Socialist POV 19.06.2024 
Obrázek Socialist POV
real targets pod nebo nad safety warning made in china 4 z tanku a pes wokepropaganda Meloni Orban
Komentáře (12) Komentovat Nezobrazovat

Socialist_POV.jpg (1337) (19.6.2024 23:11)
Direct: a hlavne je medzi škandinávskym "socializmom" a naším totalitným socializmom spred roka 89 obrovský rozdiel v miere slobody. Stavím sa, že Švédi nestrieľali vlastných ľudí na ostnatom drôte, keď chceli opustiť štát. Ani im nekradli majetok, nezatvárali do Jáchymova za kritiku vlády, nevyhadzovali deti nepohodlných zo škôl, nefejkovali voľby, atď.

Socialist_POV.jpg (DirectRP (19.6.2024 22:08)
kozička_x: Tak Norsko, Švédsko sice jsou "sociální" skrze sociální demokracii, která ale tak nějak panuje +- ve většině států EU... ale pořád je blíže ke kapitalismu, než k něčemu, čemu by se dalo říct čistý socializmus (v tomto případě byl míněný socialismem asi onen "komunismus"). Ale klidně mě někdo opravte. Věřím že spoustě pravicových kapitalistů se taky žije dobře v současném stavu (soc.dem.), i když rozporuje s jejich "vyznáním", ale pořád je to od "socializmu" hódně daleko. a IMHO blíž kapitalizmu.

Socialist_POV.jpg (1337) (19.6.2024 18:37)
Dezoláti obdivujú neslobodné režimy každého druhu. Socializmus, fašizmus, teokracie... V slobodnom režime sa totiž vypláca aktivita, vzdelanie, pracovitosť, vynaliezavosť, ochota niesť riziko a zodpovednosť. V neslobodných sa stačí pchať do riti brachiálnej moci. A to je presne inštinkt neschopných lenivých hlúpych zbabelých dezolátov - vopchať sa do vhodnej prdele a hovieť si v teple a bezpečí. To sú tie "istoty", ktoré ponúka trebárs Fico - ten svojich pozná. (volebný slogan "Ľudia si zaslúžia istoty")

Socialist_POV.jpg (dežoláto) (19.6.2024 13:05)
no ukazuje se, že dezoláti jsou také zpravidla zkurvení komouši...

Socialist_POV.jpg (TsantsaRP (19.6.2024 11:00)
Merlin neviem kde pozeras a co beres, ale z definice dosiahnutia socializmu to vzdy vedie k popravam pracovnym taborom a hladomoru. To je to iste ako osvieteny diktator. Idea, co funguje papierovo, ale nebude prakticky.

Socialist_POV.jpg (nornikRP (19.6.2024 9:04)
Pes v dolním obrázku je asi už v kremační místnosti/v krimu... Tam už je takovej ten poslední záchvěv vzdoru, když už ví, že prohral. Ten vzdor není když někde sbírají podpisy, mají akci na náměstí, ciknou nějaký volby, ničí oponenty... Nebo až ho nakládají v noci do náklaďáku/dobytcaku. Je to až úplně na konci před smrtí.

Socialist_POV.jpg (kozička_x) (19.6.2024 8:37)
@Kolomazniková: A to se plateš, Kolomazniková, velmi pleteš. Socializmy, které tyto části obsahovaly, nebyly nejčastější a už vůbec ne nejúspěšněji zavedené. Právě naopak, nejúspěšnější socializmy tyto části tak nějak neobsahují. Viz Švédsko, Norsko, atd ... Takže Kolomazniková, opatrně s těmi debily, když je řeč o něčem, v čem se nevyznáš ...

Socialist_POV.jpg (NikdySeNezaregistrujiRP (19.6.2024 8:29)
Navrhuji opravu. Pes v pravém horním rohu říká: This is unbearable, also the socialism in the bottom picture is not real socialism. A pes v pravém dolním rohu říká. This is real socialism and we are very thankful to the communist party to it. Představa, že v socialismu můžete říkat, že něco nefunguje správně je v omezené míře pravdivá. Ale je to riskantní. Říkat, že celý systém je špatně je jízdenka do vězení.

Socialist_POV.jpg (asdad) (19.6.2024 8:07)
"nejsou nezbytne nutne" je pekna teorie. ale obycejne se tim zacina. a pokud si pan merlin mysli, ze peknymi recickami ten socik u nas prosadi, tak mam spatnou zpravu: ne.

Socialist_POV.jpg (Kolomazniková) (19.6.2024 8:01)
Ale jsou to ty nejcasteji a nejuspesneji zavadene. Merline ty jsi fakt debil.

Socialist_POV.jpg (MerlinRP (19.6.2024 7:20)
To ovšem nejsou nezbytně nutné části socializmu, jak můžem vidět všude kolem sebe.

Socialist_POV.jpg (nornikRP (19.6.2024 7:08)
Moje oblíbená část socialismu jsou popravy, pracovní tábory a hladomor