ČasProŽeny  |  Pravda24  |  HobbyDeník  |  MyMuži  |  VipShow  |  TechSvět  |  ČasProBydlení  |  ByznysDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  MotorGuruSifra kreten rakusana 27.09.2023 
Obrázek Sifra kreten rakusana
pismo bezlepkova vianocka navsteva ruske anbasady nevim se dockat JulieAniNepodekovala Smi drc do piva
Komentáře (28) Komentovat Nezobrazovat

Sifra_kreten_rakusana.jpg (gg) (28.9.2023 15:00)
V roce 2023 volá iPhonem 3GS... ...na kterém někdo v roce 2009 nastavil VPNku a licencoval to vládě po 70kKč za kus... Tomu kšeftu tleskám. Kluci, vyčistit zuby a spát... ...signal má lepší E2E šifrování a používáme ho všichni...

Sifra_kreten_rakusana.jpg (Kkkkkk) (28.9.2023 14:29)
Miko: Ten soft používá ZRTP, doporučuju nastudovat. Ten soft umí komunikovat šifrovaně sám mezi sebou, tzn pravděpodobne si to pořídil, aby mohl komunikovat s dalšíma lidma co ho měli. A kdo ho asi měl? A co chlapec potřeboval probírat tajného mimo NBÚ? Proč pokud má podezření na kontrašpionáž u NBÚ nezatrhl používání NBÚ telefonů ostatními poslanci? Protože takové podezření nemá, jen se vymlouvá.

Sifra_kreten_rakusana.jpg (mikoRP (28.9.2023 14:18)
kkkk, evidentne tomu rozumis, ...

Sifra_kreten_rakusana.jpg (Kkkkkk) (28.9.2023 14:16)
Miko: end to end znamená, že to musíš mít ty a ten komu šifrovaně voláš/píšeš. A komu volal když to na vládě používal jen Gazdík? Jakože fakt věříš tomu, že si to pořídil aby si volal jen s Gazdíkem, svým kolegou a vůbec to nepoužil u nikoho jiného? :) A pokud má podezření na kontrašpionáž v NBÚ, tak by to měl začít šetřit ne? Toho by byla plná média, naprosto brutální haluz. Pokud to naznačuje a nevyšetřuje, tak zneverohodnuje státní organizaci. Chová se naprosto stejně zmrdsky jako Zeman a Babiš.

Sifra_kreten_rakusana.jpg (Znalec práv) (28.9.2023 10:51)
ještě jsi zapomněl dát odkaz na wiki, kníkale

Sifra_kreten_rakusana.jpg (mikoRP (28.9.2023 10:43)
to nejsou mobily, kterym se neda jinam volat, jenom mezi sebou (neco jako prima linka mez prezidentem usa a diktatorem ruska) - jde ciste o to, jestli v prubehu komunikace to sifrovani zapnes, nebo ne.

Sifra_kreten_rakusana.jpg (mikoRP (28.9.2023 10:41)
a proc v dozimetru pouzivali soft, ktery se pouziva i jinde? kdyz pouzivas discord (ktery taky sifruje E2E) znamena, ze jsi mafian a pedofil, protoze to pouzivaji i oni? end to end sifrovani znamena, ze se neda delat odposlech nekde mezi jednym a druhym koncovym zarizenim (ledaze by jsi mel klice). pokud je podezreni, ze v NBU byl nasazen clovek od agrofertu (cemu bych se vubec nedivil), neni naprosto logicke, ze krome sifrovaciho zarizeni pouziiji navic i jine sifrovani?

Sifra_kreten_rakusana.jpg (Kkkkkk) (28.9.2023 10:32)
Miko: 2/2 a proč to zrovna řešil softem, který využívali z dozimetru, který umí komunikovat šifrovaně sám mezi sebou? A ne třeba jiným softem? S kým komunikoval, když teda evidentně to měl jen on, Gazdík a lidi z dozimetru? Nebo je víc politiků co potřebují řešit tajné věci o kterých nemá vědět NBÚ? :)

Sifra_kreten_rakusana.jpg (Kkkkkk) (28.9.2023 10:29)
Miko: je jedno co s ním udělal, otázka je proč ho vůbec měl, když všichni mají šifrované telefony od NBÚ, které musí ze zákona používat pro komunikaci utajovaných informací. Takže je jen pár možností, buď říká že NBÚ je napojený na Agrofert což je silné obvinění a měl by to řešit. Nebo Agrofert umí hacknout telefony NBÚ a číst utajované info vlády, což by se řešilo hodně mediálně. Nebo prostě potřeboval řešit věci, které nechtěl aby někdo z NBÚ uměl vyšťourat. Jaké asi to byly věci?

Sifra_kreten_rakusana.jpg (Kkkkkk) (28.9.2023 10:24)
Telefony s tím softem dodával Němec, který v minulosti Redla pokryl, když se řešilo že semtam něco vytuneloval. Redl kdysi pomahal Krejčířovi s podvodama na Českou spořitelnu. Němec, bývalý ministr spravedlnosti, se snažil zakrýt podvody na právech v Plzni, kdy odvolal Benešovou když to chtěla vyšetřovat. Vyšetřování ukončil než začalo. Taky se podílel na byznysu s chudobou, zvýšil odměnu advokátům(kamarádům a sobě) z 1 na 4,5k. Ti pak začali masivně vymáhat malé pohledávky, z 500,- dluhu měli desetitisíce.

Sifra_kreten_rakusana.jpg (mikoRP (28.9.2023 10:14)
vzdyt ho vyhodil! sam rikal, ze ho nasel mezi hrackami. tedy ho nemohl pouzivat. a je zajimave, ze sere to hlavne burestym a jejich spicly.

Sifra_kreten_rakusana.jpg (Kkkkkk) (28.9.2023 10:08)
Politici dostávají šifrované telefony od NBU s národní šifrou, které musí používat pokud řeší utajované informace. K čemu asi potřeboval navíc nějaký další soft pro šifrování? Soft, který používali lidi z dozimetru? Soft, který měl i Gazdík a používal ho ke komunikaci s lidma z dozimetru? Proč sám řekl že Gazdikovi doporučil takový telefon vyhodit a sám ho měl? Sledování bezpečnostní divizí agrofertu znamená, že je o NBU? Je to čistý zmrd, stejně jako Babiš.

Sifra_kreten_rakusana.jpg (Q.QRP (27.9.2023 12:05)
@774112558: Hezký, ale špatně. Rakušan ten telefon používal PŘED volbami, tehdy byl ještě v opozici. A už tehdy Babiše štvalo, že ho bezpečnostní divize Agrofertu nedokáže odposlouchávat. A taky je pěkný, jak nikdo neřeší, že má AGF vlastní "rozvědku". Co bude příště? Soukromá armáda?

Sifra_kreten_rakusana.jpg (vdfdsfsdfdsfad) (27.9.2023 12:02)
Potvurka: gratuluji hned ke dvoum kravinám. Že Rakušanovi věnovala ten mobil mafie a že přes něj komunikoval s mafiány. Šifrovaná komunikace, ze které jde poznat s kým komunikujete, moc šifrovaná asi nebude... Ale možná to agenti z bezpečnostní divize Agrofertu vědí lépe...

Sifra_kreten_rakusana.jpg (Q.QRP (27.9.2023 12:02)
@Potvurka: Začátek dobrý, ale od těch "..." dále je to lež.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...