VPS  |  DoményPatent
Obrázek Patent
omar Panelak kdyz bydlis mezi nemeckem a ruskem bacha na ne When-epidemiologists-do-geometry lost roomba
Komentáře (74) Komentovat Nezobrazovat

Patent.jpg (Rusky Troll) (9.12.2019 8:41)
OP a autor je kokot plny nenavisti.

Patent.jpg (,,) (8.12.2019 8:26)
Ijacek: Ta možnost ovlivnit něco hlasem (1 z milionu) je naprosto kreténská, vlastně se jí vyrovná jen to, že jiný dav lidí rozhoduje proti mě, takže jsem povinen respektovat jejich debilní rozhodnutí; ba co hůř, protože stát řeší problém jen 1 způsobem za 4 roky, dočkáme se funkčního řešení třeba až za 100 let. Na trhu si prostě vyberu jednu z mnoha firem, se kterou se nejvíc shodnu, a ty si vybereš třeba jinou, a každý si jdeme svou cestou. Různá řešení jsou zkoušena paralelně a lze je hned korigovat.

Patent.jpg (,,) (8.12.2019 8:22)
Ijacek: A to je přesně ono, ty furt uvažuješ v rámci hledání nějakého státního aparátu. A to je ten průser. Máme stovky let zkušeností s tím, jak je neefektivní, jak má naprosto zvrácený motivace, a přesto je jej 99 % lidí chce. A pak máme zkušenost s trhem, kde v rámci konkurence by i ty největší průsery státního aparátu byly vyřešený v rámci týdnů. Jen se všichni bojí svěřit věci trhu, přestože ty, které řeší volný trh, dle zkušeností fungují lépe než když je řeší stát. Čili lepší systém je, jen ne stát.

Patent.jpg (Bi3) (7.12.2019 18:38)
Cajgon: jestli si vzal tabletku, tak ti sin(x) neodpoví, protože se stydí. Jinak káva dnes super! A nehodíme fakty, třeba od pondělka, do jednotného čísla "fakt", aby se to lépe používalo jednodušším lidem?

Patent.jpg (Douglas) (7.12.2019 18:27)
Sin(x) to tvoje srovnání s padesáti lety je pěkná hyperbola, nějaké pritibruselske postoje jsou pomalu běžná součást politického mainstreamu, natož pak protimuslimské, stejně tak odmítání masové imigrace, věc se kterou souhlasí většina národa a je to naprosto legitimní, za tyhle věci tě nikdo nebude persekuovat jako v padesátých letech, nebo ti po napsání komentáře zaklepali tajní na dveře? Jinak fake news nebo lžive zprávy tady prostě jsou, problém je když zasahují ve velkem třeba do voleb.

Patent.jpg (CajgonR (7.12.2019 17:23)
Sin(x) odpovědět na ty otázky v 12:30 se ti nahodou nechce?

Patent.jpg (Douglas) (7.12.2019 16:28)
Členové EK jsou jmenování volenými vládami jednotlivých zemí, stejně jako třeba ministři, mají koneckonců podobné funkce

Patent.jpg (OldisR (7.12.2019 16:15)
Jak jako založené na nenávisti?

Patent.jpg (OldisR (7.12.2019 16:14)
Ijacek: jj třeba takové členy EK, je radost volit.

Patent.jpg (Ijacek) (7.12.2019 15:32)
,, : Ta debilni idea, ze ti nekdo muze vybrat sefa, aniz by jsi s tim souhlasil, se nazyva demokracie. Ja vim, k dokonalosti ma daleko, ale dokud neprijdes s lepsim zpusobem vyberu statniho aparatu, nez je vselidove hlasovani, tak by jsi mel byt rad, ze mas alespon nejakou moznost slozeni statni spravy ovlivnit svym hlasem, pripadne ovlivnit jine hlasujici. Porad lepsi, nez hlasovaci listek s jednim, predvyplnenym polickem.

Patent.jpg (,,) (7.12.2019 15:02)
sin(x): Ale já neříkám být sám, nebo nemít vzory nebo šéfy. Jen přestat vyznávat tu debilní ideu, že mi toho šéfa může někdo vybrat, aniž bych s tím souhlasil, nebo že ten šéf ovládá nějaké území. Prostě nejsem majetek, tečka.

Patent.jpg (sin(x)R (7.12.2019 14:53)
,,: Což je přirozené. Protože můžeš mít touhu nebýt ovládán, můžeš mít kvalitní informace, můžeš mít co chceš. Ale také musíš mít schopnosti od boha něco zrealizovat, což 97 % lidí nemá. Co svět světem stojí, tak existovali lídři a členové skupin. Proti tomu jedinec neobstojí. To je model, který se osvědčil zatím jako nejsilnější a nejschopnější v historii.

Patent.jpg (DD) (7.12.2019 14:49)
Sin(x) Ja ale argument podal, a sice to že to co píšeš je argumet ad hominem vůči určitým lidem. Navíc, ty jsi podal nějakou tezi kterou jsi nepodpořil ani jedním argumentem, takže teď máš možnost

Patent.jpg (,,) (7.12.2019 14:48)
sin(x) 14:35: Právě, že si to doteď nakukat nenechali a pořád hledají různé spasitele. Babiš, VKml a další...

Patent.jpg (,,) (7.12.2019 14:47)
Lumpenkavárník: Jenže vzdělání a informace dostupné všem ještě neznamená, že jediný způsob, jak toho dosáhnout, je strčit tam ten nejméně důvěryhodný článek, a sice stát, resp. státní školství. Dneska máš internet, informace a vzdělání máš pár kliků odsud, ani nemusíš zvednout prdel. Vojenské totalitě zabrání potřeba nebýt ovládán. Kterážto po úporné masáží lidí státem dnes jaksi neexistuje. Síla funguje v situaci, kdy jde o život a nejsou naplněny ani základní potřeby; jinak je výhodnější spolupracovat.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...