MyMuži  |  VipShow  |  ČasProŽeny  |  ByznysDeník  |  ČasProBydlení  |  MotorGuru  |  NeposlušnéTlapky  |  Pravda24  |  TechSvět  |  HobbyDeníkPro duchod na postu
Obrázek Pro duchod na postu
Joe Biden is not my president IMG-20210119-WA0006 Slunickarka a roumenista uz brzy ve vasich obchodech nekdo to vyzkouset musel covid kolo stesti
Komentáře (19) Komentovat Nezobrazovat

Pro_duchod_na_postu.jpeg (MilaneseR (15.4.2020 4:18)
No vidite, a v americe sms autentifakace predstavuje spicku v zabezpeceni, a ted tam dokonce s velkou slavou zavadi bezkontaktni placeni kartou. Zeme neomezenych moznosti ;-)

Pro_duchod_na_postu.jpeg (Bezmenný) (11.4.2020 12:31)
Prasohyjeník: stojím za dámou, ktorá má nablokované dva rožky a desať deka šunky za euro dvadsať. Pokúša sa platiť kartou, maturuje s pinom, potom zistí, že na karte je nedostatok prostriedkov. Vyloví ďalšiu a nakoniec pokladníčke vycáluje hotové v medenákoch. Toto sa mi stalo nespočetne krát a vždy ma ide jxxxúť. Ja sa rád pozriem mladej pani poštárke do očí a prehodím s ňou zo dve vety.

Pro_duchod_na_postu.jpeg (402) (10.4.2020 9:53)
Trapáci. SMS autentizace končí protože už není považovaná za bezpečný faktor. Nicméně důchodci úćet v bance nechtějí, protože si pamatují rok 1953 kdy byla "naše měna pevná" a k tomu další krachy bank za vlády tunedědka. A považovat podepisovací token za alternativu v místě, kde je problém s příjmem SMS je také dost odvážné.

Pro_duchod_na_postu.jpeg (x14R (9.4.2020 22:48)
vždycky měli přes SMS

Pro_duchod_na_postu.jpeg (Airbank hater) (9.4.2020 19:45)
Nejvtipnější bylo, když jsem se při zakládání účtu v Airbank ptal, proč nemají 2FA zabezpečení do internetbankingu. A pracovník na pobočce mi zcela vážně tvrdil, že mají. Že u konkurence máte login pevně přidělen a volíte si jen heslo, proto musí mít ostatní banky ještě ověření přes sms, protože pevně přidělený username není bezpečný. Ale že u nich si klient volí vlastní jak username, tak heslo a to je vlastně dvojí zabezpečení 2FA. True story před pár lety, teď už konečně 2FA mají přes sms nebo přes apku.

Pro_duchod_na_postu.jpeg (Juniper) (9.4.2020 18:45)
Pivo: A5/1 cracknes real-time i na beznem modernim PC a falesnou BTS udelas na tom stejnem PC s SDR TRX za par tisic. Been there, done that ;-)

Pro_duchod_na_postu.jpeg (PivoR (9.4.2020 17:50)
Semenec: ptal sem se u nás na dědině starého Vomáčky, proč nemá účet v bance a chodí pro důchod na poštu. Potvrdil tvá slova. Stará Blažková si z FPGAček sestavila cracker šifry A5/1, doma má rušičku LTE signálu a falešnou BTSku a v nepozorované chvíli, pokud bude Vomáčka dostatečně blízko, mu může ukrást SMS z internetového bankovnictví. Ta je sice úplně na hovno, protože je jednorázová, navíc Blažková nezná Vomáčkův login ani heslo... ale opatrnost nade vše. B-)

Pro_duchod_na_postu.jpeg ((-----)) (9.4.2020 15:26)
Lidi nemaj ucet jenom a pouze kvuli tomu, ze to jsou kreteni, delam na pobocce jedny firma, kde se da za sluzby platit i cashem a jediny kdo sem chodi jsou socialove a cigani. Pak teda jeste pendleri, neb maji jenom nemeckej ucet, to je jeste pochopitelny. Zmrdi, nenavidim tyhle chudaky, co me vyrusujou u prohlizeni Roumena a strkaj mi jejich usopleny prachy.

Pro_duchod_na_postu.jpeg (,,) (9.4.2020 15:17)
Semenec: Kryptografický token je takový to něco, co když ztratím, tak jsem v háji, a volám do banky, aby mi změnili heslo? Jo, tak to je super.

Pro_duchod_na_postu.jpeg (hořící hrabanka) (9.4.2020 12:52)
Tak to je ještě trapáčtější, než jsem čekal. =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =)

Pro_duchod_na_postu.jpeg (Semenec) (9.4.2020 12:51)
Proc nemaji lidi ucet? Pouze tri banky nabizi bezpecnou autentizaci kryptografickym tokenem, zbytek nuti cloveka stat se s telefonama, ktere jsem naprosto nezabezpecene. na dedine, kde je signal na hovno to je lahudka i kdyz clovek neresi autentizaci. A pokud clovek NEVI, ze existuje jina moznost, nez ty smrdske sms (a to vetsina lidi nevi a vetsina bank nenabizi), a nejblizsi bankomat je 6km, tak je posta mensi oser.

Pro_duchod_na_postu.jpeg (_;_R (9.4.2020 12:46)
Paní průser v práci rozhodně nemá – je to fotografie z oficiálního Twitter účtu pošty: [odkaz]

Pro_duchod_na_postu.jpeg (hořící hrabanka) (9.4.2020 12:42)
truefag - jo. On nic neriskuje, nikdo ho nepozná a ona má hezkou fotku a zcela určitě průser v práci.

Pro_duchod_na_postu.jpeg (truefag) (9.4.2020 12:26)
Spíš by mě zajímalo pozadí vzniku toho snímku. To se paní nejdřív pána zeptala stylem: "Jee, vy máte ale hezkou masku, můžu si vás vyfotit a dát na internet?"

Pro_duchod_na_postu.jpeg (Prasohyjeník) (9.4.2020 12:13)
Já bych řekl, že tihle lidé prostě milují někde otravovat, zdržovat a srát lidi co spěchají. Je to prostě srdeční záležitost. Teď asi mají krušné časy.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...