HobbyDeník  |  TechSvět  |  ČasProŽeny  |  MyMuži  |  ByznysDeník  |  MotorGuru  |  NeposlušnéTlapky  |  VipShow  |  ČasProBydlení  |  Pravda24Todays politics
Obrázek Todays politics
komu to slusi vic Zla opozice Expertni tym nekdo koblinu 2021 Vsechno poserou plosne zakazy tecka neni cesta tecka
Komentáře (8) Komentovat Nezobrazovat

Todays_politics.jpg (Neoreg) (27.1.2021 13:45)
DzzD: Tak to jo :-)

Todays_politics.jpg (DzzD) (27.1.2021 12:22)
Neoreg: pardon, myslel jsem druhé kolo, to mu snad jeho ambice na připadnou kandidaturu na prezidenta trochu zkrotí. Mimochodem, ve stejných volbách kandidoval i Konvička, ikdyž taky nemá s Ostravou moc společného, a pohořel ještě víc.

Todays_politics.jpg (Neoreg) (27.1.2021 12:18)
DzzD: "Kandidoval" a "nedostal se do prvního kola" je trochu protimluv, ne? Podle Wikipedie nějaký hlasy dostal, takže v prvním kole asi byl. Prej dopadl sedmej.

Todays_politics.jpg (DzzD) (27.1.2021 10:29)
Filipes: a co si většina lidi podle tebe mysli a někdo to neřiká? Třeba Andrej si na tom postavil karieru, a není jediný.

Todays_politics.jpg (DzzD) (27.1.2021 9:50)
Filipes: Paroubkova kandidatura na prezidenta byla vždycky jen v hlavě Paroubka. I v relativně levicové Ostravě kde měl dřív obrovskou podporu se mu nepodařilo dostat ani do prvniho kola voleb v senátu když kandidoval dva roky zpátky.

Todays_politics.jpg (FilipesR (27.1.2021 9:31)
A proč se většina politiků bojí říkat to, co si lidé myslí? A vůbec, politici jsou pořád stejní, ale novináři v poslední době skoro nefungují. Podívejte se na aféru s noční párty - tam novináři zafungovali a Paroubkova kandidatura na prezidenta skončila dřív, než vůbec pořádně začala... Novináři jsou hlídací pes demokracie a né ti, kteří nám mají říkat, co si máme myslet. B-)

Todays_politics.jpg (Roumen komunistaR (27.1.2021 9:23)
Lightbringer, nezabíja ľudí ako boh, trestá zlo, atď.

Todays_politics.jpg (Ježkovy sočiR (27.1.2021 9:19)
Nebo taky: Ale ten druhej je nevolitelnej. Nebo: Ten druhej je moc slabej a není to dost silná osobnost. Nebo: Ale ten druhej je pro Evropu, je to vítač, je to zakuklenej levičák. A podobný sračky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...