VPS  |  Webhosting  |  DoményUrcite to neni jen nahoda
Obrázek Urcite to neni jen nahoda
terry jones in heaven Would-that-be-8-or-9-planets Nevivsechni Hra na akordeon rico capitano stone cosplay
Komentáře (6) Komentovat Nezobrazovat

Urcite_to_neni_jen_nahoda.jpg (kozy gule riť) (8.2.2019 16:57)
@456 ono v tom že treba dobyť celý svet pre komunizmus by sa až tak moc nelíšili (a nejaký teror, vraždenie a milióny mŕtvych, v tom boli na tom podobne) - akurát Stalin bol predsa len trochu realista so zbojníckymi skúsenosťami a vedel že sa nedá vylúpiť všetky trezory naraz a hneď (aj keď si to nejaký inteleguánsky pisálek Bronštejn v base naplánuje)... Trockij a im zasa posmieval že to čo zaviedli je "štátny kapitalizmus", čo Stalina tak sralo že vyhlásil celosvetovú fatwu na T.

Urcite_to_neni_jen_nahoda.jpg (456) (8.2.2019 12:16)
Trockij byl tak vlevo, že ho ani Stalin nechtěl. Prej premanetní revoluce po celém světě, komunismus je tak skvělý, že násií na lidech je možno páchat permanetně jen aby byl komunimus. Bohužel, ten levicový převrat v Německu o kterém snil se nakonec povedl pod vedením jistého malíře. To by se Trockému nelíbilo, aby si někdo jen tak maloval a ... nebylo to podle centrálního plánu.

Urcite_to_neni_jen_nahoda.jpg (xxxzzz) (8.2.2019 12:03)
ledazeby SSSR do USA dodaval maso z gulagu. jmenovalo se to gulag nebo gulash ?!?!

Urcite_to_neni_jen_nahoda.jpg (m2a) (8.2.2019 8:55)
to jako že trockyho zabili a dělali z něj maso do kfc?

Urcite_to_neni_jen_nahoda.jpg (prasofena) (8.2.2019 8:53)
Neavno jsem v jednom članku cetl, ze se tam pohyboval i Stalin a moznyma kradezema podporoval ruske komunisty... nevim,,clanek : [odkaz]

Urcite_to_neni_jen_nahoda.jpg (Prasohyjeník) (8.2.2019 8:23)
smysl by to dávalo - Bronštejn smažil pracujícím v USA kuřata jako trest za komunistíkování a kolonela za ty jeho sračky zavraždil agent NKVD v Mexiku. Může být.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...