VPS  |  DoményUSTAva
Obrázek USTAva
The-struggle-is-real Sdilejte  nez  to  smazou Cut-your-hair A-very-deceptive-madlad WUT MEME Heavy-duty
Komentáře (36) Komentovat Nezobrazovat

USTAva.jpg (,,) (16.8.2019 7:28)
Vazoun: Ano, snad již brzy se toho ocenění dočká, já bych navrhl po něm pojmenovat nějaký vepřín. Škoda, že ten v Letech už je mimo hru. A pokud bude Babiš pořád hledat těch 200 miliard, může postavit mauzoleum. Pro něj, a případně i pro sebe. Návštěvníků bude mít dost.

USTAva.jpg (Vazoun) (15.8.2019 20:45)
Závidím Ovčáčkovi a ostatním že může být nablízku 24 hodin denně takového politického génia jakým je náš pan prezident, takhle nezbývá než si poslechnout nějaký z jeho vytříbených projevů nebo rozhovorů kde vždy tne do živého a dokonale ovláda tematiku všeho co říká do všech detailů. Jednou se dočká zaslouženého ocenění, smad to bude brzy a pan prezident s podporou většiny lidu povztane mezi velinaky našich dějin

USTAva.jpg (,,) (15.8.2019 15:06)
A to, že chce EU omezit střelcovi koníčka, V-Jou okomentuje?

USTAva.jpg (střelec) (15.8.2019 12:42)
V-Jou: Měl jsem za to, že "pohonné hmoty z obnovitelných zdrojů" jsou prakticky totéž, co "biopaliva". Nevím, jestli po Praze budou zase jezdit Sentinely. Takže se asi tak jako tak bavíme o rostlinném oleji místo nafty a lihu místo benzínu (nebo v různém poměru míchané). A pokud v tom je nějaký zcela zásadní rozdíl, který mi uniká, pochybuju, že má principiální vliv na diskutovaný koloběh řepky. Můžem se bavit o detailech jeho nastavení v ČR, ale ten rámec dotačního kolotoče přichází z EU.

USTAva.jpg (V-Jou) (15.8.2019 11:10)
Jop, sorry, máš pravdu, nechal jsem se trošku unést, ale ta řepka se vyskytuje jako kritika tak často, že se mi dělá rudo, před vočima. Rád bych, abychom si nejdřív zametli před vlastním prahem (jop utopista). Apropós, ta směrnice říká "Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/28/ES (4) stanoví cíl 10 % tržního podílu pohonných hmot z obnovitelných zdrojů.", a že bych tam někde našel minimální 10% podíl biopaliv, to jsem nenašel - možná blbě hledám..

USTAva.jpg (střelec) (15.8.2019 10:42)
V-Jou: Mohl bys prosím odpovídat spíše na jádro příspěvku, a ne hledat jak překroutit poznámku na okraj? No ale když už ... Že se český úředník rád schovává za befel z vrchu, i když vrchnost nařizuje něco jiného, to moc dobře vím. Ale je to právě ta vrchnost, která mu to umožňuje. A konkrétně - povinný podíl biopaliv 10% zavedla vrchnost nebo český úředník? Peníze na hospodářskou plochu (tedy "nejen" ale "i" na řepku), které úředník rozděluje, přichází od koho a kdo mu je nakázal rozdělovat?

USTAva.jpg (V-Jou) (15.8.2019 9:30)
@střelec - Ahá, ona určuje na co konkrétně půjdou dotace EU? Fakt? Doporučuju být pro EU alespoň informovaným nepřítelem, ať nebojuješ proti větrným mlýnům kusem klacku. EU není dokonalá, ve spoustě věcí je zcela jistě totál prolobovaná, ale to o čem se tu v 99% říká, že za to můžě EU, může český úřední šiml, nebo nějaká česká/slovenská sviňka co si na tom nahrabe. EU je třeba kritizovat poukazovat na její nedostatky, ale v oprávněných případech. DĚVKATUŽKA!!

USTAva.jpg (CajgonR (15.8.2019 8:47)
dylin: k tomu nepotřebujeme Rusko, většina lidí si s tím vystačí sami

USTAva.jpg (střelec) (15.8.2019 8:40)
dylin: Takže Putin osobně nadiktoval text směrnice, kterou mi EU omezuje koníčka, a dále nutí Junckera prohlašovat věci v tom smyslu, že nakonec mi ho sebere úplně, pročež nemám EU rád - takže vlastně svůj vztek na toto nemám obracet proti čertu hnusnému chlupatému EU ale proti Rusku? No to je dobrá logika :-D p.s. A ty dotace na řepku, která nám kurví zemi, dává taky Putin?

USTAva.jpg (CajgonR (15.8.2019 8:37)
Teda havel ani Klaus neohybal ustavu jako Zeman :) to je tak když píšu komentář při sledování filmu a nesoustředím se na to, no co už

USTAva.jpg (CajgonR (15.8.2019 8:33)
asdfasd: Zeman určitě neohybal ustavu jako Havel nebo dokonce Klaus, jmenování ministra je je špička ledovce, jmenování vlády bez důvěry, nebo to divadlo se Sobotkovou demisí, to se za předchozích prezidentů nedělo. Při psaní ústavy prostě nikoho nenapadlo psát to tam všechno doslova, včetně přesných termínů protože je nenapadlo že se najde nějaký vyčuranek který bude hledat v ústavě každý háček kterého se chytne s využije pro sebe.

USTAva.jpg (dylin) (15.8.2019 8:10)
Lidi, co normální spoluobčany nalepkuji jako slunickare, pražskou kavárnu atd. jsou dokonalym výsledkem ruské dezinformační kampaně, protože Rusku v tomhle kyberutoku nešlo o nic jiného než změnit myšlení evropských obyvatel v tom, že Evropská Unie nefunguje a je to čert hnusný chlupatý a že se nedá věřit ani vlastním spoluobčanům. Jinak řečeno, povedlo se a semínko kokotismu vzkvétá a pomalu obrací Čechy na milovníky Ruska, i když v Rusku nechce žít ani Rus :-/

USTAva.jpg (koblížek) (15.8.2019 8:02)
Když už se tu vytahuje Havel, tak je zapotřebí říct, že jedno otálení se jmenováním ministra 3 týdny a jedna milosi pro chartistku byly prd ve srovnání s Klausovou amnestií pro stíhané kamarády, při které se s tím svezli všichni velcí lumpi. A i to mi přijde pořád ještě prd proti jmenování kamaráda premiérem a držení ho u vlády 6 měsíců, aniž by ten kamarád kandidoval ve volbách za jakoukoliv stranu, jak to udělal zde adorovaný Milouš..

USTAva.jpg (cern0usekR (15.8.2019 7:42)
Alzak by byl dobrej ministr. Sto dotaci tyyydne!

USTAva.jpg (,,) (15.8.2019 7:33)
Politika. Obehnat plotem, umístit do výběhu a vybírat vstupné. Ať si je ministrem kultury třeba zelenej uřvanej mimozemšťan, mně je to jedno.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...