HobbyDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProŽeny  |  MyMuži  |  VipShow  |  ByznysDeník  |  ČasProBydlení  |  TechSvět  |  MotorGuru  |  Pravda24Suchoj unor 29.02.2024 
Obrázek Suchoj unor
srouby se budou utahovat The shadow knows ficovina3 neni to ono Fence Defiance dekujeme bratia ale vemte si ho zpet
Komentáře (73) Komentovat Nezobrazovat

Suchoj_unor.jpg (1337) (3.3.2024 12:16)
Ask ty pablb, naprosto drvivú väčšinu tých civilov v Iraku zabili teroristi a kadejakí militanti, keď sa tam rozpútala de facto občianska vojna sunniti vs. šíiti. Vo Vietname zase bola väčšina z tých zabitých 3 mil. buď Vietcong, alebo severoviet. armáda, alebo civili, ktorých povraždili boľševici po páde Saigonu. USA má na tom podiel možno tak percento, vrátane My Lai a Agent Orange. A pásmo Gazy- Izrael môže za to, že sa sráči z Hamasu skrývajú za civilov? IDF ich nezabíja programovo, ako RuSSáci v Buči.

Suchoj_unor.jpg (:.) (1.3.2024 20:01)
Jediný, kdo si zaslouží přes držku, je expanzivní rusák. Ukrajina si nijak nevyskakuje, je to suverenní stát.

Suchoj_unor.jpg (psi chlup is v prestrojeni) (1.3.2024 17:51)
nesestrelili vam dneska zase dalsi letadlo? Ze tak kvicite? Chvili pockejte mkrnu. Jo sestrelili vy kokoti. :D :D :D

Suchoj_unor.jpg (kozička) (1.3.2024 14:41)
@kníkal: On bere nacismus jako neoddělitelně spjatý s Německem. Svým způsobem má pravdu, správně by se mělo mluvit o neonacistickém hnutí na Ukrajině. Ale to zní blbě, no. A samozřejmě to není jediný důvod pro válku, denacifikace jen spíše jen takový vedlejší efekt ochrany zájmů RF. Přesně, jak jsi sám psal, co je dovoleno pánovi, není dovoleno volovi. A tak teď Ukrajina, která si vyskakovala moc, dostane přes držku, no.

Suchoj_unor.jpg (klitorys ostrovidRP (1.3.2024 13:47)
hehe Tucker Carlson zradil prasátko blmátko a roztomilou kozičku Merlina [odkaz]

Suchoj_unor.jpg (Dezοlát) (1.3.2024 13:42)
Upřesním, že nejde o to, proti komu je to namířeno. Kdyby mě občas někdo vytrollil pod mým nickem takto originálně a trefně, tak bych to taky ocenil. Jenže napsat pod cizí přezdívkou "Rád kouřím ruSSké čůráky" prostě není tak vtipné ani poprvé. A omílat to stokrát za den je podle mě totální zoufalost. Ale když máte potřebu takto prezentovat tu pověstnou "genialitu a vzdělanost lepšolidí", tak to protočte klidně tisíckrát denně, vy "liberálně demokratičtí" soudruzi elfíčci... ;-)

Suchoj_unor.jpg (Dezοlát) (1.3.2024 13:32)
Ten "zase odhlášený kmikal" mě tedy rozsekal... :-D :-D :-D

Suchoj_unor.jpg (kozička) (1.3.2024 13:08)
@cyklista: "Když jsem napsal, že jsem sem dal odkaz na video s pěti zavražděnými ukrajinskými vojáky, tak to znamená, že tady ten odkaz opravdu byl." Ne, nebyl. Sice jsi o tom psal, ale žádný odkaz na událost jsi nikdy neposlal. Buď to naprav a nebo přestaň lhát.

Suchoj_unor.jpg (FilipesRP (1.3.2024 12:56)
(mlrs): To jsem myslel,že už byl mokrý leden. Možná bude posraný břenzen, protože až v Rusku probublá objem ztrát za únor, tak se z toho v Moskvě pos*rou. :o)

Suchoj_unor.jpg (Kmikal keryho to na phabletu porad odhlasuje) (1.3.2024 12:52)
Zase mi to na phabletu odhlásilo. Asi jsem dementní, nevím jak se zase přihlásit. Musim se nastartovat dávku paralenu s vodkou, pak mi to třeba půjde lépe.

Suchoj_unor.jpg (Dezοlát) (1.3.2024 12:38)
klitorys ostrovid: No tak to bych chtěl tedy vážně vidět, jak se "poctivě přihlašuješ", když píšeš pod NEREGISTROVANÝM nickem "Dezolát" příspěvky typu "Přiznávám se k prcání hlav mrtvých zvířátek". ;-)

Suchoj_unor.jpg (klitorys ostrovidRP (1.3.2024 12:33)
dobre rano děcka, veškeré fake texty z "Kmikal keryho to na phabletu porad odhlasuje" píše už asi týden putlerova kurvička DQDLMátko (Elon Muck). Což je z kontextu jasné. Už pod tím nickem psát nebudu, už se i na phabletu poctivě přihlašuji ;)

Suchoj_unor.jpg (Kmikal keryho to na phabletu porad odhlasuje) (1.3.2024 12:21)
cyklista je jen prolhaný fašounský zmrd

Suchoj_unor.jpg (mlrs) (1.3.2024 11:54)
Mokrej brezen budou lode?

Suchoj_unor.jpg (cyklistaRP (1.3.2024 11:41)
Milý kozatý dementní Merline, začni prosím používat jiný překladač, nerozumíš češtině. Když jsem napsal, že jsem sem dal odkaz na video s pěti zavražděnými ukrajinskými vojáky, tak to znamená, že tady ten odkaz opravdu byl. Buď lžeš, nebo se vykrucuješ. Skvělá reprezentace ruských filcek.

další...