MyMuži  |  TechSvět  |  Pravda24  |  ByznysDeník  |  MotorGuru  |  NeposlušnéTlapky  |  Půjčka s odměnou  |  ČasProBydlení  |  ČasProŽeny  |  VipShow  |  HobbyDeník  |  Doménya bez prukazky
Obrázek a bez prukazky
nikdo nevi co to s vami udela What is there to celebrate poradny cosplay czech and slovak history books V deze nasli nove vypuste ale nikdo nic nevi konec  
Komentáře (13) Komentovat Nezobrazovat

a_bez_prukazky.jpg (WoytaR (7.8.2021 13:20)
Já už delší dobu říkám, že na jednu stranu je klika, že není tak smrtelný a na druhou stranu i důvod proč ho lidi neberou vážně. Kdyby to kosilo 1/3 jako mor, tak by to v diskuzích vypadalo trošičku jinak. Prostě tu je. Šíří se agresivněji a páchá větší škody než běžná onemocnění.

a_bez_prukazky.jpg (MerlinR (31.7.2021 9:05)
fešný klokan Joe: Aha, tak jak píšeš by to bylo možné při plně účinné vakcíně, kterou zatím nemáme k dispozici. V současnosti používané vakcíny totiž nejsou stoprocentní a tak i při naprosto plné očkovanosti může vir přežívat a mutovat.

a_bez_prukazky.jpg (MerlinR (31.7.2021 9:01)
fešný klokan Joe: Ale jo, principiálně je to stejné. Chřipka taky mutuje a umírá se na ni. Covid je jen o něco účinější. Je třeba vzít v potaz, kdo je ohrožená skupina a tím pádem by se měl chránit očkováním. Dvacetiletý kluk má pravděpodobnost úmrtí po nakažení covidem někde v řádu desítek promilí. To už je pravděpodobnější, že ho někde srazí auto, než že umře na covid. Ovšem u osmdesátiletého důchodce už je to něco naprosto jiného.

a_bez_prukazky.jpg (Nereg Radim) (31.7.2021 5:49)
Jo, to za starých časů bylo dokonce velmi nespolečenské lézt do obchodu se zakrytým obličejem. Dokonce si tím člověk koledoval o průšvih - často to byl symbol toho, že má dotyčný v plánu něco ilegálního jako třeba loupež. A při shromážděních bylo zakrývání obličeje samo o sobě ilegální. Joo, časy se mění :))

a_bez_prukazky.jpg (fešný klokan Joe) (31.7.2021 0:51)
Ideální případ: máme 7 800 000 000 vakcín a najednou očkujeme všechny, kovid byl do pár dní historií. Realita: plně naočkovaných 1,12 miliardy. Asi za devět měsíců. To by byl běh tak na pět let, ale dalo by se to, problém bude Afrika samozřejmě, tam je očkovaných v praxi 0, ale pořád by se dalo, jenže antivax do toho hází vidle, nelze predikovat, co bude. Pak související damage - zvykli si a budou odmítat i jiné vakcíny, staré nemoci přidají na síle, důsledky budou hustý.

a_bez_prukazky.jpg (fešný klokan Joe) (31.7.2021 0:37)
Jenže kovid není chřipka merline, vážně jsi zvědavý do čeho to může zmutovat? Čím víc neočkovaných "botů", tím víc možností mutací. Tohle může být zatím jen začátek a konec v nedohlednu, jen kvůli antivaxíkům, nejsilnějším od začátku vakcinace za stovky let. Problém je, že část z vás se fakt očkovat dobrovolně nenechá, státy jsou slabší než byly, kdysi jsme přinutili očkovat i dementní islámské státy proti tolika nemocem, tohle bude ještě veselé.

a_bez_prukazky.jpg (MerlinR (30.7.2021 23:33)
Pochopte už, že vakcína proti cividu je principiálně stejná, jako vakcína proti chřipce. Někdo si ji nechá dát, někdo ne. Obojí je OK. A nemá cenu se kvůli tomu hádat.

a_bez_prukazky.jpg (propediotikaR (30.7.2021 22:53)
Aj vakcinovany voci kovidu moze stale prenasat virus.

a_bez_prukazky.jpg (fešný klokan Joe) (30.7.2021 22:29)
sfd: Znamená to, že je ve společnosti tak málo jedinců, kteří by mohli být pro vir kořistí, že vir ztrácí možnost se dál šířit a z populace prakticky vymizí. Tohoto stavu je samozřejmě dosahováno zcela běžně očkováním proti například dětským nemocem. To je právě důvod, proč je očkování povinné a proč naprostá většina dětí je očkována. https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/vaclav-horejsi-imunolog-kolektivni-imunita_2107201940_piv , zmizej ty debilní roušky atd.

a_bez_prukazky.jpg (fešný klokan Joe) (30.7.2021 22:25)
sfd: kolektivní imunita, jako přenašeč ty ohrožuješ.

a_bez_prukazky.jpg (sfd) (30.7.2021 21:47)
Fešný kokot Joe: proč si dávat vakcínu proti nemoci, která tě neohrožuje? Ať se (klidně povinně) naočkují ti, které to ohrožuje.

a_bez_prukazky.jpg (WoytaR (30.7.2021 21:31)
Tak do krámu stále můžeme bez vakcíny a s hotovostí.

a_bez_prukazky.jpg (fešný klokan Joe) (30.7.2021 21:05)
Back in his days nebyli lidi takoví kokoti a prostě si vakcíny dát nechali https://www.rouming.cz/roumingShow.php?file=jak_jsme_to_navzdory_antivax_debilum_nandali_spalnickam.jpg

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...