ČasProBydlení  |  ByznysDeník  |  ČasProŽeny  |  VipShow  |  MotorGuru  |  HobbyDeník  |  TechSvět  |  Pravda24  |  NeposlušnéTlapky  |  Půjčka s odměnou  |  MyMužibabis na hrad2
Obrázek babis na hrad2
vedel to Wrong impression malovaja naucny ctvrtek na roumingu jameswebb CV gap
Komentáře (22) Komentovat Nezobrazovat

babis_na_hrad2.jpg (bohynR (8.8.2022 13:20)
Tak dofam, ze sveho hesla bude drzet i na hrade v Mirove a nebude tedy zadat o predcasne propusteni. :-D

babis_na_hrad2.jpg (Těžko) (8.8.2022 13:14)
Za mě klidně může. Nic zásadního se tím nezmění. Ale jak říkal: "Nikdy neodstúpím, nikdy! Něch si to všici zapametajú!"

babis_na_hrad2.jpg (čert) (8.8.2022 11:41)
tak když to je jedno, ať jde Babiš doprdele

babis_na_hrad2.jpg (Těžko) (8.8.2022 10:54)
ujo: Že by se Burešovi hodilo mít možnost jako prezident zastavit vlastní trestní stíhání nebo si dát amnestii, je samozřejmě pravda. Debata ale byla o motivaci voličů. Že by jim šlo taky primárně o toto, si odhadnout netroufám. Prezidentské veto může Poslanecká sněmovna přehlasovat. Jak moc formální je funkce vrchního velitele ozbrojených sil, si taky odhadnout netroufám. V každém případě by se Bureš i nadále choval stejně jako jakýkoli jiný EUrohujer, takže jak jsem psal - je to fakt jedno...

babis_na_hrad2.jpg (ujo) (8.8.2022 10:22)
Těžko: Stačí mu mít jedinou pravomoc. Zastavení trestního vyšetřování a amnestii. O nic jiného mu nejde. Pak už může jen vetoval zákony a jinak házet klacky zákonodárcům pod nohy. Zkrátka, v tyhle době ideální záškodník v nejvyšší pozici a také vrchní velitel vojsk. Máte pravdu, o nic nejde.

babis_na_hrad2.jpg (Těžko) (7.8.2022 22:18)
Aj - překoukl jsem se. To nebyla reakce na mě...

babis_na_hrad2.jpg (Těžko) (7.8.2022 22:16)
///: Odhadnout motivace voličů Bureše a/nebo ANOfertu opravdu nedokážu a vlastně ani nechci. Prezident u nás moc pravomocí nemá, takže je v podstatě jedno, který z EUrohujerů příští volby vyhraje.

babis_na_hrad2.jpg (///) (7.8.2022 22:05)
Tečka: A není to spíš tak, že lidé volí Babiše a ne ANO? Proto jim je kandidáta do senátu u prdele, ale v parlamentních volbách to jdou hodit, protože volí "svýho Babiša"? Jako přál bych si, aby to Babiš prohrál. Dokáži si racionalizovat, proč to prohraje, ale to jsem si dovedl i v případě Zemana. Zeman pak v druhých kolech obou voleb zapnul svůj mega hnojomet a ještě rok poté jsme na Roumingu museli číst komenty od místních zemanovců o Drahošových brýlích a o tom, jaký je Schwarzenberg sudetský nacista.

babis_na_hrad2.jpg (:.) (7.8.2022 20:40)
Nerrg: Jenže Zeman není Babiš. Babiš má dlouhodobě problém za ANO protlačovat do Senátu kandidáty. Vždycky se dostanou do druhého kola, a tam shoří. Není důvod se domnívat, že v prezidentských volbávh to dopadne jinak. Ano, bude to extrémně těsné, ale Babiš to prohraje.

babis_na_hrad2.jpg (Jožo_VlastenecR (7.8.2022 19:17)
Takže jo, zlatej Pan Babiš na hrad! A kdybys měl pocit, že si vymýšlím, tak Crha vypočítal že není inflace ale stagflace 38% a o kolik vzrostly příspěvky a důchody? Pro mě prostě fiala je levičák a křivák ať si říkáš co chceš. A s těma ukronáckama to tady Blmblblm 10x dokázal. Jestli o tom nic nevíš tak si najdi pluk Azov. Ale já v tom nejsu sám. Je nás mnoho s takovým názorem. Jen tady na roumingu to je Crha, Blm, Izák, merlin a mnoho dalších! Doporučuju podívat se na manifest v kreativním fóru.

babis_na_hrad2.jpg (Jožo_VlastenecR (7.8.2022 19:12)
autokrator: Ano levičácská. Seš ožičividně taky levičácský volič žumpokavárny a vymletá ovce a je jedno jestli volíš kalouskovce, odsseáky nebo pirátostánce. Pořád normální lidi otravujou s těma všema gender a lgbtq blbostma a chtěj ukrást normálním lidem manželství. Taky rádi přerozdělujou jak je pro levičáky přízračné. Místo toho aby mi přidali na důdchod a příspěvky na dorovnání inflace tak mnou zasloužený peníze rači přerozdělí svobodným matkám a ukraincům. O podpoře ukronácků ani nemluvit.

babis_na_hrad2.jpg (bilanula) (7.8.2022 17:48)
Babiš půjde leda tak na Mírov. Má těch svejch 30 procent nemyslících příznivců a zbytek lidí si odplivne kdykoli ho vidí. Šance, že to hodím Babišovi je nulová. A to ani nevím, kdo bude protikandidát.

babis_na_hrad2.jpg (Těžko) (7.8.2022 17:12)
Jako kdyby byl zásadní rozdíl mezi lidovými pseudodemokraty (neboli komunisty/marxisty/marxleninisty) a liberálními pseudodemokraty (neboli neomarxisty/marxtrockisty).

babis_na_hrad2.jpg (Nerrg) (7.8.2022 14:56)
:. Podobně to možná funguje, ale proti Zemanovi nestál ani jednou "komunistozmrd" a přesto prohráli. V obou případech byli dokonce s podporou většiny parlamentních stran.

babis_na_hrad2.jpg (rnR (7.8.2022 14:12)
Tenhle hrad? [odkaz]

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...