VipShow  |  ČasProBydlení  |  MotorGuru  |  NeposlušnéTlapky  |  TechSvět  |  HobbyDeník  |  ByznysDeník  |  ČasProŽeny  |  Pravda24  |  MyMužiPonuka pro flastence 06.02.2023 
Obrázek Ponuka pro flastence
autoopravna - prodam telefon - rentier U - zabi osud - dont try to fool me branicek v akci
Komentáře (41) Komentovat Nezobrazovat

Ponuka_pro_flastence.jpeg (www) (7.2.2023 12:30)
Ne každý terorista je Rus: On Merlin rád moralizuje, cití se tak nadřazený. Jo a taky u toho honí :D. Že jo Bobe.

Ponuka_pro_flastence.jpeg (MerlinRP (7.2.2023 12:16)
@Ne každý terorista je Rus: Tvoje otázka je dost debilní. Stejně tak já se můžu ptát, proč se tady snažíš zavádět hodnoty, které můžeš snadno a s menší námahou najít za naší západní hranicí. Takže pokud po tom tak toužíš, tak se seber a vypadni.

Ponuka_pro_flastence.jpeg (MerlinRP (7.2.2023 12:14)
@Ruská Federace: Ale ano, čest, pravda, spravedlnost. A to jsou hodnoty, se kterýma naše civilizace už dávno nemá nic společného.

Ponuka_pro_flastence.jpeg (Ne každý terorista je Rus. Ale každý Rus je občan teroristického státu) (7.2.2023 8:42)
A proč zůstáváš ve společnosti, jejíž hodnotami pohrdání, Ruse? Je to nepříjemné jak pro tebe, tak hlavně pro tvoje okolí, pořád muset poslouchat ty tvoje nářky jak je západní společnost ztracená. Proč neodejdeš do společnosti, jejíž hodnoty jsou ti bližší?

Ponuka_pro_flastence.jpeg (Ruská Federace je vřed na tváři lidstva) (7.2.2023 7:53)
@Zmrdlin: Kromě toho že lžeš, když říkáš že máš rád demokracii, ani tak ne. Čistě ze zvědavosti, jsou nějaké hodnoty, které bys nepovažoval za hromady sraček?

Ponuka_pro_flastence.jpeg (MerlinRP (6.2.2023 23:45)
@Ruská Federace: Takže když mám rád demokracii, ale tzv. "západní hodnoty" považuju za snůšku pokryteckých sraček, jsem v pohodě a můžu tu zůstat? :)

Ponuka_pro_flastence.jpeg (MerlinRP (6.2.2023 23:43)
@Rabbit: Kámo, z tebe ta inteligence přímo stříká. :)

Ponuka_pro_flastence.jpeg (Dr.Str.RP (6.2.2023 23:37)
(Jungle Rabbit) Jsi mentálně labilní a měl by ses uklidnit. To tě vždycky vyvede z míry, když se objeví dva lidi s názorem, který neodpovídá tvé indoktrinaci?

Ponuka_pro_flastence.jpeg (Dr.Str.RP (6.2.2023 23:16)
(Psi chlup is back) No tak přestaň obhajovat fašismus.

Ponuka_pro_flastence.jpeg (Ruská Federace je vřed na tváři lidstva) (6.2.2023 22:20)
@skeptic: Vím že jen trollíš, ale stejně mi to nedá: Co na obrázku naznačuje, že mají společného? V nadpisu jsou spojené slučovací spojkou. Když někde vidíš např. "Máte rádi hory a moře?" tak se také blbě ptáš, co mají moře a hory společného?

Ponuka_pro_flastence.jpeg (Psi chlup is back) (6.2.2023 22:13)
Dr str.: obhajovat fasismus je trestny cin a ne nazorovy proud. To, ze policie tenhle zakon nevymaha, je spatne. Pak i takova filcka z blmblbovy prdele, jako ty, tady muze krafat moudra.

Ponuka_pro_flastence.jpeg (Jungle Rabbit) (6.2.2023 17:59)
Merline jdi kourit ruSSky curaky ty zasrana mrdko. Str. ty jdi kourit curaka Merlinovi kdyz uz se talhle hezky pokurujete v komentech

Ponuka_pro_flastence.jpeg (mikoRP (6.2.2023 17:35)
Ati: nuz s takovou pozou by se urcite stal kralem socialnich siti. treba tiktoku. akorat skoda, ze tu slavu by si uz neuzil :-D

Ponuka_pro_flastence.jpeg (skepticRP (6.2.2023 17:33)
Co mají současné "Western values" společného s demokracií?

Ponuka_pro_flastence.jpeg (Ati) (6.2.2023 15:52)
Dr.Str.: "Vždycky jsem tvrdil, že stokrát opakovaná lež může být pravdou, ale tisíckrát opakovaná pravda se stává lží." Kdyz ti nekdo tisickrat rekne, ze pad z devitipatrove budovy bude mit negativni vliv na tve zdravi a s velkou pravdepodobnosti te zabije, tak to oznacis za lez a pujdes to dokazat skokem? :-) Stat proti vetsine, kdyz verim, ze mam pravdu, to je odvaha. Byt z principu vzdy v opozici proti vetsine je debilita. Ci poza? :-)

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...