Pravda24  |  Domény  |  TechSvět  |  ČasProŽeny  |  HobbyDeník  |  MotorGuru  |  MyMuži  |  NeposlušnéTlapky  |  Půjčka s odměnou  |  VipShow  |  ČasProBydlení  |  ByznysDeníkPravda pravda
Obrázek Pravda pravda
The dishonorable George Floyd seals are dangerous nahoda nebo historicka zkusenost orbit ne Popcorn-time Unforgiveable
Komentáře (21) Komentovat Nezobrazovat

Pravda_pravda.jpg (konop) (19.7.2021 14:16)
Bureš je prolhanej zmrd a kazdej kdo ho voli je vylizanej zmrd. kazdej vylizanej zmrd by mel dostat nakopano do xichtu. je to proste jako voliči ANO. Jen nemoralni zmrd se zastane jineho zmrda. je tu mnoho zmrdu. kez byste pochcipali v bolestech, zmrdi.

Pravda_pravda.jpg (Hovno) (19.7.2021 10:40)
A že tu Bureš těch obhajovačů s hlavou v prdeli taky nemá málo. My si ho fakt zasloužíme.

Pravda_pravda.jpg (GeorgethebestR (17.7.2021 16:29)
I kdyby hulil co to mění na věci ? Kolik vrcholných politiků chlastá ? marihuana je podle mne snesitelnější droga než alkohol. Podívej se na to co nám sedí na hradě jak to vypadá po letech nezřízeného pití.

Pravda_pravda.jpg (Václavv) (17.7.2021 15:42)
To by musela být špatná vláda na celém světě, je to o lidech rouška pod nosem nebo vůbec, očkovat se nenechám( přece se nenechám opíchat za tenisky).Budu volit podle toho koho mám na výběr. tak jasně že Bartoše, vždyt jak řekl už dva roky nehulí a tomu já věřím

Pravda_pravda.jpg (adamsR (17.7.2021 13:13)
Tam nechápavě čuměli, že čísla jdou furt nahoru, i když měla jít už dolů. A když to po dalším týdnu konečně začalo padat, tak se vyklidnili, akorát už pro sichr odvolali ten nástup dětí do škol.

Pravda_pravda.jpg (adamsR (17.7.2021 13:12)
Mem> Volby do krajů, do senátu a do EU jsou Babišovi u prdele. Ty zajímají maximálně jeho řadové poskoky na kandidátkách v kraji, kteří z toho pak mají prebendy na zakázkách, ne Babiše. Jeho zajímají jen parlamentní. Říkám, že promořoval, aby se o rok později v parlamentních mohl chlubit tím, jak stejně jako Švédové zachránil ekonomiku tím, že ji zbytečně neškrtil. Jenom nepočítali s tím, že opatření nezaberou za čtrnáct dní, ale až za tři týdny. Se podívejte na ty vyděšené ksichty z tiskovek po 14 dnech.

Pravda_pravda.jpg (Gömör ) (17.7.2021 12:02)
Máš pravdu, Jirko.

Pravda_pravda.jpg (GeorgethebestR (17.7.2021 11:47)
Jo jo ty respirátory co dnes stojí 7,50 a kupovaly se za stonásobně vyšší ceny, kdo se za to kdy omluvil ? Tomu říkám mrhání prostředky daňového poplatníka.

Pravda_pravda.jpg (tdkbR (17.7.2021 11:18)
hlavne vinit vladu za mrtvych je totalna kokotina. vlada moze za to ze vas pozatvarala doma a rozflakala tazke miliardy

Pravda_pravda.jpg (ucelovka) (17.7.2021 9:40)
Ten kdyby vydal skutecnou knihu svych lzi, omylu, podvodu a korupcnich afer, tak by to bylo vetsi nez Ottuv slovnik naucny.

Pravda_pravda.jpg (MemR (17.7.2021 9:39)
UPOLem bych tady zrovna moc nešermoval. Zejména pracovníci fildy, kteří v době lockdownu nadále vesele trajdali na zahraniční cesty a v několika případech covid přinesli a roznesli. :/

Pravda_pravda.jpg (:.) (17.7.2021 9:34)
Největší fór je, že některé instituce (např. vysoké školy) v září opatření dělat chtěly, ale nemohly, protože to záviselo na vládě. Distanční výuka prezenčních programů nepřípustná, polibte si prdel, rektoři a děkani. Kompletní výuka kvůli tomu naplánovaná prezenčně s hromadou organizačních opatření kvůli karanténám studentů i učitelů, a teprv 3 dny před začátkem semestru červená v Praze. No prostě zmatek nad zmatek. Koule měla akorát Právnická fakulta UPOL, ta riskla distanční výuku rovnou. Právníci :)

Pravda_pravda.jpg (MemR (17.7.2021 9:03)
adams: Samozřejmě, že opatření oddalovali kvůli volbám (už v září při nástupu do škol ignorovali stoupající čísla), a kapacitu jsme bohužel naplnili – na některých místech už probíhaly triáže neperspektivních pacientů, nebyla vybavená lůžka, část pacientů se rozvážela přes celou republiku. Se zahraničím už byly domluveny stovky míst. Měli jsme obrovské štěstí, kdyby to bylo opožděné o týden, tak má ta křivka mnohem drsnější vrchol.

Pravda_pravda.jpg (repa) (17.7.2021 8:51)
piráté do toho započítale i rybe z Bečve. K tomu se Babiš nějak zapomněl přiznat.

Pravda_pravda.jpg (Hlídací Fena) (17.7.2021 8:26)
45 000? To jsou pirátské listy?

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...