Domény  |  VPSRoumeniste demonstruji za lepsi svet
Obrázek Roumeniste demonstruji za lepsi svet
Sdilejte  nez  to  smazou 4veci ktere si nemuzes vybrat kdyz se wujc vraci vecer z bordelu domu Kdyz se za Prezidenta musi omlovat urad SW inglish We-are-all-here
Komentáře (40) Komentovat Nezobrazovat

Roumeniste_demonstruji_za_lepsi_svet.jpg (ModerátorR (1.7.2020 19:25)
-> koš

Roumeniste_demonstruji_za_lepsi_svet.jpg (,,) (1.7.2020 16:29)
Říkáte zakázat a zapomenout. A pak někdy časem se to objeví zas, a budeme zcela bezradní. A navíc zakázané ovoce víc chutná... Pokud společnost není schopná řešit problémy jinak než zákazy a příkazy (a to platí jak o západních státech, tak o islámských a jiných náboženských teokraciích), pak má k řešení daleko závažnější problémy než jednu ničemnou ideologii.

Roumeniste_demonstruji_za_lepsi_svet.jpg (Okál ) (1.7.2020 15:21)
Nacisti a židi United.

Roumeniste_demonstruji_za_lepsi_svet.jpg (Vmc) (1.7.2020 15:07)
okolojdujen: ty jsi nemluvil o trestu za vraždu ale o tom že by jsi střilel lidi kteří projeví názor který nekoresponduje s tvým, vraždu sis z toho udělal ty ve své choré hlavě, ale každemu je jasne že zastávat názor, byt takový se kterým nesouhlasí muže považovat za vraždu jedině blb jako ty. Aby te demagogie nebylo málo tak mě ještě onalepkuješ, ty jsi prostě typický příklad člověka s chorobnými názory ze dna společnosti, z takových jako ty těží každá totalita.

Roumeniste_demonstruji_za_lepsi_svet.jpg (okolojdujen) (1.7.2020 15:02)
Vmc: aha uz jsme se dopracovali, trest za vrazdu je vrazda...aha.. no jo slunicko, bez objimat stromy. Dobre ses odkopal, pinďo.

Roumeniste_demonstruji_za_lepsi_svet.jpg (Strýček_Jedlička) (1.7.2020 14:49)
Oba dva bych dojebal pendrekem. Čokobuřti.

Roumeniste_demonstruji_za_lepsi_svet.jpg (Vazoun) (1.7.2020 14:28)
Koňotrysk tak tak. Ono i na ty lidové soudy dojde. Kdo jiný než lid by tohle měl odsoudit

Roumeniste_demonstruji_za_lepsi_svet.jpg (Koňotrysk) (1.7.2020 14:19)
bhee: rozhádali jste se sami. Kdybyste věnovali alespoň drobet času k zjištění, co islám skutečně hlásá, dávno by byl v Česku a pak celosvětově zakázán. K tomu stejně dojde, jestli chceme přežít, ale bude to hodně ošklivé.

Roumeniste_demonstruji_za_lepsi_svet.jpg (bhee) (1.7.2020 13:40)
Nj rozhadali nás moc pěkně kurvy elitářský. Tedy dělostřelecká příprava splněna, dalším krokem bude běžné používání násilí v politickém boji. Sakra tahle doba se začíná až nebezpečně podobat konci 20 let. 20 stol. v Německu, kde se řezali bojůvky komoušů a nácků. Co bude dál si netroufám odhadovat, resp. každá úvaha na toto téma mě děsí...

Roumeniste_demonstruji_za_lepsi_svet.jpg (Vmc) (1.7.2020 13:31)
okolojdujen: vražda je ospravedlnitelná jen v mysli tak nemocného člověka jako ty. To že maš chut zabit někoho kdo projevem svého názoru, který jak zduraznuji se mimochodem nelibí ani mě, se prostě přibližuješ mentalitě těch co kritizuješ. Takových lidových soudů jsme si užili už v minulosti dost. A takový hlupáci jako ty jsou nebezpeční pro celou společnost.

Roumeniste_demonstruji_za_lepsi_svet.jpg (okolojdujen) (1.7.2020 13:23)
ty zvanis o kvalitach diskutatera a v kazdem druhem slove mas preklep, k tomu trpkas nesmysly,, tvl. Takze znova, jsem zvykly na debily : pokud si myslis, ze trest za zlocin je stejne spatny jako zlocin sam (coz jsi tvrdil, ze jsem stejny jako oni) , jsi debil. Na tom, se neda nic zmenit ani okecat. Ty jsi debil. Jsi debil jsi debil, jsi debil. Asi to nechapes, precti si to znova. Ale na veci to stejne nic nezmeni. Nestrilel bych je za nazor, ale za podporu zlocinu. Nechapes vid? Protoze jsi debil.

Roumeniste_demonstruji_za_lepsi_svet.jpg (Vmc) (1.7.2020 13:17)
To že něco takového podporuju jsis odvodil z toho že islam kritizuju stejně jako psychicky nemocné lidi v naší společnosti jako ty? Jsi stejně nebezpečný jako oni

Roumeniste_demonstruji_za_lepsi_svet.jpg (Vmc) (1.7.2020 13:13)
okolojdujen: o čem to mluvíš? to ty jsi tady mluvil o tom že by jsi některé lidi střílel, ne já ;) takový argument protiutokem je docela demetni i na diskutera tvých "kvalit"

Roumeniste_demonstruji_za_lepsi_svet.jpg (okolojdujen) (1.7.2020 12:54)
Vmc : nekdo, kdo nechape, ze za zlocin je trest, musi pockat, az mu bude vic nez 6 let,,alespon mentalne. Nepopravuju za nazor, ale za podporu nelidskych zlocinu. Nech si to vysvetlit. Sam na to nemas. Zmrd, co schvaluje vrazdeni nevinych do normalni spolecnosti nepatri, odklid se chlapče. A ano, podpora takovych zvracenosti je na urovni jejich pachani. Ale uz vim, ze ty nemas na to to pochopit. Dutych loutek je tu mnoho, tak si najdi kamarady.

Roumeniste_demonstruji_za_lepsi_svet.jpg (Koňotrysk) (1.7.2020 12:52)
A zatím co tu někteří hájíte islám, pokládají jeho otroci na alláhův oltář další krvavé oběti https://www.thereligionofpeace.com/attacks/attacks.aspx?Yr=Last30 . Pokud alespoň někteří nepochopíte o co v té ideologii jde a nevarujete dostatečné množství ostatních, tak to tu bude za pár let taky.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...