MotorGuru  |  ČasProŽeny  |  NeposlušnéTlapky  |  HobbyDeník  |  VipShow  |  Pravda24  |  Domény  |  ByznysDeník  |  MyMuži  |  ČasProBydlení  |  TechSvětRusky dobry. Americky spatny. Aneb luza v akci
Obrázek Rusky dobry. Americky spatny. Aneb luza v akci
chess is prohibited by islam painting angle pohadka jako pohadka-kde je rozdil on your marks-get set go najdi telatko Just-do-nothing-it-is-impossible
Komentáře (29) Komentovat Nezobrazovat

Rusky_dobry._Americky_spatny._Aneb_luza_v_akci.png (pamětník) (30.10.2020 12:45)
cyklista: Krásně ukazuješ, že nejvíc se lidi vztekaj pro to, s čím maj sami potíže. Sám neumíš číst, ani po upozornění, že meleš o něčem úplně jiným než o čem je řeč (a to dost konkrétním upozornění, že fakt nejde o mandáty příslušnejch organizací), se nezalezeš tiše stydět do díry, kam patříš (což bys mimochodem měl taky kvůli tomu hemzu, že by členové NATO snad nebyli v OSN) a ještě ty sračky opakuješ a vyčítáš mi právě to, cos posral ty ... Dobrej psychopat.

Rusky_dobry._Americky_spatny._Aneb_luza_v_akci.png (cyklista) (30.10.2020 11:07)
Ty vole, pamětníku, aspoň si přečti ty svoje příspěvky, ať víš o čem píšeš, aby sis nestěžoval , že reaguji na nesmysly. Už jsi vyřizoval něco přes OSN? Než se sejdou všechny možné komise, vyžádají si podklady a schválí něco? Kdežto NATO zavelí a vojenští doktoři jedou. Jde o rychlost, ale jak tady předvádíš i na komanče nesmělé intelektuální výkony, tak se nedivím, že to nechápeš.

Rusky_dobry._Americky_spatny._Aneb_luza_v_akci.png (zmrd na utěku) (30.10.2020 8:09)
Hlavne že ten doublethink nevadi jejich voličům, no ne? B-)

Rusky_dobry._Americky_spatny._Aneb_luza_v_akci.png (pamětník) (29.10.2020 20:50)
cyklista: Tobě asi někdo šlápnul na lebku, že furt meleš nesouvisející sračky ... O žádným "mandátu OSN" nebyla řeč, stejně jako nebyla řeč o "mandátu NATO" nebo "mandátu EU" (ale kdybysme tedy na ten tvůj blud přistoupili - tak to by byl čas vyřizovat?) Jinak všichni členové NATO jsou členy OSN, odpověď na otázku odkdy si dohledej porovnáním vzniků členství třeba tady: https://en.wikipedia.org/wiki/Member_states_of_NATO https://en.wikipedia.org/wiki/Member_states_of_the_United_Nations#Current_members

Rusky_dobry._Americky_spatny._Aneb_luza_v_akci.png (cyklista) (29.10.2020 19:31)
Milý pamětníku, odkdy imperialisti z NATO jsou současně členy OSN? Pokud mají lékaři přijet okamžitě, není čas jim vyřizovat mandát OSN. Jo, a někdo ti šlápl na kuří oko?

Rusky_dobry._Americky_spatny._Aneb_luza_v_akci.png (pamětník) (29.10.2020 16:39)
Ještě technická: Konkrétně ten návrh s OSN je od komunistů. SPD pro něj nehlasovala, ale Fiala mluvil o tom, že by se mělo jednat bilatelárně se všemi státy.

Rusky_dobry._Americky_spatny._Aneb_luza_v_akci.png (pamětník) (29.10.2020 16:32)
cyklista: Vyser si voko kreténe. Že tvojí babce možná nějakej mužik (anebo Dežo, a na mužiky se to zrovna hodilo svést) ukradnul slepici absolutně nesouvisí s tím, jestli všechna porušení německých zákonů ze strany amerických vojáků byla řádně vyšetřena, souzena a potrstána německými orgány.

Rusky_dobry._Americky_spatny._Aneb_luza_v_akci.png (pamětník) (29.10.2020 16:29)
D4: Můžeš toto svoje tvrzení o paskvilu nějak podložit? Odhlasovaný text je "Poslanecká sněmovna vyslovuje souhlas s pobytem vojenských zdravotníků členských států Organizace Severoatlantické smlouvy a/nebo Evropské unie v celkovém počtu do 300 osob za účelem zvládání pandemie onemocnění COVID-19, a to na dobu 90 dnů." Návrh textu od Luzara nahrazuje OSN místo NATO a EU. Čím konkrétně tato změna dělá z validního návrhu "legislativní paskvil"?

Rusky_dobry._Americky_spatny._Aneb_luza_v_akci.png (Vojensky Doktor) (29.10.2020 16:10)
Vzdyt je to tak proste, Wotsne! Do Italie at si jede kdo chce, ale CR si rozvracet nedame!

Rusky_dobry._Americky_spatny._Aneb_luza_v_akci.png (cyklista) (29.10.2020 15:37)
Milý Dougu, ani imperialistické kurvy si pod tebe nelehnou zadarmo, máš na ně vůbec?

Rusky_dobry._Americky_spatny._Aneb_luza_v_akci.png (DougBadmanR (29.10.2020 14:24)
americké kurvy zakleknout! B-)

Rusky_dobry._Americky_spatny._Aneb_luza_v_akci.png (cyklista) (29.10.2020 13:51)
Milý pamětníku, Američani nikdy nepotlačovali v Německu demokracii, ba právě naopak, na rozdíl od rusáků u nás. Útrata amerických vojáků v hospodách a obchodech mimo kasárna se rovněž nedá srovnat s krádežemi slepic rusáky u nás. Jsi dost mimo, jako obvykle všichni komunisti, i přes ten důstojný nick.

Rusky_dobry._Americky_spatny._Aneb_luza_v_akci.png (D4) (29.10.2020 13:42)
pamětník: jenže ten protinávrh jaksi nebyl stejný. A opět šlo o legislativní paskvil který SPD s nikým neprojednali, aby si pak mohli postěžovat jak jsou na ně ostatni strany zlé, modus operandi pro většilu legislativních návrhů z dílny SPD.

Rusky_dobry._Americky_spatny._Aneb_luza_v_akci.png (456) (29.10.2020 12:57)
Do ČR přijela lakrosová reprezentace Čerokézů. Antiami zkolaboval. Má je zastřelit, protože mají americké občanstvi? Má je vyhnat, protože nejou češi? Vždyť přece ti zlí američani vyhnali a vyvraždili Idiány!

Rusky_dobry._Americky_spatny._Aneb_luza_v_akci.png (pamětník) (29.10.2020 12:24)
DzzD: Nechápu dotaz? Ano, k voličům se mluví krapet jinak. Viz co to dělá s diskutujícíma tady :-) Nicméně pokud bys k tomu měl ten background, tak dává smysl i ten citovanej hlod, byť je neskutečně pitomej - ale je v souladu s tím, že primárně chtěli, aby tu doktoři byli de facto v civilním režimu; dokonce se hádali na téma, že pokud jde o nějakou tu gardu, tak je jako vojáky ani vyslat nemůžou, že to by mohl jedině prezident osobně. Pro voliče se "vojáky jako civilisty" zdramatizovalo na "žádné vojáky".

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...