MotorGuru  |  ByznysDeník  |  MyMuži  |  TechSvět  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProŽeny  |  HobbyDeník  |  ČasProBydlení  |  Pravda24  |  VipShowPlany imperialistu zhati nasi capi boubelati 17.02.2024 
Obrázek Plany imperialistu zhati nasi capi boubelati
za meho mladi Be careful what you wish for - college students musim jit domu It probably happened before Complimentary Conspiracy Caps smula hosi
Komentáře (17) Komentovat Nezobrazovat

Plany_imperialistu_zhati_nasi_capi_boubelati.jpg (Dezοlát) (19.2.2024 8:47)
Říká libtardním který pokaždé opakuje jen ty samé bezobsažné bláboly

Plany_imperialistu_zhati_nasi_capi_boubelati.jpg (Tak určitě) (18.2.2024 18:16)
Říká dezolátním který pokaždé opakuje jen ty samé prázdné fráze

Plany_imperialistu_zhati_nasi_capi_boubelati.jpg (Dezοlát) (17.2.2024 17:29)
Cyklistovi argumenty dojít nemůžou. Protože to by mu nejprve musely nějaké přijít.

Plany_imperialistu_zhati_nasi_capi_boubelati.jpg (MerlinRP (17.2.2024 16:13)
@cyklista: Jako obvykle, když ti dojdou argumenty, přijde čas na osobní výpady. Moje gusto, já často ani neztrácím čas nějakými argumenty. Stejně nemáte schopnost logické argumenty pochopit, takže zbytečná námaha. A co se táká dementů u nás, tobě by mohla zásadně změnit život už asi jen rána cihlou do tlamy.

Plany_imperialistu_zhati_nasi_capi_boubelati.jpg (cyklistaRP (17.2.2024 16:08)
Tady na Roumingu je Dezoláta škoda. Já bych ho podpořil, aby ho vzal třeba Jyrka Paroubek do ČSSSD, nebo s Vrábelem nebo s Cimbálem založit nějaké revoluční hnutí, které by zásadně změnilo život všem dementům u nás.

Plany_imperialistu_zhati_nasi_capi_boubelati.jpg (Dezοlát) (17.2.2024 15:41)
Vůbec nejvtipnější je, když voliči Pětikolaborantů kritizují Bureše za to, že tu poslušně zaváděl EUropský model covid fašismu a diskriminace na základě EUropského covid pasu. Přitom voliči Pětikolaborantů jsou naprosto typické očkovce, které by píchaly hlava nehlava do všeho, co se pohne. Neboli kdyby v době covid fašismu byli u moci Pětikolaboranti, tak by proti covidu "bojovali" přesně stejně jako ten pseudoopozičník Bureš. Zkrátka je vidět, tak se ta "řízená opozice s vládou na ničem neshodne", že. ;-)

Plany_imperialistu_zhati_nasi_capi_boubelati.jpg (Dezοlát) (17.2.2024 15:38)
Tak určitě: To bys ale nesměl věřit tomu, co vládní strany a pseudoopozice žvaní, ale musel bys sledovat, co reálně dělají. Protože to není totéž. Například bys musel sledovat to, pro co reálně hlasují v Bruseli. Bureš sice orálně kritizuje bruselské nesmysly, ale jeho vyslanci v bruselském Kremlu zvedali a zvedají ručičky stejně poslušně jako Pětikolaboranti.

Plany_imperialistu_zhati_nasi_capi_boubelati.jpg (kakamura) (17.2.2024 15:17)
Tak určitě: o tom neshodnou se je právě ta opozice, duh, ty jedna souhlasná opozice :-D

Plany_imperialistu_zhati_nasi_capi_boubelati.jpg (Tak určitě) (17.2.2024 15:11)
Dezolat: jasně, řízená opozice která se s vladou sice na ničem neshodne, ale vláda ji řídí. Řízená opozice je třeba v Rusku, kde naopak jde opozice vládě v každém důležitém hlasování na ruku

Plany_imperialistu_zhati_nasi_capi_boubelati.jpg (kakamura) (17.2.2024 14:41)
Představa, že nová vláda vzešlá z opozice něco změní, je jako představa, že nastoupíš do rozjetého vlaku a za jízdy ho přetvoříš v éroplán. Každej tak maxinálně vymaluje a možná zaizoluje vláčku okýnka. Změna je jedině náraz, teda zastavení, teda revoluce.

Plany_imperialistu_zhati_nasi_capi_boubelati.jpg (Dezοlát) (17.2.2024 13:45)
Jinými slovy ti "chytří a vzdělaní lepšolidé" netuší ani to, že řízená opozice je nejlepší prevencí volebního úspěchu opozice skutečné. Ale protože to nepíšou v Rudém právu, tak to neexistuje.

Plany_imperialistu_zhati_nasi_capi_boubelati.jpg (cyklistaRP (17.2.2024 13:33)
O Bureše by si slušný člověk neopřel ani vidle, natož kolo. A ještě ho řídit jako opozici.. Je to už mnohokrát prokázané historicky, na největší konspiraci přišli vždycky ti největší dementi.

Plany_imperialistu_zhati_nasi_capi_boubelati.jpg (Dezοlát) (17.2.2024 13:29)
A o žádných "příkazech" jsem nepsal vůbec nic. "Řízená opozice" opravdu neznamená, že někdo někomu vyhrožuje vyvražděním rodiny, pokud nebude dělat to, co mu nějací "židoještěři" nařídí.

Plany_imperialistu_zhati_nasi_capi_boubelati.jpg (Dezοlát) (17.2.2024 13:28)
miklos-abdul: To "jen" v tomto kontextu neznamenalo "jen voliči Pětikolaborky". Část Burešových voličů to divadlo samozřejmě sežrala i s navijákem taky. Takže to jsou úplně stejní "chytráci" jako ti "lepšolidi". Takzvané "protestní hlasy" tvoří jen část Burešových voličů. A i u nich se dá pochybovat o tom, že je rozumné dávat "protestní hlas" někomu, kdo šlape bruselskou brázdu stejně vzorně jako Pětikolaboranti.

Plany_imperialistu_zhati_nasi_capi_boubelati.jpg (miklos-abdulRP (17.2.2024 13:13)
Dezοlát: "jen"? Voliči té řízené opozice, které z inteligence a vzdělanosti podezřívá málokdo, to taky neprokoukli. A ta řízenost je taky pochybná, neb existuje taky možnost, že Babiš prostě hrabe pod sebe bez příkazů a opoziční názory předstírá jen proto, že blbci mu to pořád žerou.

další...