Pravda24  |  ČasProŽeny  |  MotorGuru  |  ByznysDeník  |  TechSvět  |  VipShow  |  NeposlušnéTlapky  |  MyMuži  |  ČasProBydlení  |  HobbyDeníkSuchoj unor 29.02.2024 
Obrázek Suchoj unor
pani motyla Drak z Hobita jak to bylo ve skutecnosti PropiskyZCest IWouldDoIt proc nejsoi takove tramvaje hromadne rajchlovani
Komentáře (73) Komentovat Nezobrazovat

Suchoj_unor.jpg (1337) (3.3.2024 12:16)
Ask ty pablb, naprosto drvivú väčšinu tých civilov v Iraku zabili teroristi a kadejakí militanti, keď sa tam rozpútala de facto občianska vojna sunniti vs. šíiti. Vo Vietname zase bola väčšina z tých zabitých 3 mil. buď Vietcong, alebo severoviet. armáda, alebo civili, ktorých povraždili boľševici po páde Saigonu. USA má na tom podiel možno tak percento, vrátane My Lai a Agent Orange. A pásmo Gazy- Izrael môže za to, že sa sráči z Hamasu skrývajú za civilov? IDF ich nezabíja programovo, ako RuSSáci v Buči.

Suchoj_unor.jpg (:.) (1.3.2024 20:01)
Jediný, kdo si zaslouží přes držku, je expanzivní rusák. Ukrajina si nijak nevyskakuje, je to suverenní stát.

Suchoj_unor.jpg (psi chlup is v prestrojeni) (1.3.2024 17:51)
nesestrelili vam dneska zase dalsi letadlo? Ze tak kvicite? Chvili pockejte mkrnu. Jo sestrelili vy kokoti. :D :D :D

Suchoj_unor.jpg (kozička) (1.3.2024 14:41)
@kníkal: On bere nacismus jako neoddělitelně spjatý s Německem. Svým způsobem má pravdu, správně by se mělo mluvit o neonacistickém hnutí na Ukrajině. Ale to zní blbě, no. A samozřejmě to není jediný důvod pro válku, denacifikace jen spíše jen takový vedlejší efekt ochrany zájmů RF. Přesně, jak jsi sám psal, co je dovoleno pánovi, není dovoleno volovi. A tak teď Ukrajina, která si vyskakovala moc, dostane přes držku, no.

Suchoj_unor.jpg (klitorys ostrovidRP (1.3.2024 13:47)
hehe Tucker Carlson zradil prasátko blmátko a roztomilou kozičku Merlina [odkaz]

Suchoj_unor.jpg (Dezοlát) (1.3.2024 13:42)
Upřesním, že nejde o to, proti komu je to namířeno. Kdyby mě občas někdo vytrollil pod mým nickem takto originálně a trefně, tak bych to taky ocenil. Jenže napsat pod cizí přezdívkou "Rád kouřím ruSSké čůráky" prostě není tak vtipné ani poprvé. A omílat to stokrát za den je podle mě totální zoufalost. Ale když máte potřebu takto prezentovat tu pověstnou "genialitu a vzdělanost lepšolidí", tak to protočte klidně tisíckrát denně, vy "liberálně demokratičtí" soudruzi elfíčci... ;-)

Suchoj_unor.jpg (Dezοlát) (1.3.2024 13:32)
Ten "zase odhlášený kmikal" mě tedy rozsekal... :-D :-D :-D

Suchoj_unor.jpg (kozička) (1.3.2024 13:08)
@cyklista: "Když jsem napsal, že jsem sem dal odkaz na video s pěti zavražděnými ukrajinskými vojáky, tak to znamená, že tady ten odkaz opravdu byl." Ne, nebyl. Sice jsi o tom psal, ale žádný odkaz na událost jsi nikdy neposlal. Buď to naprav a nebo přestaň lhát.

Suchoj_unor.jpg (FilipesRP (1.3.2024 12:56)
(mlrs): To jsem myslel,že už byl mokrý leden. Možná bude posraný břenzen, protože až v Rusku probublá objem ztrát za únor, tak se z toho v Moskvě pos*rou. :o)

Suchoj_unor.jpg (Kmikal keryho to na phabletu porad odhlasuje) (1.3.2024 12:52)
Zase mi to na phabletu odhlásilo. Asi jsem dementní, nevím jak se zase přihlásit. Musim se nastartovat dávku paralenu s vodkou, pak mi to třeba půjde lépe.

Suchoj_unor.jpg (Dezοlát) (1.3.2024 12:38)
klitorys ostrovid: No tak to bych chtěl tedy vážně vidět, jak se "poctivě přihlašuješ", když píšeš pod NEREGISTROVANÝM nickem "Dezolát" příspěvky typu "Přiznávám se k prcání hlav mrtvých zvířátek". ;-)

Suchoj_unor.jpg (klitorys ostrovidRP (1.3.2024 12:33)
dobre rano děcka, veškeré fake texty z "Kmikal keryho to na phabletu porad odhlasuje" píše už asi týden putlerova kurvička DQDLMátko (Elon Muck). Což je z kontextu jasné. Už pod tím nickem psát nebudu, už se i na phabletu poctivě přihlašuji ;)

Suchoj_unor.jpg (Kmikal keryho to na phabletu porad odhlasuje) (1.3.2024 12:21)
cyklista je jen prolhaný fašounský zmrd

Suchoj_unor.jpg (mlrs) (1.3.2024 11:54)
Mokrej brezen budou lode?

Suchoj_unor.jpg (cyklistaRP (1.3.2024 11:41)
Milý kozatý dementní Merline, začni prosím používat jiný překladač, nerozumíš češtině. Když jsem napsal, že jsem sem dal odkaz na video s pěti zavražděnými ukrajinskými vojáky, tak to znamená, že tady ten odkaz opravdu byl. Buď lžeš, nebo se vykrucuješ. Skvělá reprezentace ruských filcek.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...