ČasProBydlení  |  ČasProŽeny  |  ByznysDeník  |  Pravda24  |  HobbyDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  MyMuži  |  MotorGuru  |  TechSvět  |  VipShowale dobyli par vesnicec takze win 02.12.2023 
Obrázek ale dobyli par vesnicec takze win
vlada zaviazala vladu Institute of Philosophy remote control toy Alphabetical Order of Numbers BETWEEN ten and o... RoombaGhost Predator
Komentáře (75) Komentovat Nezobrazovat

ale_dobyli_par_vesnicec_takze_win.jpg (Juraj) (3.12.2023 0:46)
Tak aspoň jeden malý úryvok Putinovych slov z prvého Directovho odkazu (tlačové vyhlásenie zo 17.5.2002): "I am absolutely convinced that Ukraine will not shy away from the processes of expanding interaction with NATO and the Western allies as a whole. Ukraine has its own relations with NATO; there is the Ukraine-NATO Council. At the end of the day the decision is to be taken by NATO and Ukraine. It is a matter for those two partners." Som sa nad blm zľutoval, keď mu to stále nejde. ;-)

ale_dobyli_par_vesnicec_takze_win.jpg (DirectRP (2.12.2023 22:50)
Jsem tu... pořád operátor blokuje stránky ministerstva RF? Zkusils VPNku nabo třeba TOR? Jsem línej z toho dělat nějaký koláže a zasírat rouming pičovinama, stejně se to tu řeší pořád dokola.

ale_dobyli_par_vesnicec_takze_win.jpg (:.) (2.12.2023 22:26)
To skoro je takový hodně široký pojem, že? 0 %, to je skoro 100 %...

ale_dobyli_par_vesnicec_takze_win.jpg (blm v prestrojeni 3) (2.12.2023 21:41)
Ja nekde vyhrozuju? Kde? Ja se vysmivam ukrobuznam, ze jejich propaganda a fantazie se hrouti. Uz i Elensky priznal, ze memeofenziva byla totalni propadak a ze Ukrajina je v hajzlu. Media kompletne otocila, Elensky je odepsany, pomoc vycerpana a ukazalo se, ze jsem mel skoro ve vsem pravdu a ze ukrobuzny verily lzim.

ale_dobyli_par_vesnicec_takze_win.jpg (HumanRP (2.12.2023 21:38)
blm: Ještě nám tu trochu zavyhrožuj, za tohle kňourání si tě tu Kreml platí? Zadarmo drahej. Za počáteční realitu ruské invaze se posmívat ukrajině, jako chápu že nechceš na 15 let do kolonie, SVO, denacifikace a neomylný car Putler, ale snad by ses měl nechat přidělit do sekce domácí propagandy, rusové na tyhle veletoče jsou mnohem zvyklejší, resp. nebudou ti do toho se smíchem strkat, protože taky nechcou na 15 let do lágru.

ale_dobyli_par_vesnicec_takze_win.jpg (HumanRP (2.12.2023 21:20)
To jsem ani nezaznamenal. Osobně si myslím že SSSR by tu hypotetickou 3. světovou nakonec prohrál, z níže uvedených důvodů. Ale byl by to znovu obrovský konflikt a po 6 letech hrůzy už nikdo neměl na takové válčení, navíc mezi včerejšími spojenci, chuť. Tak se přerozdělily chlívečky, překreslily mapy podle vítězů a politika se nechala na zítra. Vznik OSN byl krok kupředu, protože když se RB shodne, má tu možnost rovnat svět vojensky - za předpokladu že velmoci pošlou vojáky. Tohle 2022 de fakto padlo.

ale_dobyli_par_vesnicec_takze_win.jpg (Stilggg) (2.12.2023 21:07)
2Human: "Taky lehce strawmanuješ. Kdo říká že USA chtěly konflikt?" Nestrawmanuju. Ta reakce byla na fantazii ":." nize, kde rozvijel jak je "skoda" ze US neposlechly Pattona a nerozdrtili Rudou armadu. Tichomori je velke, ale ony lode, jakkoliv samozrejme potrebuji zasobovani a podporu, nejsou to same jako pozemni zasobovani... ostatne to byl jeden z velkych problemu Nemecka. Ono v principu se i vcelku shodneme mi prijde. A to, kdo by mel navrch je stejne takove hypoteticke...

ale_dobyli_par_vesnicec_takze_win.jpg (:.) (2.12.2023 21:07)
Nedojde, ale klidně se tím utěšuj.

ale_dobyli_par_vesnicec_takze_win.jpg (blm v prestrojeni 3) (2.12.2023 20:49)
Snad vam to vydrzi i az dojde na ma slova a veskere vase dementni fantazie a propaganda budou konfrontovany s realitou.

ale_dobyli_par_vesnicec_takze_win.jpg (:.) (2.12.2023 20:33)
Nediv se, že jsi tu všem pro smích.

ale_dobyli_par_vesnicec_takze_win.jpg (blm v prestrojeni 3) (2.12.2023 20:17)
Nasekali spoustu chyb, ale proti Ukrajincum jsou to porad geniove.

ale_dobyli_par_vesnicec_takze_win.jpg (:.) (2.12.2023 20:03)
Vono je těžký považovat rusáka z něco jinýho než hlupáka, když se přesně tak chová.

ale_dobyli_par_vesnicec_takze_win.jpg (blm v prestrojeni 3) (2.12.2023 20:01)
Mas to zase cely obracene. Ze jsou Rusove pitomci tvrdi dementi jako ty a dalsi ukrobuzny. Vytvorili jste si v hlavach karikaturu nepritele, ktery je zcela iracionalni, zaostaly a hloupy. To vam umoznilo tvrdit, ze poslal ani ne 200 tisic vojaku dobyt celou Ukrajinu, ze par desitek tisic z nich chtelo dobyt trimilionove mesto, ze staci poslat trochu zapadni techniky a Rusove nebudou stihat utikat, atd. Vsechny tyhle vase fantazie a podcenovani nepritele se ted hrouti a je zabavne se na to koukat. B-)

ale_dobyli_par_vesnicec_takze_win.jpg (:.) (2.12.2023 19:51)
No, mysli co chceš. Pokud chceš vážně tvrdit věci, z nichž vyplývá, že rusáci jsou pitomci, kteří jen tak z plezíru dělají hromadu zbytečných věcí, které je stojí hromadu zbytečných obětí, je to na tobě.

ale_dobyli_par_vesnicec_takze_win.jpg (blm v prestrojeni 3) (2.12.2023 19:49)
To je jen tvoje fantazie. Stahnuti od Kyjeva bylo pro podporu jednani a kdyz se Rusove stahovali z Chersonu, tak Ukrajinci byli jeste 50 km od mesta, takze tam taky zadnou bitvu nesvedli. Cele je to jen prifouknute a zvelicene ukropropagandou, ktera tim na sebe vytvorila past.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...