VPS  |  Domény  |  WebhostingVideo bude smazano za 3 2 
Obrázek Video bude smazano za 3 2 
this is media - zazit nudu jo to vadi - dalsi pozvanka z USA exercise looks legit vegan ice cream Ultimate cosplay
Komentáře (44) Komentovat Nezobrazovat

Video_bude_smazano_za_3_2_.jpeg (mrkevR (8.4.2020 11:47)
Dovoluji si upozornit, že film, který paroduje realitu, z principu z reality vychází.. (tady se hodí ten facepalm smajlík)

Video_bude_smazano_za_3_2_.jpeg (,,) (8.4.2020 8:31)
mrkev: Dovoluji si upozornit, že film je realizován podle nějakého scénáře, který někdo vymyslel. Nemusí tedy vůbec popisovat realitu.

Video_bude_smazano_za_3_2_.jpeg (mrkevR (8.4.2020 2:31)
Doporučuju film Sanitka. Tam je krásně názorně popsaná situace ve zdravotnictví, když to vedou soukromé firmy. Tohle je z principu nesmysl. Policie nemůže být soukromá a její poskytovatel nemůže soupeřit s jinou firmou zajišťující alternativní policii. Je to celé donebevolající kravina a připomínáš mi JFOKa, který tady kdisi dávno podobným způsobem propagoval absolutní komunismus.

Video_bude_smazano_za_3_2_.jpeg (,,) (7.4.2020 22:49)
mrkev: Sorry, ale prostě ti to nedochází. To, že jsem proti státu, neznamená, že zavrhuji automaticky všechny služby, které poskytuje. Jen říkám, že pokud jsou tak žádané (jako že některé opravdu jsou, např. silnice nebo zdravotní péče), budou je lidé platit i bez státu. Samozřejmě, struktura i podoba těch služeb se bude od těch státních verzí lišit. Jejich poskytovatelé budou soupeřit o zákazníky, musí tedy tyto služby nabídnout kvalitně a za dobrou cenu. Není žádný důvod spojovat službu X se službou Y.

Video_bude_smazano_za_3_2_.jpeg (mrkevR (7.4.2020 12:14)
@,, To je klasická pohádka, které můžou věřit tak malé děti. Pokud máš osobní armádu a charisma, začneš ty daně vybírat sám. Bez policie neexistuje vymahatelnost práva, bez zdrravotníků budou lidi umírat na relativně banální věci, bez hasičů budou mít požáry devastující účinek. A přesně tohle jsou ty služby, které bude poskytovat lokální vládce. Ani nemusí být bůhvíjak efektivní nebo dobře řízené, z principu pujde o monopol. Prostě chceš návrat do středověku a k feudálům...

Video_bude_smazano_za_3_2_.jpeg (cyklista) (7.4.2020 9:45)
Na to Burešovo heslo skočí jen idiot. Žádná firma nemůže fungovat jako demokratický stát. Majitel prosperující firmy se musí chovat jako diktátor. Jenže Bureš není podnikatel, je jen podvodník. Vlastní hromadu neprosperujících firem, dotovaných státem, přesto zadlužených až po uši a bohužel ČR směřuje do kytek úplně stejným stylem.

Video_bude_smazano_za_3_2_.jpeg (,,) (7.4.2020 8:35)
mrkev: Jenže abys mohl mít tu armádu a živit ji, musíš produkovat hodnoty, za které jsou lidi ochotní platit. Pokud si lidi nebudou sedat na zadek před mocí jakéhokoliv druhu, bude velmi obtížné někoho tyranizovat s armádou. Dříve či později dotyčnému dojdou zdroje, protože lidé budou velmi málo ochotní mu na provoz takové armády přispívat. Můžeš namítnout, že dotyčný použije násilí... a pak jsme zpátky u států. Jde tedy o vnímání legitimity moci, které je potřeba změnit. Neovládnutelný bude moci vzdorovat.

Video_bude_smazano_za_3_2_.jpeg (mrkevR (7.4.2020 1:47)
Už jsem ti to vysvětloval několikrát, pořád se ale nechytáš. Propaguješ nereálnou utopii, která z principu extrémem je. Něco jako stát tu bude vždycky, ať už chceš, nebo ne. V tvém "ideálním" světě by to akorát nebyli volení zástupci, ale ti, kteří si dokázali nejvíc nahrabat a vytvořit osobní armádu...

Video_bude_smazano_za_3_2_.jpeg (,,) (7.4.2020 0:23)
To, že společnost řídit nelze, je naopak zcela zdravý názor podepřený historickými zkušenostmi i pozorováním současného dění. Společnost fungující spontánně vidí snad každý, kdo nemá klapky na očích; lidi šijí roušky, sami omezují své chození ven atd. Stačí se kouknout tam, kde se stát na omezení vysral; prostě lidi řeší svoje věci sami, když vidí, že se za ně nikdo jiný nepostará. To představa státu je tím naivním, nefunkčním a nebezpečným extrémem. Kdo normální chce platit za to, že nesmí chodit ven?

Video_bude_smazano_za_3_2_.jpeg (,,) (7.4.2020 0:16)
mrkev: Extrém v čem? Jak chceš řídit hromadu lidí, kteří nemají společné cíle? Jak chceš řídit někoho, koho ani pořádně neznáš, a kdo se tě o řízení ani neprosil? Jak chceš ÚSPĚŠNĚ řídit něco, co nemá žádné tržní stimuly, resp. je okázale ignoruje? Stát prostě není firma; firma má nějaký cíl, nějaké zaměření, a každý zaměstnanec pro ni dělá z vlastní vůle a má jasné zadání; nikdo není nucen stěhovat se někam pryč, pokud pro ni nechce pracovat. A jen stát se cpe snad do všeho, to žádná úspěšná firma nedělá.

Video_bude_smazano_za_3_2_.jpeg (mrkevR (7.4.2020 0:09)
@,, Ne. On myslí jeden extrém, kdy to má řídit komouš AB a druhý, ten tvůj, kde to nemá řídit nikdo.

Video_bude_smazano_za_3_2_.jpeg (,,) (6.4.2020 23:59)
c!: Myslíš ty hádky o to, kdo by měl řídit společnost, kdy jeden extrémní názor je, že Losna, a druhý extrémní názor je, že Mažňák? Jsem rád, že mám tuhle fázi dávno za sebou. Představu, že společnost lze úspěšně řídit, považuji za silně naivní, a historie mi dává za pravdu neustále.

Video_bude_smazano_za_3_2_.jpeg (c!) (6.4.2020 22:52)
Tady je to posledni dobou fakt prehlidka demence.. :D to je nejaka soutez o to, ci extremni nazor je debilnejsi? :-D Jinak k tematu, AB je holt ikona, ten i kdyby rozdupl stene v primem prenosu, tak to svede na Kalouska a tupci mu to zase hodi...

Video_bude_smazano_za_3_2_.jpeg (,,) (6.4.2020 22:20)
Přesně tak.

Video_bude_smazano_za_3_2_.jpeg ( . ) ( . ) (6.4.2020 21:56)
,,: Prázdná židle? OK. A v praxi by to mělo vypadat jak? Anarchie?

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...