MotorGuru  |  TechSvět  |  ByznysDeník  |  ČasProŽeny  |  NeposlušnéTlapky  |  MyMuži  |  Pravda24  |  HobbyDeník  |  VipShow  |  ČasProBydleníPorad plnime zasobniky i bez putlera 03.10.2022 
Obrázek Porad plnime zasobniky i bez putlera
Zizkovska raketa tamalo Perfect date bye ulozto Good guy Kim tichodeti
Komentáře (45) Komentovat Nezobrazovat

Porad_plnime_zasobniky_i_bez_putlera.PNG (kakamura) (3.10.2022 23:27)
Noob ,oudží, v rámci EU náhradu nemáme, a ještě nějaký ten pátek mít nebudeme, terminály jsou v procesu.

Porad_plnime_zasobniky_i_bez_putlera.PNG (KarlosPepinatorRP (3.10.2022 23:07)
Noob:U těch rudých hoven nepředpokládej žádnou inteligenci, pochopení, ani sebemenší šanci na rozumný dialog. Jsou to jen kremelské hovnomety pořád dokola blijící ty samé lži, ignorující jakékoliv důkazy, fakta a realitu a klidně za 5 minut ti napíše tu samou sračku pod jiný obrázek, přestože ho tady roztrháš na sračky. Což mi připomíná že izák je debil a ti potrati by měly shánět ponožky, aby jim neumrzly hnáty v zákopech. Jestli je teda do zimy UA kompletně nepostřílí. To by asi byla humanitární pomoc ne?

Porad_plnime_zasobniky_i_bez_putlera.PNG (NoobRP (3.10.2022 22:55)
Kakruma: nějaký kolega z n4gas nebo odkud? Asi máš lepší informace. Jako když půjde zásoba do kopru asi budeme plombovat uzávěry apod. Navíc velké zákazníky máme měřené každou hodinu... Jestli pojede policejní služebna je všem u prdele, důležité je aby nejela sklárna. Fakt to neřešte lidi, maká na tom tuna lidí a za Ruský plyn náhradu máme... Legislativa se znárodněním cizího plynu počítá. Viz úpravy z léta.

Porad_plnime_zasobniky_i_bez_putlera.PNG (kakamura) (3.10.2022 18:56)
Noob není to vymahatené, tedy neurčíme. Ruský plyn momenálně není jak nahradit, když to zavřou, končíme. Mimochodem naše zásoby jsou ve své většině Německé strategické (protože RWE).

Porad_plnime_zasobniky_i_bez_putlera.PNG (vegetak) (3.10.2022 18:46)
A to sa nikde nehovori o tom ze prirodne zasobniky plynu sa nasmu vycerpat uplne. Hovori sa, ze cca 30% v nich musi ostat aby nedoslo ku kolapsu zasobnika a jeho zniceniu. Presnu hodnotu nevedia ani odbornici. Cize ak sa to prezenie tak po tejto zime uz nebudu zasobniky ziadne. Rovnaka fyzika funguje v CR a aj nasej dzamahiriji. ;-)

Porad_plnime_zasobniky_i_bez_putlera.PNG (NoobRP (3.10.2022 17:21)
Nerrg: dle platného energetického zákona. Není to tvá starost(nemyslím to zle, jen to je složité) horší je ze není jak to vynutit, data viz to co jsem psal níže od rána je to stejně. Blm: Norský plyn je už tady, musíme kvůli tomu přepočítávat spálené teplo. Nizozemský zatím v potrubí nemáme, ale budeme.

Porad_plnime_zasobniky_i_bez_putlera.PNG (neznalec) (3.10.2022 16:04)
https://www.trend.sk/spravy/sadzby-plavajuce-terminaly-pre-lng-prudko-stupli-pre-niektore-krajiny-budu-pridrahe

Porad_plnime_zasobniky_i_bez_putlera.PNG (kakamura) (3.10.2022 14:55)
Co jsi naposledy vyšetřil domů ty?

Porad_plnime_zasobniky_i_bez_putlera.PNG (KING_OF_OKENARP (3.10.2022 14:54)
Už se našli ty zimní hadry ze Sibiře co byl jen prozápadní hejt… co psal generál na telegram? U nás platilo, kdo lže ten krade a je prorusská mrdka. Takže to sedí :-D :-D :-D

Porad_plnime_zasobniky_i_bez_putlera.PNG (blmblmblm jiz byl 2.74231x nevakcinovan Roumenem) (3.10.2022 14:53)
Neboj, ubulenej psychopate. On se vzdycky najde nejakej fasoun, co mi ukradne nick a bude pod nim psat i beze mne. Jinak nejen, ze ty zasobniky patri nekomu jinemu. On nekomu jinemu patri i ten plyn v nich. Aby se dal povazovat za plyn v majetku CR, tak by ho musela vlastnit treba Ceska sprava hmotnych rezerv. Coz nevlastni. To zase bude breku, az zjistite, ze ten vas narok na cizi plyn neplati.

Porad_plnime_zasobniky_i_bez_putlera.PNG (Pyca_ZlaRP (3.10.2022 14:41)
Jediné, co mě mrzí je, že až se blm-BLB konečně odmlčí, tak nebude jasné, jestli narukoval a jeho mozek bude zdobit zeď Ukrajinského domu, na kterou jeho spolubojovníci z Čečenska chodili srát, a nebo to byl jen rage-quit B-)

Porad_plnime_zasobniky_i_bez_putlera.PNG (Pyca_ZlaRP (3.10.2022 14:39)
@Kos: Jeden ze tří zásobníků, co tu jsou, vlastní Čech. Tvůj skřek má asi stejnou hodnotu, jako brečení, že auto co do sámošky přivezlo rohlíky, patří Německé přepravní společnosti. No a co? Němci nejsou Rusi, aby ukradli plyn ze zásobníků, které patří jinému subjektu. Nuzáku B-)

Porad_plnime_zasobniky_i_bez_putlera.PNG (KarlosPepinatorRP (3.10.2022 12:20)
Sněte dál, bezvýznamní syflové, se kterými si stejně führer maximálně tak vytře prdel. Vaše snaha o ignorování, popírání a shitpostování reality skončí jako vždy. Radši si řešte splachovací hajzly, zpevněné cesty, zimní uniformy a kdo nafasuje 1891 Mosin-Nagant a kdo náboje. Cokoliv, co vyžaduje čtení, psaní a počítání složitější než na 10 prstech (ti šikovnější z vás, co mají pořád všechny) nechejte na nás. Btw už umíte dělat ložiska a sami těžit vlastní plyn bez prohnilého západu? :-D :-D :-D

Porad_plnime_zasobniky_i_bez_putlera.PNG (Kos) (3.10.2022 12:01)
Plníme německé zásobníky, Helmut bude potěšen

Porad_plnime_zasobniky_i_bez_putlera.PNG (neznalec) (3.10.2022 11:20)
@KarlosPepinator: S vydieranim Nemeckych arabskych emiratov by som to zase tak ruzovo nevidel, lebo kolkoze to percent ceskeho priemyslu, bank, retazcov, energetickych podnikov vlastnia germanci?

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...