ČasProBydlení  |  ByznysDeník  |  MotorGuru  |  MyMuži  |  NeposlušnéTlapky  |  VipShow  |  TechSvět  |  ČasProŽeny  |  HobbyDeník  |  Pravda24Vzpoura proruSSkych traktoru 02.03.2024 
Obrázek Vzpoura proruSSkych traktoru
genyus KlusPoklus dezolatnim stav brics chrani ruske tanky SkodaDeformacniZony predvolebni sliby vs povolebni realita
Komentáře (78) Komentovat Nezobrazovat

Vzpoura_proruSSkych_traktoru.jpg (Dezοlát) (3.3.2024 22:23)
Efko_: Jseš na Roumingu první den nebo co? Tady o míře "posranosti života" nerozhoduje ten, kdo ten život žije. :-D :-D :-D

Vzpoura_proruSSkych_traktoru.jpg (Efko_RP (3.3.2024 21:59)
Já mám skvělý život. Já mám ženu, děti, skvělou práci. Na rozdíl od tebe nemusím obtěžovat malé holky. Chudáčku.

Vzpoura_proruSSkych_traktoru.jpg (blm v prestrojeni 3) (3.3.2024 21:56)
Tak ukrobuzny oznacuji obeti vybuchu ve Vrbeticich. Rozum nad tema debilama zustava stat.

Vzpoura_proruSSkych_traktoru.jpg (Dezοlát) (3.3.2024 21:50)
Ty "ČR oběti přímého napadení russkem" jsou kdo přesně? "Dobrovolníci", kteří odjeli zaválčit si na Ukrajinu?

Vzpoura_proruSSkych_traktoru.jpg (blm v prestrojeni 3) (3.3.2024 21:48)
Zase ten vtip o genocide :-D :-D :-D :-D :-D :-D Ty uz odloz tu flasku a bez spat, ulhanej fasoune. Zitra te ceka dalsi posranej den tvyho zbytecnyho zivota, tak at ses na nej fit. ;-) :-D :-D :-D :-D :-D

Vzpoura_proruSSkych_traktoru.jpg (Efko_RP (3.3.2024 21:45)
Nic jako studená válka 2.0 není. Je válka horká. ČR má oběti přímého napadení russkem. A russko pod záminkou toho, že Západ (my!) je chceme napadnout, tak napadli Ukrajinu a dělají tam genocidu.

Vzpoura_proruSSkych_traktoru.jpg (Dezοlát) (3.3.2024 21:05)
Měl na mysli různé "humanitní" vzdělance. Z dnešního pohledu absolventy různých neomarxistických "VUMLů" jako "EUropských" a "genderových" studií, "anatomií komiksu" atd. atd. Neboli "lidová demokracie" se řídila principy marxismu-leninismu / zkráceně marxismu. "Liberální demokracie" se řídí principy marxismu-trockismu / zkráceně neomarxismu. Už tam vidíš tu linii v jedné z opravdu ZÁSADNÍCH věcí? Je to dostatečně srozumitelné, nebo tě musím i přebalit? ;-)

Vzpoura_proruSSkych_traktoru.jpg (Dezοlát) (3.3.2024 21:03)
Jak známo, soudruh "Blank/Lenin" hlásal "diktaturu proletariátu". Neboli rozhodující slovo měli mít dělníci a rolníci. Neboli vládnout měli pověstní "obyčejní lidé". Dnešní neomarxistickou terminologií "dezoláti s VŠŽ". Naproti tomu soudruh Bronštejn/Trocký tvrdil, že je nesmyl, aby rozhodovali "dezoláti s VŠŽ". Tvrdil, že rozhodovat by měli "chytří". Čímž samozřejmě neměl na mysli absolventy vysokých škol s nějakým "přízemním" zaměřením jako elektrotechnika nebo přírodní vědy.

Vzpoura_proruSSkych_traktoru.jpg (Dezοlát) (3.3.2024 21:02)
fake Dezolát: Jasně že s tím "Nietzschistou" je to nadsázka. Ovšem jedna z mnoha souvislostí mezi trockistickou verzí Marxismu a současnou neliberální pseudodemokracií je následující: pro zjednodušení vyjdeme od "myšlenek" Mosese Mordechaie Levyho/Marxe (pomiňme tedy fakt, že on byl v podstatě jen takový plagiátor a kompilátor cizích myšlenek).

Vzpoura_proruSSkych_traktoru.jpg (blm v prestrojeni 3) (3.3.2024 20:38)
hele, ulhanej fasounek ma porad vychazky a pise na Internet ty sve vyfantazirovane picoviny :-D

Vzpoura_proruSSkych_traktoru.jpg (Dezоlát) (3.3.2024 20:33)
Jo, chtěl bych jí vidět doopravdy. A Hitler se nemůže nazývat Nietzschistou, protože použití velmi úzké části Nietzscheho filosofie ve zjevně nepochopené a těžce překroucené formě není žádná "ideová linie". Proto jsem taky ten výraz dal do uvozovek. A to samé platí i pro tu tvou "ideovou linii". Na zakladě několika marginálních, povrchních podobností se nedá hovořit o skutečné ideové linii. Jde totiž o paralogické myšlení.

Vzpoura_proruSSkych_traktoru.jpg (Dezοlát) (3.3.2024 20:03)
Nietzsche by se nacistou nazvat samozřejmě nedal. Retrospektivně to nefunguje. Ale Hitler by se dal nazvat Nietzschistou. To je to, o čem píšu. A o tom, že bys tu linii chtěl vidět doopravdy, bych si dovolil pochybovat.

Vzpoura_proruSSkych_traktoru.jpg (Oplt) (3.3.2024 19:55)
Jedna "ideová linie" vede od Nietzscheho k Hitlerovi. Byl proto Nietzsche nacista? Opět ta samá formal fallacy. A navíc tu "ideovou linii" bych chtěl vidět. Protože žádná není. Respektive je jen v uvozovkách.

Vzpoura_proruSSkych_traktoru.jpg (Dezοlát) (3.3.2024 19:37)
Oplt: Jinými slovy vůbec netušíš, že jedna "ideová linie" vede od Marxe/Mordechaje přes Trockého/Bronštejna, přes frankfurtskou školu, přes Marcuseho atd. až k současné "progresivní" levici.

Vzpoura_proruSSkych_traktoru.jpg (Dezοlát) (3.3.2024 19:33)
Efko_: Já to chápu. Jsme ve Studené válce 2.0 a kolaborací s ruSSákem je dnes v podstatě cokoli, co je v rozporu z oficiálními narativy. Například i propagace zcela dobrovolné vaxinace. Vaši komunističtí předchůdci to měli během Studené války 1.0 úplně stejně s "imperialistickými zaprodanci". Stačilo třeba zkritizovat kolektivizaci a už mydlili konopné lano.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...