ČasProBydlení  |  Pravda24  |  TechSvět  |  MotorGuru  |  VipShow  |  ČasProŽeny  |  Půjčka s odměnou  |  MyMuži  |  ByznysDeník  |  HobbyDeník  |  NeposlušnéTlapkyantiockari na demosce a v nemocnici
Obrázek antiockari na demosce a v nemocnici
A sure way to stop him popel babicky vstupenky multithomas Morning exercise legendy tenkrat legendy nafurt
Komentáře (48) Komentovat Nezobrazovat

antiockari_na_demosce_a_v_nemocnici.jpg (egal wer) (2.12.2021 12:00)
@zkrocený hlídač koz (30.11.2021 11:42)♦https://www.mzcr.cz/wp-content/uploads/wepub/8396/36182/V%C4%9Bstn%C3%ADk%20MZ%20%C4%8CR%206-2013.pdf ♦ pozorne si prečítaj "Seznam esenciálních antiinfektiv pro Českou republiku". Ja nikomu nič nedoporučujem, ale ftípky na tému ivmc sú mimo.

antiockari_na_demosce_a_v_nemocnici.jpg (KaldaR (2.12.2021 11:13)
blm: i kdyz nesouhlasim s nazorem dvoutecky tak on prave rika ze z tech metaanalyz zjistil studie odkazujici na jiny studie atd. neni tam ze primo ty metaanalyzy odkazuji ale prave studie z nich. (doufam ze jsem to napsal nejak pochopitelne)

antiockari_na_demosce_a_v_nemocnici.jpg (blmblmblm jiz prisel o 3 nicky zaregistrovane lumenkavarnikem) (1.12.2021 9:03)
:. Ty nas maly vedatore zjevne vubec netusis, co jsou metaanalyzy, ze jim vytykas, ze se odkazuji na dalsi studie. Tak uz radsi zavri hubu a prestan se vyjadrovat k vecem, o kterych vubec nic netusis. Metaanalyzy totiz zkoumaji signal napric mnoha studiemi, aby zachytily i to, co z jedne studie v izolaci neni patrne. Z principu veci metaanalyzy musi vzdy odkazovat na jine studie a toto jim nelze vytykat. Nebo teda lze, ale pak ze sebe udelas totalniho dementa.

antiockari_na_demosce_a_v_nemocnici.jpg (HyperMAXR (1.12.2021 8:39)
sračka, už mají protilátky. strčte si tu vakcistickou propagandu do prdele.

antiockari_na_demosce_a_v_nemocnici.jpg (GTP) (1.12.2021 7:44)
ja dakujem mediam ze vyselektovali dementov v nasej spolocnosti a som zhrozeney kolko sa ich naslo. napr autor obrazku

antiockari_na_demosce_a_v_nemocnici.jpg (:.) (1.12.2021 0:20)
emsicz: Ta Nobelovka byla udělená za to, že ivermectin léčí řadu nemocí způsobených parazitálními infekcemi; zaslouženě, nerozporuju to. Co se týče člověka s doktorátem, takových pitomců pár bylo. Pak otevřeš metaanalýzy studií, a zjistíš, že tahle či ona studie jen papouškuje data jiné, odkazuje se na tamtu nebo tuhle, ale vlastní výsledky nepřináší, a když to vyfiltruješ na originální a ověřovací, tak oveřovací nic nepotvrdily, a originálním jsou často vytýkány metodické chyby a nesrovnalosti v datech.

antiockari_na_demosce_a_v_nemocnici.jpg (emsiczR (30.11.2021 23:56)
Čili já chápu, že někdo na roumingu "někde jednou četl něco na internetu," ale já vycházím z toho že jako nevědec a nebiolog nedokážu ty odborné studie ani číst a rád si nechám vzdělaným člověkem vysvětlit, k čemu Ivermektin je a k čemu není. A určitě se nebudu uchylovat k tomu, abych nějakému podobnému moronovi na roumingu vysvětloval, jak strašně se mýlí a jak se nemá divit. Mě je váš názor naprosto lhostejný, ale v rámci transparence jsem uvedl zdroje.

antiockari_na_demosce_a_v_nemocnici.jpg (emsiczR (30.11.2021 23:53)
Tím "ukazuje" nemám na mysli, že by si tam něco dovozoval. Jsou to studie přímo zaměřené na to, aby ukázaly, jak funguje Ivermektin, který se použije na zastavení COVIDu. On do nich nedává svůj názor, jen ukazuje lidem na co se v těch studiích dívá, co které tvrzení znamená a co naopak neznamená.

antiockari_na_demosce_a_v_nemocnici.jpg (emsiczR (30.11.2021 23:51)
Níže jsem posílal odkaz na YT, kde člověk s doktorátem prochází množství klinických/univerzitních/whatever studií a ukazuje, že Ivermektin je v současné době nejlepší inhibitor spike proteinu tohoto viru. Popisuje tam, jak funguje remdesivir (jak brání viru napadat buňky) a jak funguje Ivermektin. Také tam říká, že Ivermektin má ohromné uplatnění v léčbě a vědec co ho poprvé vyrobil za to dostal nobelovku. Právě proto říkám, že se nebudu hádat s nějakým podobně postiženým moronem, jako jsem já, na rouming

antiockari_na_demosce_a_v_nemocnici.jpg (rowakR (30.11.2021 23:48)
Takže v ČR a SR pokud člověk žije někde v ghettu s nepřizpůsobivými, nebo mezi bezdomovci, kde to bude asi různými parazity prolezlé, tak může Ivermektin pomoct. Jinak je naprd.

antiockari_na_demosce_a_v_nemocnici.jpg (:.) (30.11.2021 23:47)
emsicz: Měj si jiný názor. Ale nediv se, že máš názor chybný. Účinek ivermectinu je srovnatelný s placebem, resp. je v rámci statistické chyby. Je pár studií, které vycházejí příznivěji, ale ty mají zase nedostatky, obecně je problém ty studie důkladně replikovat. Z toho pohledu je lepší než ivermectin prakticky cokoliv, co má aspoň nějaký relevantní účinek na daný druh potíží, třeba paralen, inhalátory s kyslíkem apod. Ale chápu, že nevěřit doktorům a mít svůj názor je dnes v módě.

antiockari_na_demosce_a_v_nemocnici.jpg (rowakR (30.11.2021 23:46)
Někde jsem četl o analýze studií o vlivu Ivermektinu na Covid ... vyšlo, že ve vyspělých zemích (např. většina Evropy) to nemá žádný efekt, ale v zaostalejších zemích (kde hygiena stojí za prd a paraziti jsou rozšíření) celkem pomáhá. Asi podobně jako pomáhaly antibiotika na španělskou chřipku - proti chřipce byly úplně naprd, ale někdy zlikvidovaly přidružený bakteriální zápal plic a ve výsledku byla šance na přežití vyšší. Podobně Ivermektin zahubí parazity a organismu zbyde více energie na boj s virem.

antiockari_na_demosce_a_v_nemocnici.jpg (emsiczR (30.11.2021 23:33)
>> Ivermectin je primárně antiparazitikum. Máme lepší léky a máme vakcíny. Mám jiný názor. Ale protože jsem nějakej moron na internetu co to nestudoval, nepracuje s tím a tedy o tom nic neví (a předpokládám že naproti je situace podobná), tak se hádat nebudu.

antiockari_na_demosce_a_v_nemocnici.jpg (:.) (30.11.2021 23:30)
Je fakt, že označovat ho za odčervovadlo pro koně je hodně přes čáru, existuje normálně verze pro lidi, navíc i léky pro koně jsou často pro lidi použitelné (vzpomeňme slavný Alavis s MSM atd.). Ale to, že studie účinnosti proti covidu jsou neprůkazné, ty pozitivnější vykazují různé nedostatky nebo podezřelé nesrovnalosti (započítání lidí do jiných skupin, použití neúplných dat z doby před zahájením experimentu atd.), je bohužel realita. Ivermectin je primárně antiparazitikum. Máme lepší léky a máme vakcíny

antiockari_na_demosce_a_v_nemocnici.jpg (gdfgdhhhR (30.11.2021 19:42)
Mimochodem ten Ivermektin existuje od 80 let, v nekolika verzich, pro lidi i pro zvirata (jako mnoho jinych leciv); bylo ho podano pres tri miliardy davek a ac primarne antiparazitikum, pomaha i pri jinych onemocnenich jako malarie, horecka dengue nebo ten slavny covid... zadny zazrak to neni, ale jak slysite plky o "odcervovadle pro kone", je to dobry signal, ze se bavite s kriplem co o tom nic nevi a chce se pouze citit desne chytre.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...