaGaNdA. Ze alkac Juraj Bez Mena :-D sluzi neocon propagande, pre ktoru su aj fasisti a intersekcionalni retardi "marxisti"

Pass_it_on.jpg (hagenR (5.7.2020 9:39)
Wujc: Bezmenov tím svým slavným interview akorát slouží ruské propagandě. Když někoho nemůžeš ovladnout tak mu řekni, že můžeš, třeba se někdo chytne. To by musel krom dojmů začít přednášet i důkazy a ty jsem od něj fakt neviděl, ne relevantní, ale jasně někomu to stačí. To že ho sdílejí hlavně weby usvědčené z dezinformací taky o něčem svědčí, dokazovat dezinfromace dezinformacema je tak trochu motání se v kruhu. :-)

Pass_it_on.jpg (Nope) (5.7.2020 9:35)
Wujc: stejně to není žádný jejich vůdce jak se někdo snaží tvrdit, takže je to celkem irelevantní. S druhou částí tvého tvrzení vesměs souhlasím

Pass_it_on.jpg (WujcR (5.7.2020 8:54)
Ještě že přemýšlení není tvoje silná stránka, proto mě to neuráží.

Pass_it_on.jpg (MikeMinR (5.7.2020 8:46)
Zamyslel jsem se nad celou diskuzí a vyšlo mi z toho, že ... Wujc vstává každé ráno pádem na hlavičku. :-D

Pass_it_on.jpg (WujcR (5.7.2020 8:14)
hagen: Ty prostě vidíš nesestříhané video, kde něco říkaj a bereš to jako vytržené z kontextu? :-D A protože o tom píšou s nějakou rétorikou nějaké desinformační weby, tak to strácí na validitě? :-D Marxistů a levičáků je i plná evropa a jak říkal Yuri Bezmenov, někteří lidé neuvěří, dokud si pro něj nepřijdou.

Pass_it_on.jpg (hagenR (4.7.2020 23:47)
Ale na druhou stranu, když si vezmu jaké weby o tomhle píšou a jakou retorikou tak by se to skoro dalo brát jako důkaz toho že je to totální bullshit vytržený z kontextu a fakt nechci stát na stejné straně jako je třeba tohle: [odkaz]

Pass_it_on.jpg (hagenR (4.7.2020 23:36)
Nope: Já chápu že tu je na jednu stranu chválihodná idea narovnat práva mezi rasami což je naprosto v pořádku. Ale pokud si někdo založí hnutí, což Cullors udělala, tak snad to hnutí nějak formuje. A pokud sebe a další jednu z celkem 3 zakladatelek označí jako ideologicky orientované na marxismus, tak to vypovídá o tom jaké hnutí to vlastně vytvořily a že jeho záběr je komplexnější než jenom narovnání práv.

Pass_it_on.jpg (Nope) (4.7.2020 23:23)
hagen: za BLM se zaštituje ruzne skupiny lidi nebo jednotlivci, ne každý z nich ma společny cil, nebo způsoby jak toho dosáhnout. to what we believe jsou jen obecné řeči o boji s rasismem bla bla.. nic co by se dalo označit za program.

Pass_it_on.jpg (hagenR (4.7.2020 23:18)
Vymezení kdo podle jejich slov za ně může mluvit: [odkaz] Když se ohrazují, že za ně někdo nemuže mluvit když není není nijak navázán na co-founder včetně Cullors z videa, tak to opravdu vyznívá, že cofounders jsou tak trochu leaders.. jinak "Program" je v sekci "about" a "what we believe"

Pass_it_on.jpg (DzzD) (4.7.2020 23:11)
Nj, Dlouho nikdo neukázal na židy jako příčinu všeho zla, černoši jsou ohraní, ale židi, to je panečku evergreen

Pass_it_on.jpg (RedpillerR (4.7.2020 23:08)
Ale tak to se nemusi pripominat, kazdej vi ze za cimkoliv antiwhite jsou zidi/marxisti

Pass_it_on.jpg (Nope) (4.7.2020 23:06)
33joe: co by to bylo? dokazuje to snad že je to nějaká centralistická organizace s jednotným programem a s leadery?

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...