Domény  |  VPSThe Paleocene Eocene Thermal Maximum
Obrázek The Paleocene Eocene Thermal Maximum
folk tank spravna zenska si poradi roumenisti u pokladny Slavic Highway Heavy-duty jake staty tedy tvori EU
Komentáře (29) Komentovat Nezobrazovat

The_Paleocene_Eocene_Thermal_Maximum.JPG (SkipoR (8.10.2019 14:01)
"vas alarmistu" :D Precti si co jsem napsal a laskave me prestan hazet do stejneho pytle s ekoterroristy :) Dik

The_Paleocene_Eocene_Thermal_Maximum.JPG (pp) (8.10.2019 7:16)
proc popiraci orizli ten asteroid tesne predtim? :-D :-D

The_Paleocene_Eocene_Thermal_Maximum.JPG (jo ho hoo) (8.10.2019 5:17)
Skipo, problem vas alarmistu je v tom, ze vy vidite graf a hned to povazujete za utok na vas svetonazor, ackoliv na vas svetonazor se ten graf vubec nepta. To jenom doklada, ze jste se stali siriteli kultu o globalnim oteplovani.

The_Paleocene_Eocene_Thermal_Maximum.JPG (,,) (7.10.2019 22:55)
Fapoleon: Měsíc byl kdysi k Zemi blíž. Nejvíce kráterů vzniklo v době velkého bombardování. Navíc nejde jen o přímý zákryt - další část meteoritů je odkloněna nebo shoří v atmosféře.

The_Paleocene_Eocene_Thermal_Maximum.JPG (PythonR (7.10.2019 22:38)
ta pokud vím, tak vědci už přesedlali z termínu "globální oteplování" na termín "globální změna klimatu" protože se ukázalo, že tzv. globální oteplování bude třeba pro území ČR znamenat ochlazení...nicméně předpovídat, jak bude vypadat klima na zemi za 5/10/50/100/500 let se rovná věštění z křišťálové koule - stačí jedna sopka a všechny předpovědi jsou v háji (viz ta Islandská s nevyslovitelným názvem) a nedejbože až se probudí některý se supervulkánů (jakože už mají zpoždění pár tisíc let)

The_Paleocene_Eocene_Thermal_Maximum.JPG (Fapoleon) (7.10.2019 20:46)
dve čiarky: Zem kryje pri pohľade z Mesiaca 3,8 uhlového stupňa z 360°. To je jedna stotina vektorov, aj to len tých, čo prechádzajú rovníkom, alebo blízkym pásom. Na odvrátenej strane Mesiaca nie sú žiadne "moria". To preto, lebo z tej strany prestal byť tekutý (hovoríme o roztopenej hornine) omnoho dávnejšie.

The_Paleocene_Eocene_Thermal_Maximum.JPG (SkipoR (7.10.2019 20:28)
zajimave kolik kokotu tu na me utoci jen za to, ze jsem rekl pravdu - ze nejde pouzit tenhle graf pro ukazani vlivu :)

The_Paleocene_Eocene_Thermal_Maximum.JPG (,,) (7.10.2019 20:26)
Přivrácená strana Měsíce je hladká proto, že je před dopady meteoritů krytá Zemí.

The_Paleocene_Eocene_Thermal_Maximum.JPG (jo ho hoo) (7.10.2019 17:49)
Fapoleon, souhlasim, prestoze v globalni oteplovani neverim tak jak ho podava zdejsi klimajugend uderka, protoze verim v cykly, a jestli nas neco zabije tak to bude zima, a ne teplo. Konec koncu ta vysoka teplota na zemi se kryje s vyskytem nejvetsich savcu co kdy v historii zili, to znamena ze bylo vic jidla, aby to vsechno mohlo vyrust - naopak na studene Antarktide chcipl pes - a klimajugend by chteli ochlazovat, aby se vam to nesplnilo kokoti B-)

The_Paleocene_Eocene_Thermal_Maximum.JPG (Fapoleon) (7.10.2019 16:51)
... môže sa celkom dobre stať, že globálne otepľovanie nie je problém, ale riešenie.

The_Paleocene_Eocene_Thermal_Maximum.JPG (Fapoleon) (7.10.2019 16:50)
Smutná pravda je, že Zem bola kedysi taká horúca, až po nej tiekli oceány lávy. Priľahlá strana Mesiaca je preto hladká, že ju roztopil žiar od Zeme. Opačná strana Mesiaca je samý kráter. Od svojho vzniku Zem chladne. Dnešná klíma (posledných 12-tisíc rokov) je medziľadové obdobie (interglacial) a sú náznaky, že doba ľadová je znova na spadnutie. Koniec koncov, doba ľadová je na Zemi posledných 800-tisíc rokov normálny stav a predošlé interglacialy trvali už aj kratšie než ten súčasný.

The_Paleocene_Eocene_Thermal_Maximum.JPG (,,) (7.10.2019 16:49)
douglas: Co bych třeba já považoval za dostačující důkaz? Předpovědní model klimatu, který funguje. Zatím se ty modely vyhazují vidlemi. Experimentálně potvrzený vliv CO2 na podnebí, tzn. řízený experiment. Buduje se někde takové prostředí napodobující Zemi, zkouší se s tím dělat kejkle, měří se to?

The_Paleocene_Eocene_Thermal_Maximum.JPG (gott ist dead) (7.10.2019 11:02)
pakurvant: na historii ti každej sere ty ty klausovská mrdko je třeba řešit věci tady a teď třeba to že seš úpná vysušená slovenská píča

The_Paleocene_Eocene_Thermal_Maximum.JPG (Totokpotok) (7.10.2019 10:40)
Ty nikdy nezklameš, slovenské prase. Někdy se zkus naučit i jiná slova něž krimigrant a neomarxismus. Ale to později, teď běž zas mrdat ovce, podřadná kundo z východu.

The_Paleocene_Eocene_Thermal_Maximum.JPG (pakurvant) (7.10.2019 9:55)
@naax no výborne, aspoň že jeden neomarxistický klimakokot uznáva že krimigranti sú problém... teraz si ešte naštudovať kto je vinný za ich premnoženie (stalo sa to keď sa Európa dopustila prvotného hriechu DEKOLONIZÁCIE) a kto ich cielene ťahá do Európy (podľa plánov starých freudomarxistov z tzv. frankfurtskej školy), a budeš mať v hlave konsenzus (prezradím pointu: klíma je v tom nevinne, z nej ste si len vyrobili ekvivalent katolibanského dedičného hriechu ako mindfuck mantru)

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...