NeposlušnéTlapky  |  ByznysDeník  |  ČasProBydlení  |  HobbyDeník  |  VipShow  |  MyMuži  |  TechSvět  |  MotorGuru  |  ČasProŽeny  |  Pravda24Znicena zapadni technika na Ukrajine 08.06.2023 
Obrázek Znicena zapadni technika na Ukrajine
octup xyz-koliktije ukol z geometrie zase dalsi trefa Dough manzelcin reset
Komentáře (40) Komentovat Nezobrazovat

Znicena_zapadni_technika_na_Ukrajine.jpg (DirectRP (9.6.2023 16:09)
Všechny leopardy se podařilo zneškodnit už dávno pomocí neviditelných armat

Znicena_zapadni_technika_na_Ukrajine.jpg (xxxxxzx) (9.6.2023 10:13)
Zatím co se tu hádáte #RuskoJeHovno

Znicena_zapadni_technika_na_Ukrajine.jpg (Peter .RP (9.6.2023 10:06)
To je ten ukrajinský pokojne orajúci tank, čo nestihol opätovať paľbu a odletieť naspäť na základňu?

Znicena_zapadni_technika_na_Ukrajine.jpg (:.) (9.6.2023 1:23)
Ale však jo. Ostatně, rusák dělá všechno pro to, aby byl všem naprosto u prdele. Nedokážu si představit, že po té hromadě zločinů, válečných zločinů, způsobených katastrof... může mít respekt u kohokoliv, kdo ve světě něco znamená. Z mého pohledu už v té severní Asii není ani ten teroristický stát, jen horda.

Znicena_zapadni_technika_na_Ukrajine.jpg (kmikalRP (9.6.2023 1:18)
podle tepu na hodinkách jsem naprosto v klidu ;). já vím jak lžou, nejlepší je v tom blm, co si přečtu na ria.ru a dalších, s tím tu další den plaší on. Pak je dobrej peter, putlerův čobol, co vyzkouší pět lží, pětkrát to vyvrátíš, vůbec to neřeší, přijde se šestou... mrdlin je jen primitiv.

Znicena_zapadni_technika_na_Ukrajine.jpg (:.) (9.6.2023 1:12)
Klid, kmikale, když rusák řekne, že lžeš, je to nejvyšší pochvala. My víme, že rusáci lžou, oni vědí, že lžou, ale přesto lžou.

Znicena_zapadni_technika_na_Ukrajine.jpg (kmikalRP (9.6.2023 1:10)
a to reaguješ na co? Já jsem tu za demokratický a svobodný svět, ty jsi tu za zfašizovanou útočící genocidy páchající Moskálii. Tedy ty jsi tu za nácky. Že si Moskálie vymyslela nazi Ukrajinu, to hraje roli jen pro fašouny jako ty, buď jsi tak blbej, že tě obelže i primitivní diktatura jako je Moskálie, nebo jsi o trochu míň blbej a víš, že účelově lžou. V obou případech jsi zmrd.

Znicena_zapadni_technika_na_Ukrajine.jpg (MerlinRP (9.6.2023 0:35)
@kníkal: No jo, jsi ulhanej jako kdy jindy. To už musí člověka bavit, že? Takhle lhát, jako to děláš ty, to už nemůže být jen tak pro nic za nic. Řekni, když vypotíš nějakou z dlouhé řady tvých lží, stojí ti u toho? Nebo z toho máš nějaké jiné benefity?

Znicena_zapadni_technika_na_Ukrajine.jpg (kmikalRP (9.6.2023 0:32)
mrdline nácek jsi tu ty, ale to dobře víš

Znicena_zapadni_technika_na_Ukrajine.jpg (MerlinRP (9.6.2023 0:31)
@kníkal: No jo, sis nemohl tu poznámku o rusofašounech a jejich lžích odpustit, co? Tak tady máš ty lži i z jinýho zdroje, nacistická mrdko. [odkaz]

Znicena_zapadni_technika_na_Ukrajine.jpg (kmikalRP (8.6.2023 23:45)
ale třeba to tu někdo napíše přesněji, u zbraní hromadného ničení je pár pravidel (hlavně ohledně radioaktivity), které na první pohled nedávají smysl, tak sorry, jestli jsem to moc zeschématizoval.

Znicena_zapadni_technika_na_Ukrajine.jpg (kmikalRP (8.6.2023 23:44)
Miko: ne, zamoření je větší, protože většina radioaktivního materiálu by se vymlátila při tom výbuchu. Ale vlastně je to fuk, je to stejně docela dost málo materiálu. Jaderná bomba není nehoda v jaderné elektrárně. Ve středu dopadu Car bomby chillovali výzkumníci pár hodin po explozi...

Znicena_zapadni_technika_na_Ukrajine.jpg (mikoRP (8.6.2023 23:39)
to je fakt, to je lepsi nechat tu atomovku bouchnout, nez ji sestrelit pred inicializaci. protoze, kdyz se znici predtim, tak k jadernemu vybuchu nedojde, jen po spadnuti (ok - rozmetani po okoli) dojde k zamoreni okoli. ale je to o nekolik radovu mensi zamoreni, nez pro vybuchu.

Znicena_zapadni_technika_na_Ukrajine.jpg (kmikalRP (8.6.2023 23:38)
jo, Moskalové říkají, že to zasáhlo patriot, ale to je systém mnoha vozidel... mno tohle nemá cenu ;). Pak Moskaly podporuje ještě část dětí širší nomenklatury, to byla vládnoucí vrstva v 1948-1989, kdy tu měli Moskalové protektorát. Ty rodiny měly kolaborací výsadní postavení oproti 90 % národa a to se nezapomíná. A pak nihilistické zrůdy a magory (ublížit všem jakkoli), tam asi spadá blb a mrdlin.

Znicena_zapadni_technika_na_Ukrajine.jpg (broskvový kompot v plechovce, co stával 19 a už je za 89plechovce, co stával 19 a už je za 89) (8.6.2023 23:35)
"celkem spolehlivě" až na to že to zasáhlo patriot :-D :-D to nechceš atomovkou :-D :-D

další...