ByznysDeník  |  MyMuži  |  ČasProBydlení  |  HobbyDeník  |  VipShow  |  TechSvět  |  MotorGuru  |  Půjčka s odměnou  |  Pravda24  |  ČasProŽeny  |  NeposlušnéTlapky  |  DoményThe cost of a chicken in Venezuela
Obrázek The cost of a chicken in Venezuela
try another password pzaha And wear helmets death is afraid value top gear krestani vylezte
Komentáře (29) Komentovat Nezobrazovat

The_cost_of_a_chicken_in_Venezuela.jpg (matesss) (4.6.2020 0:43)
Ti, kteří argumentují embargem si neuvědomují, že bylo uvaleno dlouho poté, co se ekonomika Venezuely zhroutila. Až do roku 2019 se jednalo z větší části o sankce vůči některým jedincům. Obchod s Venezuelou probíhal celkem normálně. První omezení týkající se ropného průmyslu přišla až v roce 2017. V roce 2015 jsem Venezuelu navštívil a tou dobou už byla totálně v řiti.

The_cost_of_a_chicken_in_Venezuela.jpg (strikerlikerR (3.6.2020 19:01)
It is my understanding that the crude oil which Venezuela produces is not top-grade; it's very thick and difficult to refine. So, even if their market was open, it may be difficult to find enough buyers quickly to restart the economy.

The_cost_of_a_chicken_in_Venezuela.jpg (456) (3.6.2020 17:14)
A ropné embargo může za to, že ve Venezuele není dostatek jídla. Narozdíl od Argentiny, kde nejsou dvě sklizně do roka. A to má Argentina 100x méně ropy.

The_cost_of_a_chicken_in_Venezuela.jpg (xx127R (3.6.2020 17:07)
kde se u nás dají vyměnit ty bolívary za koruny nebo eura ? už jen pro ten pocit "být milionářem"

The_cost_of_a_chicken_in_Venezuela.jpg (-satr-R (3.6.2020 16:13)
kazdopadne, ked hodnota penazi je kryta ich vyhrevnostou

The_cost_of_a_chicken_in_Venezuela.jpg (-satr-R (3.6.2020 16:11)
venezuela je dnes jasně vnímána jako odstrašující příklad a je to další připomenutí jak dopadá embargo

The_cost_of_a_chicken_in_Venezuela.jpg (bhee) (3.6.2020 13:08)
2: jistě že né, jsme v souladu. Akce budí reakci a venezuela je dnes jasně vnímána jako odstrašující příklad a je to další připomenutí jak dopadá socialismus.

The_cost_of_a_chicken_in_Venezuela.jpg (cyklista) (3.6.2020 12:42)
bhee: samozřejmě to hraje roli, ale to je jejich problém. Ty budeš v pohodě dál obchodovat se zlodějem, který tě okradl?

The_cost_of_a_chicken_in_Venezuela.jpg (BGR (3.6.2020 12:23)
My ropu ani nemame a mame sa lepsie ako oni, tak v com je problem?

The_cost_of_a_chicken_in_Venezuela.jpg (bhee) (3.6.2020 11:11)
2: cyklista: to embargo tam taky bude hrát roli, protože jak správně uvedl diskutér Dr. Str. zavřeli se jim trhy a Čína Rusko na ně serou (=od nich neodebírají tolik, aby se to vykompenzovalo, resp. vůbec). Dále je tam tuším ale i nějaký problém s technologický know-how těžby, které odešlo spolu s amíky.

The_cost_of_a_chicken_in_Venezuela.jpg (cyklista) (3.6.2020 10:30)
A nějaké ropné koncerny ani nezkoušej. Ukradením majetku při znárodnění u nás i v SSSR byli v západní Evropě postiženi především obyčejní dělníci, protože většina investic patřila důchodovým fondům.

The_cost_of_a_chicken_in_Venezuela.jpg (cyklista) (3.6.2020 10:24)
No dobře, a kdo si nechá líbit okradení? S tím nepočítali, že si to okradení nenechají líbit? Za jejich chudobu nemůže embargo, ale šílená vláda, která veškerý výdělek rozházela a nechala zpustnout zařízení na zpracování ropy, viz předřečník, takže teď ropu dokonce dováží. A volby tam už nikdy svobodné nebudou, viz Madurův nelegální parlament po tom, co prohrál parlamentní a prezidentské volby. U moci ho drží armáda, která distribuuje a rozkrádá příděly chudým.

The_cost_of_a_chicken_in_Venezuela.jpg (Dr.Str.R (3.6.2020 10:09)
(cyklista) Jistě, protože po vyvlastnění těžebních zařízení na ně bylo uvaleno embargo. A Dr. není titul, ale akronym.

The_cost_of_a_chicken_in_Venezuela.jpg (cyklista) (3.6.2020 10:09)
Milý nesere, pochopil jsem to opačně. Omlouvám se, nicméně na školeních o prezentaci se tvrdí, že pokud obecenstvo nechápe, nejčastěji je chyba na straně prezentéra :-)

The_cost_of_a_chicken_in_Venezuela.jpg (cyklista) (3.6.2020 10:04)
Milý Str. nikdo vám nedá tolik, co vám já slíbím. Oblíbený socialistický volební program. Je ovšem zvláštní, že za těch předchozích korupčních hrozných vlád se ve Venezuele nikdy tak neměli tak špatně, jako dneska (a posledních deset let).

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...