VipShow  |  Pravda24  |  HobbyDeník  |  ČasProŽeny  |  TechSvět  |  MotorGuru  |  NeposlušnéTlapky  |  MyMuži  |  ČasProBydlení  |  ByznysDeníkSTFU-btch 04.12.2022 
Obrázek STFU-btch
samica vs samec neshori1 servisak s tvym autem nebudu pretacet Nejlepsi mista Evoluce imperia
Komentáře (24) Komentovat Nezobrazovat

STFU-btch.jpg (Kordillery ) (8.12.2022 0:47)
Tak kojit v restauraci samozřejmě vhodné není. Když budete chtít konzumovat vlastní jídlo, tak vás vykopnou. Správný postup tudíž je požádat servírku, aby vám dítě nakojila.

STFU-btch.jpg (PythonR (5.12.2022 21:48)
hujerovci - dudlík je náhražka prsa, ne naopak. Navíc dost nebezpečná náhražka, co může způsobit mnoho problémů.

STFU-btch.jpg (hujerovci) (5.12.2022 12:12)
Občan: to je právě to, co jsem psal. Já čumět fakt nechtěl, ta ženská nám to tam ale všem strkala málem do ksichtu, no. A nevypadalo to ani na akutní nouzové krmení, spíš že byla nějak naučená nechávat tomu děcku prs skoro furt, něco jako dudlík snad... Ale ona byla poněkud divná zřejmě celkově, bylo to dost znát i podle řeči. Bohužel ne v tom smyslu, že by jí to člověk rád odpustil, jakože za to nemůže, jak je to u některejch lidí, co jim holt pánbů nenadělil... :)

STFU-btch.jpg (PythonR (5.12.2022 7:17)
Kojení nemusim - všiml sis, že porovnáváš kojení miminka a vylučování dospělého člověka? To ve tvé hlavě asi nebude úplně v pořádku... Ikdyby bylo kojení jen jídlo / pití, ale pro to mimino je to především pro pocit bezpečí a pro utišení.

STFU-btch.jpg (PythonR (5.12.2022 7:12)
hujerovci - Já teda kojila kdykoliv a kdekoliv, jen aby byl klid, ale vždy tak nějak decentně. U kojenců je kojení na veřejnosti v pohodě, prostě nepočkají. Ale když jsem byla na Rammsteinech v Edenu a po schodech se tam před koncertem procházela ženská tak se 4 měsíčním miminem přilepeným a spícím na obrovské koze vystrčené všem na očích, tak jsem se taky neudržela a zírala...manžel ještě trochu víc :-D

STFU-btch.jpg (Občan YR (5.12.2022 1:15)
Čím vás kojení na veřejnosti konkrétně obtěžuje? Teda krom hnusných koz (tak nečum) a že se nepodělí (což je spíš škoda).

STFU-btch.jpg (hujerovci) (4.12.2022 20:40)
(v náručí... v takovým tom hipísáckým šátku, pokud si vybavuju. no ale to je asi celkem jedno).

STFU-btch.jpg (hujerovci) (4.12.2022 20:37)
když si s tím ženská někam sedne, nic proti. nám do firmy ale jednou přišla baba, děcko v náručí, kozu venku a děcko pilo. takhle přišla na vrátnici a šla se na něco zeptat... jakoby nic... to už bylo teda i podle mě trochu přes čáru. a docela nepříjemný. páč navíc ani neměla pěkný kozy, ale jakýsi vytahaný věšáky...

STFU-btch.jpg (Kkkkkkk) (4.12.2022 20:05)
Koukám že tu dost lidí ještě nemá děti. Zaprvé jsem ani jednou nezažil ani já ani žena že by chlap měl kecy na kojení. Vždy jen starší ženské. Zadruhé když ti dítě na chodníku řekne že chce čůrat a nemá plinu, tak jsi většinou rád když to stihneš tam kde zrovna stojíte.

STFU-btch.jpg (autokratorR (4.12.2022 19:54)
no-X: hele, já nejsem proti a nikterak mi to nevadí. Zvláště, když to není ženská obluda. Ale snažím se pochopit i tu druhou stranu a že to někomu nemusí být příjemné. Mně třeba nevadí ani to obechcávání za keřem. Chápu jejich potřebu. Pokud teda neobechcávají zrovna moji předzahrádku doma, nebo okrasné rostliny ve firmě.

STFU-btch.jpg (Karelvarel) (4.12.2022 19:51)
Je na to jednoduché řešení ... když to ženská začne dělat na nevhodném místě, tak prostě upřeně na ni koukat. Je to nepříjmené mně, tak at jí taky. A přesně tak by to mělo být jak píše Aknel. Nejvíc nesnášim, když nějaká debilní máma s dítětem začnou chcát uprostřed chodníku, kde na každym kroku je restaurace a stopro by je někdo pustil na záchod.

STFU-btch.jpg (no-XR (4.12.2022 19:41)
autokrator: Ne, není. Kojením obvykle nedochází ke znečišťování města ani k odhalování pohlavních orgánů.

STFU-btch.jpg (AknelR (4.12.2022 19:35)
No ja teda nejsem militantni zastance ani odpurce, ale osobne jsem se vzdy stazila vse planovat tak, abych se tomu co nejvic vyhnula. A svete div se, ono to jde. Ani tem deckam neni prijemny, kdyz musi jist na verejnosti. Moje druha ratolest toho ani nebyla schopna. dokud nemela absolutni klid, tak nepila.

STFU-btch.jpg (Ujnuunn) (4.12.2022 18:50)
Mně kojení na veřejnosti teda vadí. Jsou to škrtky a nechtejí se podělit...

STFU-btch.jpg (Koj jinde) (4.12.2022 18:14)
Kdyby mi tohle udelala tak ji pochčiju :-P

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...