ByznysDeník  |  HobbyDeník  |  ČasProŽeny  |  MotorGuru  |  VipShow  |  NeposlušnéTlapky  |  Pravda24  |  TechSvět  |  MyMuži  |  ČasProBydleníSlovensko od pondelka fixed 01.10.2023 
Obrázek Slovensko od pondelka fixed
Zizkovska raketa tamalo Perfect date bye ulozto Good guy Kim tichodeti
Komentáře (18) Komentovat Nezobrazovat

Slovensko_od_pondelka_fixed.jpg (kmikalRP (1.10.2023 22:15)
Hele fašoune Crho, tohle tu fakt píšeš veřejně pod svým jménem ROFL.

Slovensko_od_pondelka_fixed.jpg (kmikalRP (1.10.2023 22:11)
Ok Crho, právě s tebou rozvazuji pomyslnou smlouvu jako s obyčejným idiotem. Jsi fašounský zmrd a tak tě tu dál budu chápat.

Slovensko_od_pondelka_fixed.jpg (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITRP (1.10.2023 21:58)
Já se nestačím divit. PROSTĚ MĚ KURVA DOPIČE VYSVĚTLETE, když vám napíšu, že jste pod vlivem propagandy, proč mi kurva doprdele semka dáte odkaz na tu propagandu? Kde na tom Aktuálně.cz máte vyhublé korejce? Mohl bych tu fotku vidět? Koncentráky pro lidi co něco provedli? Neříká se tomu vězení u nás? Akorát tam se s nima nemažou a né jak tady, že tady vraha pustí po pár letech na svobodu a dobrý. Tam ještě funguje spravedlnost o které si ty můžeš nechat zdát ty pičo. Tam neběhaj vrahové na svobodě.

Slovensko_od_pondelka_fixed.jpg (Alchy_MistaRP (1.10.2023 20:10)
Prečo kosáky a kladivá ako výraz zla dávajú neomarxisti? /PS/

Slovensko_od_pondelka_fixed.jpg (KING_OF_OKENARP (1.10.2023 19:48)
CRHO, ty seš tak blbej, že ani trolit neumíš

Slovensko_od_pondelka_fixed.jpg (kmikalRP (1.10.2023 19:18)
Crho ty retardovanej fašoune. V KLDR jsou generační koncentrační tábory a v nich desítky let generace rodin, za to že něco jejich předkové provedli. Tvoji oblíbení KLDR fašouni ve vedení uznávají dědičnou vinu na neurčito, děti se tam rodí v koncentrácích, spousta z nich umře a hlad mají prakticky celý život. Kreténe. Si o tom něco přečti [odkaz] a zhebni konečně fašoune.

Slovensko_od_pondelka_fixed.jpg (miklos-abdulRP (1.10.2023 18:55)
Crho, tak tam běž a natoč nám, jak si tam všichni žijí spokojeně a v dostatku. Pokud budeš mít štěstí, ani tě nezavřou. Ale i Kim přiznal, že zemědělství je potřeba reformovat a požádal armádu o pomoc, takže to asi nebude tak skvělé: [odkaz]

Slovensko_od_pondelka_fixed.jpg (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITRP (1.10.2023 18:29)
Viděljsi někdy v KLDR vyhladovělé lidi? Já ne. Je ot všechno jen prozápadní propaganda, protože rotchield nemá v KLDR pobočku banky, nemůže jí zotročit a zasahovat do jejího měnového kurzu a tak ho to sere a neví jak se dostat KLDR na kobylku. Chtěl tam poslat vojsko, ale bum, zrazu měl Kim jadernou hlavicu a to už je sakra problém tam vlítnout.

Slovensko_od_pondelka_fixed.jpg (KING_OF_OKENARP (1.10.2023 17:54)
Ano milé děti a i takový tranďák MAP má volební právo. Není to ale jeho chyba, rodiče na něj srali a škola nic nenaučila. 6 milionový soběstačný stát? Jeden takový už známe, KLDR, země snů, do doby než dostaneš hlad.. B-)

Slovensko_od_pondelka_fixed.jpg (Daniel Dezolanda) (1.10.2023 10:45)
MAP: A co banány? Zapomnělas na EU normu na zahnutí banánů kurva!!! >-O >-O >-O

Slovensko_od_pondelka_fixed.jpg (Markéta Adamová PekarováRP (1.10.2023 10:31)
Keci v kleci a hmyz jako příchuť do jogurtu. To si strč do prdele.

Slovensko_od_pondelka_fixed.jpg (miklos-abdulRP (1.10.2023 9:46)
Jenže vtip je, že dotace EU nikdo neodmítne. Ani Fico, ani Orbán, ani Babiš. Teď dělají ramena, ale po volbách budou stejně víceméně držet krok. Kdyby měli na to, dělat skutečně samostatnou politiku, udělali by to už dávno, příležitost měli. Jenže na to nemají, a proto můžou akorát nadávat na to progresivní Německo.

Slovensko_od_pondelka_fixed.jpg (miklos-abdulRP (1.10.2023 9:43)
MAP: Máme volný trh, jídlo v supermarketech je přesně takové, jaké průměrný Čech chce. Kdo chce lepší, musí hledat. Ale s tím, že EU by chtělo předělat, souhlasím. Schengen je hezká věc, sjednocení norem taky, ale všechnu tu byrokracii a přerozdělování by si mohli nechat od cesty.

Slovensko_od_pondelka_fixed.jpg (Daniel Dezolanda) (1.10.2023 9:39)
:-D Vlastný štát chtěli už za Josefa Tisa :-D Vlastní hospodářství založené na oligarchomafiích mají i bez EU a kvalitní jídlo? Kdyby měli žrát jen furt ty svoje halušky s mrdkou, tak se jim začne kurevsky rychle stýskat po smažáku, špekáčcích a kofole :-D :-D :-D

Slovensko_od_pondelka_fixed.jpg (Markéta Adamová PekarováRP (1.10.2023 8:56)
Co chtěji? Vlastní stát s vlastní měnou a vlastním hospodařstvim s kvalitním jídlem a bez zákazu a nařizování nesmyslů z EU. Pokud tomu nerozumíš tak máš lobotomovaný mozek propagandou, seber se a odstěhují se do progresivního Německa a neotravuj tady. Dík.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...