ČasProŽeny  |  ByznysDeník  |  MotorGuru  |  VPS  |  VipShow  |  NeposlušnéTlapky  |  MyMuži  |  HobbyDeník  |  ČasProBydlení  |  TechSvět  |  Domény  |  Pravda24achilles in time
Obrázek achilles in time
DrevenaNoha ty chranis me ja chranim tebe what you find only in white people houses Rachejtlicky zijeme v dobe bude lip Dopis Buresovi
Komentáře (45) Komentovat Nezobrazovat

achilles_in_time.jpg (notblack) (13.8.2020 16:04)
Achilles is said in the Iliad to have xanthos hair. Xanthos could be used for things that we would call ‘brown’, ‘ruddy’, ‘yellow’ or ‘golden’.

achilles_in_time.jpg (pitchusss) (12.8.2020 16:14)
okorák: krasná ukázka bolševického kádrovaní v praxi ;)

achilles_in_time.jpg (lassireR (12.8.2020 16:11)
Lumpen je zrejme liberál ehm, kus degenerovanej spoločnosti, ktorý má čuráka do leva a v prdeli zapichnutý čierny vibrátor

achilles_in_time.jpg (okorák) (11.8.2020 11:41)
lumpen: hodnotím vaše působení zde za delší dobu. Zde typické, nejšťastnější byste byli, kdyby vám někdo vyměnil fotky rodičů za fotky černochů.

achilles_in_time.jpg (LumpenkavárníkR (11.8.2020 11:39)
(Marty): Ovšem souhlasím s tebou v tvém tvrzení o S. Connerym. Napsat názor na to co bys radši je ok a (honey) je asi magor. Pokud člověk nevytváří nějaké představy o spiknutí politicky korektních liberálních židozednářů, tak je ještě normální.

achilles_in_time.jpg (LumpenkavárníkR (11.8.2020 11:37)
(Marty): Opět to musím napsat :-( Je to prostě zábavní průmysl. Už sis mohl zvyknout, že příběhy a detaily nemají s předlohou ať je jakákoliv často nic společného. Já to vidím podobně, jako když se dívám na porno. Nedívám se na to kvůli realistickým příběhům a detailům. A když se mi tam něco nelíbí, tak se uspokojím jinak. Opravdu i Richard I by někdy mohl být ve filmu žena (jestli už teda nebyl). Pokud se na to lidi budou dívat a bude je to bavit, tak proč by nemohl být třeba pes?

achilles_in_time.jpg (MartyR (11.8.2020 11:25)
honey: Proc rasista. Protoze men s.re tahle moda vrazit do kazdyho filmu polovinu hlavnich predstavitelu cernych i kdyz vyskyt osob cerne pleti na Britskych ostrovech kolem roku 500 n.l. se limitne blizil nule? A co prijde pak? V dalsim filmu stvarni roli krale Richarda I. zvaneho Lvi srdce zena?

achilles_in_time.jpg (honeyR (11.8.2020 10:56)
Marty: Takže seš v podstatě jenom rasista? Imagine my shock.

achilles_in_time.jpg (Dana Kopečná official) (11.8.2020 10:56)
(okorá: Hloupost, já pouze pohrdám (nikoliv nenávidím) primitivním rasismem. Proti nenávisti já naopak bojuji, máte to nějaké pomotané, nemyslíte? Tak nešiřte lži a bludy, děkuji za pochopení.

achilles_in_time.jpg (LumpenkavárníkR (11.8.2020 10:55)
(okorák): Nenávist? Vůči vlastní kultuře, domovu vlasti a spolčenosti? A to si vypotil pod diskuzí o britském podřadném seriálu a řecké eposu? Ty si dobrý myslitel. A ještě si upravíš nějaké psychiatrické onemocnění do takového blábolu? Ty musíš mít opravdu veliký problém.

achilles_in_time.jpg (MartyR (11.8.2020 10:38)
Lumpenkavárník: Tu nejde o historickou vernost ale o trochu reality. No jako v zabavnim filmu je mi srdecne jedno, zda rytiri krale Artuse budou sedet u kulateho nebo ctvercoveho stolu, kaslu na historickou vernost kostymu, ale v roli krale Artuse bych radsi videl S.Conneryho nez D.Washingtona

achilles_in_time.jpg (okorák) (11.8.2020 10:33)
Dana Kopečná, Lumpenkavárník: oba jste oikofobové, máte averzi až nenávist vůči vlastnímu domovu, vlasti, národní kultuře a vlastní společnosti. V psychiatrii oikofobie označuje fobii z domova nebo domácího příslušenství. Asi je základ sebenenávist.

achilles_in_time.jpg (Dana Kopečná official) (11.8.2020 10:29)
(Lumpenkavární: Přesně tak, jste velmi oduševnělý a rozumný jedinec, světlo naděje mezi těmito rasisty. Jen tak dále

achilles_in_time.jpg (LumpenkavárníkR (11.8.2020 9:58)
Tady vůbec nikomu nejde o historickou nepřesnost, nebo nepřesnost předlohy. Tady akorát někteří zakomplexovaní beta samci mají mindrák z černocha a tak píčují na nepřesnosti filmů zábavního průmyslu. Jakoby jakékoliv jiné filmy byly přesné předloze nebo historii.

achilles_in_time.jpg (grasakR (11.8.2020 8:42)
Chyba,brad pituj

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...