VipShow  |  NeposlušnéTlapky  |  MyMuži  |  ČasProBydlení  |  ČasProŽeny  |  HobbyDeník  |  ByznysDeník  |  Pravda24  |  MotorGuru  |  TechSvětPirati nejsou komuniste 26.05.2023 
Obrázek Pirati nejsou komuniste
PT vs SK darcek na rozlucku 200nul veslari Denying Evolution jeden z nejzvracenejsich vydobytku rudeho rezimu
Komentáře (12) Komentovat Nezobrazovat

Pirati_nejsou_komuniste.jpg (Dezolát) (27.5.2023 6:45)
Komunismus je jen jedna z extrémních forem socialismu. Tedy z hlediska ideového nic výjimečného. Jen tvrdší provedení. A to, že "o všem rozhoduje komunita", taky není nic výjimečného. Takhle to funguje i v demokracii. Rozhoduje početnější komunita a méně početná komunita/komunity má/mají povinnost se podřídit.

Pirati_nejsou_komuniste.jpg (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITRP (26.5.2023 20:27)
startrek milujou i dementi co si myslí že multi kulti je v pohodě. Škoda jen že na palubě neměli muslima, ten by je tam všechny povraždil mačetou, protože by se v hyperprostoru nedokázal modlit správným směrem k mecce. A ženy nechodí po palubě zahalený v hábitu.

Pirati_nejsou_komuniste.jpg (kremes) (26.5.2023 17:44)
na jednu stranu je to hezke idea. v mladi se mi libila jedna utopisticka knizka o ostrovnim state, kde to opravdu pekne fungovalo: 4dnovy pracovni tyden: 2 dny intelektualska prace (vyskumak, ucitel a podobne), 2 dny manualni prace: zahradniceni, ... a vsichni byli happy. jenomze jsem pak nastoupil do prace a zjistil jsem, ze ... no proste mezi lidma je hodne zmrdu, co chteji zit na ukor dalsich. proste to je lidska vlastnost, takze ve skutecnosti komunizmus nebude fungovat. protoze lidi jsou svine.

Pirati_nejsou_komuniste.jpg (brnonymova reinkarnace 7) (26.5.2023 16:32)
Rezim za vlady KSC byl sice socialismem, ale zaroven probihalo budovani tzv. rozvinute socialisticke spolecnosti za jasnym ucelem - dosazeni komunismu. Vladla komunisticka strana, tedy komuniste.

Pirati_nejsou_komuniste.jpg (40) (26.5.2023 16:30)
majxik: while not komunismus: exec socialismus: catch error: print "Komunismus je zrizeni s absenci vlady, kdy o vsem rozhoduje komunita. Pokud nadavame na rezim za Komunistu, nadavame na Socialismus, nikoliv na Komunismus"

Pirati_nejsou_komuniste.jpg (majxikRP (26.5.2023 16:25)
Jenom klasicka informace "Komunismus je zrizeni s absenci vlady, kdy o vsem rozhoduje komunita.". Pokud nadavame na rezim za Komunistu, nadavame na Socialismus, nikoliv na Komunismus. Pokud nadavame na vladu za doby socialismu, nadavame na Komunistickou Stranu. Nazyvejme veci spravnymi jmeny, at neskoncime u Orwella s newspeakem ;-)

Pirati_nejsou_komuniste.jpg (Jauvajs) (26.5.2023 16:25)
Startrek a Orville (tam je to pěkně popsané) jsou variantou meritokracie (s rovnými startovními příležitostmi) - pověst získaná zásluhami je kreditem.

Pirati_nejsou_komuniste.jpg (brnonymova reinkarnace 7) (26.5.2023 16:21)
Nejvetsi antikomunista u Piratu je soudruh predseda Bartos, ktery byl zvolen nekolik tydnu pote, co pochodoval Prahou v cele demonstrace pod anarchokomunistickou vlajkou. KSCM obvinila piraty z vykradani jejich volebniho programu. Mnozi funkcionari piratu na socialnich sitich velebi marxe. Ale vubec to nejsou vsechno komousi. Je mezi nimi i sem tam nejaky nacek.

Pirati_nejsou_komuniste.jpg (brnonymova reinkarnace 7) (26.5.2023 16:15)
Zajimave je, ze nad nasilnostmi pachanymi ve Star Treku se pozastavovala jen jedna jedina rasa - Ferengi. Kapitaliste, kteri nechapali, proc nekdo nici, misto aby obchodoval.

Pirati_nejsou_komuniste.jpg (jehovista - ten pravyRP (26.5.2023 16:13)
Duraz na socialni politiku a obcanska prava sice neznamena, ze jsou komuniste, ale ani to nevyvraci.

Pirati_nejsou_komuniste.jpg (sdddd) (26.5.2023 16:02)
KAždý kdo má rád Star Trek má vlastně rád komunismus... B-)

Pirati_nejsou_komuniste.jpg (shadocz) (26.5.2023 16:01)
ve star treku po vynálezu replikátorů zjistily, že již nepotřebují peníze, a zrušily je. Společnost ve Star-Treku je tedy komunistická.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...