Pravda a jeji hledaci 13.06.2024 
Obrázek Pravda a jeji hledaci
kam curate vy neo nazi dnes 10 vyroci ruskeho barbarstvi wokepropaganda BANGer lotrando
Komentáře (26) Komentovat Nezobrazovat

Pravda_a_jeji_hledaci.jpg (nichalRP (14.6.2024 7:23)
ono na tom neco bude. spousta lidi veri tomu, co je v mediich. ale ted v mediich. co bylo nekdy v praveku (rozumej pred pul rokem) nikoho netankuje a pravdou neni. dalsi srandou byva dotaz na zdroj. v dobe, kdy trebas jen wiki stranka o strelci z ffuk byla za jeden den zmenena v desitkach az stovkach variant od ruznych i anonymnich prispevatelu. pak si tak clovek rekne, jestli oni ti lide proste jen nechteji byt soucasti tlupy, ktera se v urcity moment zda vetsi.

Pravda_a_jeji_hledaci.jpg (m3XRP (13.6.2024 22:38)
A který je Laďa z hospody co má ty tajný informace z Fejsbuku?

Pravda_a_jeji_hledaci.jpg (Občan YRP (13.6.2024 18:57)
Takze, hledaci pravdy lezou nekam do diry strasit jiny lidi?

Pravda_a_jeji_hledaci.jpg (simik) (13.6.2024 17:50)
(zrní) (13.6.2024 9:01) Ze je to sarkasmus?

Pravda_a_jeji_hledaci.jpg (Brožík 3 ) (13.6.2024 14:04)
(Brožík 3) (13.6.2024 8:58) - Tohle jsem nepsal já, ale libtard mrkev.

Pravda_a_jeji_hledaci.jpg (FilipesRP (13.6.2024 13:23)
Jo, je to přesně takhle, jen obráceně - v jeskyni jsou ti, co našli tu "skutečnou pravdu". Ona jim totiž ta pravda může fungovat jen v té stínohře, ale nikoliv ve skutečném světě. A ještě tam chybí, že každá skupina hledačů pravdy má svojí vlastní jeskyni s jinou stínohrou. :-D

Pravda_a_jeji_hledaci.jpg (KaldaRP (13.6.2024 12:54)
Daniel Dezolanda: ja verim ze snizeni kumulace lidi (vanocni trhy, zakaz nocnich baru apod.) snizuje i prenos u respiracnich onemocneni a dokonce i ty rousky podle meho nazoru fungovaly. Jen tomu ockovani jsem neveril, respektive pro rizikovy skupiny ano ale pro nerizikovy deti a podobny skupiny uz nema vyznam.

Pravda_a_jeji_hledaci.jpg (zloser) (13.6.2024 11:01)
MAP:přesně, v momentě kdy chybí agrumenty tak vytáhnou ten svůj obehraný flašinet o nepřátelých socialismu teda pardón kapitalismu a o tom jak "prospíváš druhé straně" aka "kdo nejde s námi, jde proti nám". Je fascinující jak se tito lidé vymezují proti komunismu potažmo kolektivismu, přičemž ale mají klasický komunistický mindset a nejsou schopni snést a respektovat jiný politický názor. Pokud se tohle myšlení rozšíří do většiny obyv., tak to značí dost černou budoucnost plné poprav a výzev 99pragováků:/

Pravda_a_jeji_hledaci.jpg (Hnidopich ORIGINAL!) (13.6.2024 10:38)
TNT: Ale najdi dneska filosofa... Dezo: Polopravda je horsi nez lez. Milka: Na ty jeho snusky picovin se jinak reagovat neda.

Pravda_a_jeji_hledaci.jpg (Markéta Adamová PekarováRP (13.6.2024 9:37)
Ti už ti neodpoví jinak než nadávkou, došli jim všechny argumenty a tak znají jen nadávky a protože mají dutou hlavu tak se jim tam ještě z minulého roku doznívá dozvuk české televize o tom že Rusko je třídní nepřitel tak se jim to tam motá a odpovídají na úplně něco jiného nadávkou že seš proruskej švab.

Pravda_a_jeji_hledaci.jpg (Daniel Dezolanda) (13.6.2024 9:28)
Oficiální média, to jsou ta, která se zaklínala "konsensusem" a připouštěla jen jeden názor? Třeba publikovala popiračku vědy Vašákovou, která popírala postinfekční imunitu? Nebo ta, která tvrdila, že na hovid neexistuje léčba jiná, než "vemte si paralen a zavolejte si záchranku". Nebo média, co tvrdila, že při 75 % proočkovanosti dosáhneme kolektivní imunity, i přesto, že vaxína imunitu navodit nemohla, protože na to nebyla navržena ani testována?

Pravda_a_jeji_hledaci.jpg (šiřitel ruSSkého antivax šílenství) (13.6.2024 9:16)
"Vtip" je v tom, že podle "oficiálních médií" je "směšná ruská sračka" i názor, že vaxinace měla být zcela dobrovolná a snaha se měla soustředit zejména na rizikové skupiny. Neboli jakýkoli názor, který není v souladu s oficiálními narativy, je dnes vydáván a "proruský". A to i v těch případech, kdy to s Ruskem absolutně nesouvisí. Tak jako to bylo například s vaxinací proti covidu.

Pravda_a_jeji_hledaci.jpg (Daniel Dezolanda) (13.6.2024 9:02)
Jenom se zeptám. Kde jsou ti, kteří věřili, že zákaz vánočních trhů nebo zákaz vycházení po 9. hodině večerní zamezí šíření smrtícího viru? A kde jsou ti, co věřili na bezinfekčnost lidí očkovaných přípravkem, který nebyl navržen ani testován na zamezení infekce a zamezení dalšího šíření? Nebo ti, co věřili na tečkování? A kde jsou ti, co věřili, že moje rouška chrání tebe?

Pravda_a_jeji_hledaci.jpg (zrní) (13.6.2024 9:01)
Alternativní média jsou velmi snadno infikovatelná dezinformacemi. Mé dříve oblíbené dfens zvedavec, islamizace.cz a další už pár let zveřejňují na pohled směšné ruské sračky. A není tam nějaká redakce, která by dokázala zjevné lži odfiltrovat. Média hlavního proudu samozřejmě také mají své chyby, ale právě během pandemie a ruského útoku na Evropu jsem se k nim vrátil, abych nečetl to, co je zjevně psáno kretény pro kretény.

Pravda_a_jeji_hledaci.jpg (anonykrysaRP (13.6.2024 8:58)
Tak on nejvetsi problem s alternativnimi medii je v tom, ze uz davno ty mainstreamova klesla pod jejich uroven, nikoli naopak.

další...