ByznysDeník  |  Pravda24  |  VipShow  |  MotorGuru  |  MyMuži  |  ČasProBydlení  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProŽeny  |  HobbyDeník  |  TechSvětSilne snezeni a led zmrazily letadla v Mnichove mirici na konferenci o globalnim oteplovani v Dubaji 02.12.2023 
Obrázek Silne snezeni a led zmrazily letadla v Mnichove mirici na konferenci o globalnim oteplovani v Dubaji
vlada zaviazala vladu Institute of Philosophy remote control toy Alphabetical Order of Numbers BETWEEN ten and o... RoombaGhost Predator
Komentáře (17) Komentovat Nezobrazovat

Silne_snezeni_a_led_zmrazily_letadla_v_Mnichove_mirici_na_konferenci_o_globalnim_oteplovani_v_Dubaji.jpg (FilipesRP (4.12.2023 15:45)
To nikoho nepřekvapuje, že top letadlo zamrzlo uprostřed startu?

Silne_snezeni_a_led_zmrazily_letadla_v_Mnichove_mirici_na_konferenci_o_globalnim_oteplovani_v_Dubaji.jpg (doomRP (4.12.2023 8:20)
mrkev je kokot

Silne_snezeni_a_led_zmrazily_letadla_v_Mnichove_mirici_na_konferenci_o_globalnim_oteplovani_v_Dubaji.jpg (exta) (3.12.2023 20:27)
Doufal jsem, že tyhle debilní komentáře "teď je zima, takže..." už pomalu začnou mizet. Zase jednou jsem nebetyčnou debilitu lidí značně podcenil. Ach jo.

Silne_snezeni_a_led_zmrazily_letadla_v_Mnichove_mirici_na_konferenci_o_globalnim_oteplovani_v_Dubaji.jpg (Skvělej+Johnny) (3.12.2023 18:24)
"Počasí = klima" je podobně přesný vyjádření jako "nálada =osobnost."

Silne_snezeni_a_led_zmrazily_letadla_v_Mnichove_mirici_na_konferenci_o_globalnim_oteplovani_v_Dubaji.jpg (Intelektual z kavarny) (3.12.2023 12:16)
aLe To Je KvUlI tOmU, ze GO zPuSoBuJe vEtSi vYkYvY tEpLoT, tEdY i eXtReMnI pOcAsI v PoDoBe NaSnEZeNi hRoMaDy SnEHuuu!!! cEtL jSeM tO vE sTudIiiCH eXpErTuu SpOnZoRoVaNych fIlaNtRopy!!! mIlUjU GaTeSe a DiCaPriaaa!!

Silne_snezeni_a_led_zmrazily_letadla_v_Mnichove_mirici_na_konferenci_o_globalnim_oteplovani_v_Dubaji.jpg (aggRP (3.12.2023 10:43)
Chaos a bordel: To jsi zase ze sebe udělal debila. Vysoká škola života ve své nejryzejší podobě. Prej počasí = klima :)))

Silne_snezeni_a_led_zmrazily_letadla_v_Mnichove_mirici_na_konferenci_o_globalnim_oteplovani_v_Dubaji.jpg (mrkevRP (3.12.2023 8:25)
Ne. Počasí ≠ klima.

Silne_snezeni_a_led_zmrazily_letadla_v_Mnichove_mirici_na_konferenci_o_globalnim_oteplovani_v_Dubaji.jpg (Chaos_a_BordelRP (3.12.2023 4:41)
pocasi = klima - ale lidi klima menit neumi, leda by syplai hlinik do oblak - pocasi alias klima meni hlavne slunce, sopky, ocenaske uniky magmatu, vychileni zeme vuci slunci atd.

Silne_snezeni_a_led_zmrazily_letadla_v_Mnichove_mirici_na_konferenci_o_globalnim_oteplovani_v_Dubaji.jpg (registrovana_mrkaRP (3.12.2023 1:13)
OP: aktualizuj si slovník, uz mnoho let se tomu rika "globalni zmena klimatu", s tim nemuzes slapnout vedle, klima se bude menit vzdy, stale a neustale. Jo, az se prestane menit a bude rekneme 30 mil. let stejne klima, tak se zacnu bat. Mozna se i prilepim k silnici.

Silne_snezeni_a_led_zmrazily_letadla_v_Mnichove_mirici_na_konferenci_o_globalnim_oteplovani_v_Dubaji.jpg (B!) (2.12.2023 23:21)
Tak zas leto bolo fakt teplé a dlhé. Ešte pred dvoma mesiacmi sa dalo normálne plávať v jazere, dnes už sa môžem lyžovať.

Silne_snezeni_a_led_zmrazily_letadla_v_Mnichove_mirici_na_konferenci_o_globalnim_oteplovani_v_Dubaji.jpg (pambu) (2.12.2023 23:11)
jakože bude osm ročních období?

Silne_snezeni_a_led_zmrazily_letadla_v_Mnichove_mirici_na_konferenci_o_globalnim_oteplovani_v_Dubaji.jpg (mrkevRP (2.12.2023 22:36)
@Chaos_a_Bordel Víš jak nejjednodušeji poznáš vypatlaného kreténa? Začne ti tvrdit, že když je globální oteplování, tak přece nemůže sněžit. Globální oteplování, příp. změna klimatu přitom znamená větší a častější extrémy na všechny strany...

Silne_snezeni_a_led_zmrazily_letadla_v_Mnichove_mirici_na_konferenci_o_globalnim_oteplovani_v_Dubaji.jpg (Chaos a Bordel v hlavě) (2.12.2023 22:21)
A opravu to měla být konference o globálním oteplování? A proč se k tomu vyjadřují lidé, kteří vážně věří tomu že se proti covidu očkovalo ze 70% placebo a těch 30% vyvra6dilo populaci?

Silne_snezeni_a_led_zmrazily_letadla_v_Mnichove_mirici_na_konferenci_o_globalnim_oteplovani_v_Dubaji.jpg (anonykrysaRP (2.12.2023 21:11)
f(t) != INT[f(t) dt from t to t+a].

Silne_snezeni_a_led_zmrazily_letadla_v_Mnichove_mirici_na_konferenci_o_globalnim_oteplovani_v_Dubaji.jpg (ZnaIec) (2.12.2023 21:02)
počasí != klima >-O

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...