HobbyDeník  |  ByznysDeník  |  ČasProŽeny  |  TechSvět  |  NeposlušnéTlapky  |  Pravda24  |  VipShow  |  MotorGuru  |  MyMuži  |  ČasProBydleníSo manny times    02.06.2017 
Obrázek So manny times   
srouby se budou utahovat The shadow knows ficovina3 neni to ono Fence Defiance dekujeme bratia ale vemte si ho zpet
Komentáře (18) Komentovat Nezobrazovat

So_manny_times___.jpg (karel (neprihlaseny)) (10.4.2020 2:11)
obcas se stane, kdyz si troufnu zprcat sefa

So_manny_times___.jpg (brnonymousRP (3.9.2019 21:26)
No a protoze se baba od te doby neozvala, pevne verim, ze se soustredila radsi na to polejt se kafem.

So_manny_times___.jpg (bakuľou poguľách) (2.6.2017 22:49)
@hmm - lack of assholetivity?

So_manny_times___.jpg (hmm hmm) (2.6.2017 13:28)
Nedostatek asertivity, třeba jen momentální, nelze klasifikovat jako mental health issues, jelikož nedostatečně asertivních je v určitejch sociálních situacích značná část lidí, natožpak aby to mělo právní relevanci v tom naznačovanym smyslu (maximálně by tohle konkrétní svědectví nezohlednili).

So_manny_times___.jpg (Božetěch) (2.6.2017 11:17)
Tak u soudu vyprávěj přesně to, co tady: že místo abys vyprostil bábu a šel, tak jsi ji doprovodil k manažerovi (což jsi nechtěl a bylo ti to nepříjemné), pak jste se dohadovali jestli přijdeš svědčit k soudu (což jsi nechtěl a bylo ti to nepříjemné, ale ihned jsi souhlasil) a že teď budeš vysedávat po soudech (což jsi nechtěl a je ti to nepříjemné a navíc podle tvých vlastních slov "není co řešit"). Když to tam takhle pravdivě vylíčíš, soud velmi rychle skončí kvůli mental health issues jediného svědka.

So_manny_times___.jpg (brnonymousRP (2.6.2017 11:04)
Doufam, ze si nekde vyleje kafe do klina a rozhodne se, ze Costa bude lepsi obet a bude se soustredit na to.

So_manny_times___.jpg (brnonymousRP (2.6.2017 11:02)
Tahle historka musi znit strasne blbe, ale opravdu se mi to stalo. Kdybych si vymyslel, tak si vymyslim neco lepsiho. Ne, baba si to pripadne financni vyrovnani od tesca vymyslela sama, trvalo ji to asi dve minuty od toho zmacknuti ve dverich, pusobilo by to duveryhodneji,kduby u toho porad nedrzela v te "boli, boli" ruce nakupni tasku.

So_manny_times___.jpg (Prawda...) (2.6.2017 10:59)
Rozhodně se pak pochlub, jak to šlo. ;-)

So_manny_times___.jpg (Prawda...) (2.6.2017 10:58)
Že se ji ještě vůbec chce. Spíš bude mít vykutáleného syna/dceru, vnuka/vnučku, kteří by to tak na jejím místě nenechali, a po vzoru televizních seriálů, z kterých už mají všichni řídký mozek, tak to dali k soudu.

So_manny_times___.jpg (HonzaRezRP (2.6.2017 10:57)
Historky z Roumingu jsou lepší než všecky internety dohromady...

So_manny_times___.jpg (brnonymousRP (2.6.2017 10:50)
Babe muze byt nekde mezi sedesatkou a smrti. Ja nechci nikoho potapet, ja chci, aby vsichni tahli do... V podstate se nic nestalo,zadne zdravotni nasledky, nic. Ty dvere byly nejake vadne, cidlo nereagovalo ani na me, snazilo se to zavrit, kdyz jsem to drzel, ale ted uz to funguje, takze neni co resit.

So_manny_times___.jpg (..) (2.6.2017 10:48)
Prawda... vymýšlet si jako svědek nemůžeš, ale nemusíš si některé věci pamatovat ;-) Například nemusíš poznat tu paní...

So_manny_times___.jpg (Prawda...) (2.6.2017 10:32)
Jestli chceš bábu potopit, tak řekni u soudu, že ti nabízela peníze, abys změnil svou svědeckou výpověď. :-D

So_manny_times___.jpg (Prawda...) (2.6.2017 10:30)
No, ona je to vlastně i zákonná povinnost každého svědka vypovědět vše, co mohl vnímat svými smysly (viděl, slyšel, cítil, nahmatal...). Pouze obžalovaný v trestním řízení má právo ''si vymýšlet''. Jinak mě celkem překvapuje, o co se tady lidi snaží. Pro zajímavost, kolik paní bylo?

So_manny_times___.jpg (brnonymousRP (2.6.2017 10:22)
Penize mi cpe baba, ale ja zadne nechci. Ne, ze bych nevedel, co s penezma, ale pravdive vypovidat beru jako svoji povinnost proplatit chci jen cestovni naklady a uslou mzdu, jinak nechci ani penci. Musel bych zvracet pri pohledu do zrcadla, kdybych mel vydelavat na podobne saskarne. Jenze kdyz jsem to babe rekl, tak to s ni malem slehlo, ze za to nechci penize. Deset minut jsem ji presvedcoval, at za to radsi koupi zradlo pro psi utulek. Pripadal jsem si jak v pitome americke komedii.

další...