HobbyDeník  |  Půjčka s odměnou  |  ČasProŽeny  |  ByznysDeník  |  Pravda24  |  NeposlušnéTlapky  |  VipShow  |  ČasProBydlení  |  MyMuži  |  TechSvět  |  MotorGuruZbrane za umrti rozhodne nemuzou - cim vic tim lip
Obrázek Zbrane za umrti rozhodne nemuzou - cim vic tim lip
doba je hekticka Za vsechno muze Babis fixed hieroglyf Takove ty zdvorilostni fraze nema na darek FR diplomacia
Komentáře (66) Komentovat Nezobrazovat

Zbrane_za_umrti_rozhodne_nemuzou_-_cim_vic_tim_lip.png (Abdul_HasanR (26.6.2022 18:41)
bilanula: jj, je toho víc, u mě to vyhrává už ten checkering, který neberu ani tak jako "vylepšení", nicméně u glocka není ani zdaleka tak "drsný", alespoň tedy na gen 3 a 4 nebyl, ostatní jsem nezkoušel.

Zbrane_za_umrti_rozhodne_nemuzou_-_cim_vic_tim_lip.png (bilanula) (24.6.2022 22:26)
Ale tuhle úpravu CZ teda nemá https://youtu.be/MmOASuJKMso?t=160 :-D

Zbrane_za_umrti_rozhodne_nemuzou_-_cim_vic_tim_lip.png (bilanula) (24.6.2022 20:20)
Jinak "tuning", který P10 má a na glocích se to dodělává nekončí tím checkeringem. Jsou to třeba i lepší mířidla, tenčí lučík, přední drážky na závěru nebo že má docela elegantně zakomponovaný "beaver tail". To všechno lidi do glocků dodělávají. Já teda ne, já jsem se naučil pracovat s originálem :-D

Zbrane_za_umrti_rozhodne_nemuzou_-_cim_vic_tim_lip.png (bilanula) (24.6.2022 20:12)
Já mám glocka v defaultu. Mám rád jednoduchý věci a i na tu spoušť jsem si zvyknul (ačkoli proti ČZ je to hrůza, to je fakt). Když se podívám na weby nabízející aftermarket, často mají i 3/4 zboží "na objednávku" nebo "na cestě". Checkering je fajn, jako z glocka :-D Ale vylepšenej například o zdrsnění i plochy pro palec hned pod závěrem (to můj glock nemá, tuneři to často "vylepšují" pájkou, v usa prý i laserem či co).

Zbrane_za_umrti_rozhodne_nemuzou_-_cim_vic_tim_lip.png (Abdul_HasanR (24.6.2022 19:59)
Plus ten krásně "agresivní" design - paráda :-)

Zbrane_za_umrti_rozhodne_nemuzou_-_cim_vic_tim_lip.png (Abdul_HasanR (24.6.2022 19:57)
bilanula: no u nás je ten aftermarket s glocky strašný, resp. ještě pár let byl, teď jsem na to delší dobu nekoukal. Abych si doma dolešťoval všechny plochy atd. zase takový magor do zbraní nejsem :-) A o té podobnosti jsem se bavil s konstruktéry ze zbrojovky a prý o ničem neví ;-) ;-) P-10 mi neskutečně sedla, hlavně ten checkering, který jsem sice při takovém "menším" zátěžovém testu nenáviděl, ale jsem si díky němu o dost jistější při držení, a to nejsem z lidí, co mají místo ruky leklou rybu.

Zbrane_za_umrti_rozhodne_nemuzou_-_cim_vic_tim_lip.png (bilanula) (24.6.2022 18:17)
Abdul_Hasan: P10 je dobrá pro střelce, kteří by si koupili glocka a hned ho chtěli tunit. P10 je vylepšená už v základu :-) Každou zbraň bych nutně s glockem nesrovnával, ale zrovna P10 si to srovnání zaslouží, tam je podobnost více než náhodná.

Zbrane_za_umrti_rozhodne_nemuzou_-_cim_vic_tim_lip.png (ModerátorR (24.6.2022 17:31)
-> koš

Zbrane_za_umrti_rozhodne_nemuzou_-_cim_vic_tim_lip.png (Abdul_HasanR (24.6.2022 17:28)
bilanula: tak těší mě. Glock beru za dobře zpracovanou pistoli, vzhledem k počtu vyráběných kusů, nicméně mne osobně moc neoslovila. Nemám nutkání Glock kvůli tomu nenávidět či mít nějakou extra averzi. Před vydáním P-10 F bych asi sahal po G19 na nošení, popř. nebýt z ČR.

Zbrane_za_umrti_rozhodne_nemuzou_-_cim_vic_tim_lip.png (bilanula) (24.6.2022 16:16)
Jinak stačí dát z glocka tak 5 až 10 tisíc ran a už to je v pohodě :-D

Zbrane_za_umrti_rozhodne_nemuzou_-_cim_vic_tim_lip.png (bilanula) (24.6.2022 16:13)
psi: co se glocka týče, jsou jen dva druhy lidí. Ti co ho milují a ti co ho nenávidějí. Nic mezitím jsem ještě nepotkal. Já na glocky nedám dopustit i přesto, že číza je o dost civilizovanější. Sám jsem jednu vlastnil, ale prodal jsem ji protože mě nebavila. Glocka neprodám nikdy, to je miláček.

Zbrane_za_umrti_rozhodne_nemuzou_-_cim_vic_tim_lip.png (Kovyd) (24.6.2022 1:57)
Nestacilo by proste zakazat strilet do lidi?

Zbrane_za_umrti_rozhodne_nemuzou_-_cim_vic_tim_lip.png (psi chlup is back baby) (23.6.2022 11:50)
Jak pise Strelec, tak je dobry si pred zkouskama zavolat a idelani dojit na strelnici, kde se bude konat a rict, ze si chces pujcit zbrane, ze kterych se tam strili. Treba v te Tresti se s trili z P-10, Glock 17 nebo 19 a CZ-75 Shadow 2. A z toho glocku, rikam to narovinu, ja bych nenastrilel (tamni spravce ji ohodnotil, ze je to svine).

Zbrane_za_umrti_rozhodne_nemuzou_-_cim_vic_tim_lip.png (blmblmblm jiz prisel o 3 nicky zaregistrovane lumenklavirnikem) (23.6.2022 11:46)
:-D :-D :-D pekna mentalni gymnastika, karlos. Paulus: spis nez knizku si vytiskni aktualni 119/2002 Sb, precti ho komplet a jed otazky z webu. Strelba je trivialni, ale bez naucene bezpecne manipulace (k okoli i sobe) ani nema cenu na zkousku chodit. Idealni je nejaky zkusenejsi clen rodiny nebo kamos, kde platis jen strelivo a stav. Pokud nekoho takoveho nemas, tak se vyplati priplatit za kurz na strelnici, kde ti i reknou, na co komisar kouka, co chce videt a co nesmis udelat.

Zbrane_za_umrti_rozhodne_nemuzou_-_cim_vic_tim_lip.png (střelec) (23.6.2022 11:37)
KarlosPepinator: tak teď už chybí jenom abys napsal, že NRA je vlastně celá řízená FSB RF :-)

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...