ČasProBydlení  |  ČasProŽeny  |  Pravda24  |  NeposlušnéTlapky  |  HobbyDeník  |  MotorGuru  |  MyMuži  |  VipShow  |  ByznysDeník  |  TechSvětPozor na piraty 27.05.2023 
Obrázek Pozor na piraty
uplne vsechny gendery jsou si rovny zmelepsi sicisved Panzers wisdom vodidop pred vstupem a po
Komentáře (17) Komentovat Nezobrazovat

Pozor_na_piraty.jpg (kuracinoRP (28.5.2023 16:15)
...štíty nechte nahoře...zamkli nás...zasáhli náš hlavní tank... :-D

Pozor_na_piraty.jpg (nornikRP (28.5.2023 12:14)
Jedinej správnej socialismus ve Star Trek měli Borg

Pozor_na_piraty.jpg (Markéta Adamová PekarováRP (28.5.2023 12:12)
Star trek je pičovina pro výchovu lidi v multikulturní lobotomy. Podvědomě podsouvá myšlenku že se domluví spousta různych etnik na diplomatickém řešení a že existují nějaké zlo jako třeba rusové se kterými se domluvit nedá a kdy můžou tak střílí když se s nima snaži nekdo diskutovat. Je to totální utopie, jako chtít po budhovi aby vlastnil nejaký obcanský průkaz a nebo po muslimovi aby nepodřezaval Evropanky a nebo aby křesťan jedl maso o Velikonocích. Je to prostě propaganda na vymývání mozků.

Pozor_na_piraty.jpg (Komouši se bojej gréty) (28.5.2023 10:49)
tssss nesebekriticky řikám že má verze je vo moc víc lepčí :o) :-P :-D :-D

Pozor_na_piraty.jpg (Trubkův ukropistický mimonautstán) (28.5.2023 10:44)
Oprava překlepu: Pokud je ti z nich "jasné"...

Pozor_na_piraty.jpg (Trubkův ukropistický mimonautstán) (28.5.2023 10:43)
Trubko, já opravdu nenesu naprosto žádnou odpovědnost za to, co je z mých příspěvků jakože "jasné" tobě. Pokud je to z nich "jasné" například to, že jsem nevzdělaný nezaměstnaný piják Bráníku se třemi zuby, je to jen a pouze tvoje věc. Já se tomu můžu maximálně tak zasmát. ;-)

Pozor_na_piraty.jpg (Dezolát) (28.5.2023 10:36)
kmikal/from: Tak jsem se tedy snažil vygůglit nějaké vážně míněné roumingovské tvrzení, že všichni umřou. A nepodařilo se mi takové tvrzení najít ani na vaxinaci, ani na covid. Asi neumím gůglit. Můžeš mi s tím pomoct? Omezil jsem hledání do 12.12.2021. Našel jsem jenom "adventní kalendář pro neočkované". Co přesně má vyjadřovat? https://www.rouming.cz/roumingShow.php?file=Adventni_kalendar.jpg

Pozor_na_piraty.jpg (Těžkův utopistický minarchistán) (28.5.2023 10:28)
Těžko jak můžeš na jednu stranu poměrně korektně kritizovat socialismus, a současně nadbíhat Rusům (šířit jejich propagandu), když Rusi se snaží ten nejkrvavější socialismus zavádět, a na okupovaná území vozí sochy Lenina atd? Nedávno Vova vyhlásil pro podnikatele pětiletky. A stejně z tvých příspěvků je jasné stranění Russku a nasrávání se do kohokoliv, kdo se proti Rusům vymezuje

Pozor_na_piraty.jpg (Dezolát) (28.5.2023 10:13)
Každý novodobý levičák tvrdí, že neúspěch předchozích realizací socialismu zavinily chyby v realizacích. Přece nemůže přiznat pravdu, že chyba je v samotné podstatě rovnostářské ideologie, která jde svou podstatou proti lidské přirozenosti. Tím by sám sobě podříznul větev.

Pozor_na_piraty.jpg (psi chlup is blmblb ) (28.5.2023 9:18)
ale statni zrizeni ve star treku je taky nejaky nejaky idealisticky komunismus nebo nejaka podobna sracka ne? Vsichni jsou tam stastni a objimaji se.

Pozor_na_piraty.jpg (MemRP (28.5.2023 9:15)
„Michalidu svoje komunisticke presvedceni aspon priznava nahlas“ Pozor, ona přiznává svoje přesvědčení, ale současně se snaží distancovat od toho, že by to byl (ten správný) komunismus. Takže maximální chucpe.

Pozor_na_piraty.jpg (Dezolát) (28.5.2023 6:35)
To je přece logické: je to konkurenční boj různých levicových směrů a stran o tytéž voliče. Stačí si vzpomenout třeba na konkurenční boj mezi komunisty a národními socialisty ve Výmarské republice.

Pozor_na_piraty.jpg (nornikRP (28.5.2023 6:26)
Že zrovna kovaným komunistům a socialistům co by vše dali všem a nepřipouštěli by, vadí nová generace marxistů

Pozor_na_piraty.jpg (Dezolát) (28.5.2023 5:48)
Tak ono už stačí jen třeba to, že ÚV PSEU se jmenuje "Pirátská internacionála". Napadá někoho komunističtější název než internacionála?

Pozor_na_piraty.jpg (brnonymova reinkarnace 7) (27.5.2023 23:27)
Narozdil od Bartose Michalidu svoje komunisticke presvedceni aspon priznava nahlas a nesnazi se to tutlat. Narozdil od Bartose, Michalidu ma koule. Bartos driv navstevoval komunisticke demonstrace, pak dostal nabidku jid do vlady s ODS a tak se musi pretvarovat. To musi byt legrace na piraskem foru.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...