Pravda24  |  ČasProBydlení  |  MotorGuru  |  TechSvět  |  VipShow  |  ČasProŽeny  |  HobbyDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  MyMuži  |  ByznysDeníkSberny dvur v Charkove 06.12.2022 
Obrázek Sberny dvur v Charkove
KlusPoklus dezolatnim stav Zebrik orsk prvni pravidlo smlouvani nedavej vedet zajem Teplaci
Komentáře (32) Komentovat Nezobrazovat

Sberny_dvur_v_Charkove.jpg (ModusRP (8.12.2022 12:20)
[odkaz] :o) :o) :o) ...proč neutekla do ruSSka, do země překypující blahobytem a svobodou propjevu....oh, wait ;-)

Sberny_dvur_v_Charkove.jpg (blmblmblm jiz byl 2.74234161x nevakcinovan Roumenem) (8.12.2022 8:54)
Buzerant a nacista Merlin nemusi nikomu obhajovat to, ze vas nazyva lhari. Stejne jako ja nemusim obhajovat, ze jsem ubulenej a ulhanej kokot. Rent fryyyyyy

Sberny_dvur_v_Charkove.jpg (ModusRP (8.12.2022 8:52)
(Merlin): nebuď takovej přizdisráč a napiš jedinou moji lež ? ;-)

Sberny_dvur_v_Charkove.jpg (MerlinRP (7.12.2022 15:29)
@cyklista: Když pominu tvůj lživý výrok o tom, že jsem zastánce ruské diktatury, pak musím podotknout, že právě ona podpora invaze je u nás trestným činem naprosto stejně, jako v tebou zmiňovaném Rusku. Ano, už se od nich skoro ničím nelišíme. Hezky jsme to dopracovali.

Sberny_dvur_v_Charkove.jpg (MerlinRP (7.12.2022 15:25)
@Modus: A ty tu budeš lhát stále dokola o tomtéž, i když už ti spousta těch nesmyslů byla vyvrácena. Ale málo platný, pevně věříš tomu, že stokrát opakovaná lež se nakonec stane pravdou. Ale ne, nestane. I kdyby tu lež zapsal někdo do historických knih, pořád to bude lež.

Sberny_dvur_v_Charkove.jpg (ModusRP (7.12.2022 8:21)
tak to, že Merlin, blboblb a jejich banda je skupina totálních čůráků bez sebereflexe a špetky citu pro vnímání reality tu snad víme všichni, ne? Tihle kreténi jsou schopni obhajovat i po desítkách let postup aka Hitler - sudety (aka dnešní Donbas, Luhaňsk atp) nás ohrožují..... jsou tam utlačování naši sudeto-němečtí (rušští) spoluobčané.... budou tu do nekonečna psát, že nevěří státním médiím....ale těm rusským státním věří bezmezně....tohle jsou tru-fans-hard-base-members-of-pětikolonka.... :o)

Sberny_dvur_v_Charkove.jpg (cyklistaRP (7.12.2022 7:15)
Mě opravdu fascinuje, jak zastánce ruské diktatury Merlin tady usilovně bojuje za svobodu. To musí být hrozně zvláštní pocit, psát si o válce co chceš, naprosto libovolné kydy a neriskovat přitom 15 let za pravdu jak v Rusku.

Sberny_dvur_v_Charkove.jpg (MerlinRP (7.12.2022 2:39)
@bohyn: Ano, vím, co byste rádi. Změnit lidi ve zfanatizovaný tupý dav, který sám o sobě nemyslí a dělá to, co řekne vůdce. A proto je třeba ukazovat, co jste vlastně opravdu zač.

Sberny_dvur_v_Charkove.jpg (MerlinRP (7.12.2022 2:37)
Ale asi ne, nehledal bych v tom záměr. On je prostě jenom krátkozraký debil.

Sberny_dvur_v_Charkove.jpg (blmblmblm jiz byl 2.74234161x nevakcinovan Roumenem) (7.12.2022 0:46)
anonkrysa: Jakoze vsichni lide ziciji v Donecku, vcetne zen a deti, jsou zmobilizovani a jsou legitimni vojensky cil? Ty ses normalne psychopaticka kurva.

Sberny_dvur_v_Charkove.jpg (bohynRP (7.12.2022 0:09)
@Merlin Běž to vysvětlit rozvášněnému davu. Probíhá to asi takhle [odkaz] Sám se rozhodní, jestli chceš být zájmová osoba, jeden z davu, nebo se na to doma s popcornem koukat na YT. Já si to dám doma v křesle s kafíčkem a bránit rozhodně nikoho nebudu.

Sberny_dvur_v_Charkove.jpg (anonykrysaRP (6.12.2022 23:35)
@Merlin ad bohyn - vis, ono se v case valky v pripade agentu nepritele moc na demokracii nehraje. I kdyz u te zdi jsou si vsichni rovni, bilej, cernej, zlutej, ...

Sberny_dvur_v_Charkove.jpg (anonykrysaRP (6.12.2022 23:32)
Merlin hele, trochu jsi to popletl v case. Civilisti to byli, teda predtim, nez je zmobilizovali. Ted uz je z nich opravneny vojensky cil na cizim uzemi. Navic meli a maji moznost se vzdat, pak by z nich byli chraneni zajatci. Dokud to neudelaji, tak je rychla smrt pro ne vic nez dobra.

Sberny_dvur_v_Charkove.jpg (MerlinRP (6.12.2022 21:59)
@bohyn: A to je tvoje sladká představa demokratického soudního procesu s právem na obhájce? To, co popisuješ, je hodně totalitní praktika. Ano, okoukal jsi to na Ukrajině, tam to teď jede ve velkém.

Sberny_dvur_v_Charkove.jpg (MerlinRP (6.12.2022 21:57)
@Modus: Neobhajuji okupanty. Jen říkám, že ukrajinská armáda záměrně střílí na civilisty, nic víc. Ano, záměrně. Protože jak někdo psal, HIMARS je velmi přesná zbraň a projektil padne tam, kam ho zaměří. Pokřivený jedinec bude spíše ten, kdo to schvaluje. Někdo jako Quík, pro kterého je zabíjení jedněch civilistů zločin, zatímco zabíjení jiných civilistů dobrá věc.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...