MyMuži  |  ByznysDeník  |  HobbyDeník  |  Pravda24  |  MotorGuru  |  ČasProŽeny  |  TechSvět  |  VipShow  |  ČasProBydlení  |  NeposlušnéTlapkybabisfrodo 09.05.2024 
Obrázek babisfrodo
polibekluzy ZKremluSyn Attention attention octup redditora novegta
Komentáře (29) Komentovat Nezobrazovat

babisfrodo.jpg (Libtardovaná logika) (16.5.2024 12:04)
Což samozřejmě neznamená, že ruská válečná tažení jsou méně odporná než ta německá. Každé napadení cizí země je odporné. Nezávisle na zámince.

babisfrodo.jpg (Libtardovaná logika) (16.5.2024 12:03)
S nacionálním socialismem má společné maximálně tak hospodářské hledisko a vojenské napadání a okupace cizích zemí. V obou případech jde o kombinaci státního a soukromého korporativismu. Jenže takových režimů byla a je celá řada. V principu to samé hospodářství je i u nás i ve všech západních zemích. A seznam válečných agresí a okupací například USA je taky docela obsáhlý. Čili ten "nacismus" je jen hloupá nálepka.

babisfrodo.jpg (Libtardovaná logika) (16.5.2024 11:57)
Fašismus není totéž co nacismus. Označení současného ruského režimu za fašistický by mělo rozhodně větší smysl než to kolovrátkové omílání nacismu. Můj názor zkrátka je, že nacionální aspekt nacionálního socialismu je v podstatě primární znak, kterým se nacionální socialismus odlišuje od internacionálních verzí socialismu. A současný ruský režim zkrátka není ani nacionální, ani socialistický.

babisfrodo.jpg (pink ponk) (16.5.2024 11:45)
kůň je fašismus a zebra jeho podrod...rašismus

babisfrodo.jpg (pink ponk) (16.5.2024 11:43)
Německo a Rusko nejsou jako žirafa a želva...spíš jako kůň a zebra, když už chceme přirovnávat ;-)

babisfrodo.jpg (Libtardovaná logika) (16.5.2024 9:23)
pink ponk: Nějaké podobnosti se najdou vždycky. Ovšem pokud chceš něco k něčemu připodobnit, měl bys vybrat ty hlavní znaky, které jsou pro ty dvě záležitosti typické. Tedy čím se odlišují od jiných záležitostí. Napsat že žirafa je podobná konkrétně želvě jenom proto, že obě mají čtyři nohy, je "argument" hodný skutečného génia. Dokonale to potvrdil Kuusko Kotta, který vyjmenoval další věci, z nichž většina se taky týká všech válečných agresorů. Ne jen těch dvou zmíněných.

babisfrodo.jpg (pink ponk) (16.5.2024 9:05)
Jedna perla za všechny...už jste slyšeli, že pravoslavní Rusové jsou bohem vyvolený národ, který vede osudovou bitvu se zlem (rozuměj Západem) a vyhraje i za cenu toho, že zničí všechno a všechny? Sranda je, že tu osudovou bitvu vedou hlavně nepravoslavná etnika.

babisfrodo.jpg (Kuusko KottaRP (16.5.2024 9:00)
Dezolát zase exceluje. :-D :-D :-D Putlerovské RuZZko má s nazi Nemeckom spoločné ešte aj technické detaily, ako je využitie piatej kolóny v Donbase, spôsob vedenia propagandy a prekrúcania histórie a reality, falošná zámienka na inváziu, ideologické prvky podporujúce militarizmus, atď. O agresivite smerom von a represiách voči vlastnému obyvateľstvu ani nevraviac. RuZZko je puncovaný fašistický režim, ktorý navyše drzo obviňuje z fašizmu svoje obete.

babisfrodo.jpg (pink ponk) (16.5.2024 8:51)
úplně jiná země a úplně jiný režim?:-D To jako fakt? Nevidíš ani jednu podobnost mezi nacistickým Německem a rašistickým Ruskem? Vážně ne? Přitom to tříská do očí. Zvláštní...

babisfrodo.jpg (Libtardovaná logika) (13.5.2024 13:01)
To není "překlad" ale dětinsky průhledný pokus projektovat si tvoje myšlení do někoho jiného.

babisfrodo.jpg (mikoRP (13.5.2024 12:58)
apropo rusko a multikulturni? jako vtip ... ne, ani jako vtip to neobstoji. mozna jeste tak multi, ale s kulturou bych se ted tam moc neohanel ... a taky je to totalni bulshit toto tvrzeni: "že by (Rusko) vedlo občanskou válku vůči některým etnikům na území Ruska." dezochcate, ze te huba neboli.

babisfrodo.jpg (mikoRP (13.5.2024 12:55)
foltys, preklad: ty jsi dalsi z tech mistnich "debilu" co si jenom ukajeji svoje ego na uzasnem rusku pruhlednou dehonestaci!

babisfrodo.jpg (Libtardovaná logika) (13.5.2024 12:46)
Foltys: Ty seš další z těch místních chytrolínů, kteří "vědí", že nechápu něco, k čemu jsem se vůbec nevyjadřoval, že. Takže milej zlatej - totalitních režimů s různými ideologiemi bylo víc. Takže je to otázka toho, proč si někdo k té jeho dětinsky průhledné dehonestaci vybral zrovna nacionálně socialistické Německo. Protože současné multikulturní Rusko lze obvinit z kde čeho, ale rozhodně ne z toho, že by bylo socialistické, nebo že by vedlo občanskou válku vůči některým etnikům na území Ruska.

babisfrodo.jpg (FoltysRP (13.5.2024 12:27)
Libtardovaná logika: Ano, logika to pro tebe muze vsktutku byt zajimava, protoze nechapes, ze to co vytvari diktaturu neni konkretni ideologie, ale jeji radikalizace a zneuziti mocichtivymi oligarchy. Stejne tak se muzeme bavit o diktatu LGBT, EU, apod.. ale tam by ti ten primer zas tolik nevadil co? Tedy to, ze Rusko je momentalne ve stavu chude zeme nucene udrzujici si imperialisticky komplex vcetne indoktrinace civilniho obyvatelstva, je vlastne nacistickemu nemecku dost podobne.

babisfrodo.jpg (Libtardovaná logika) (13.5.2024 6:54)
Aha. Takže hodně trefné je to proto, že se inspiroval úplně jinou zemí s úplně jiným režimem. Zajímavá "logika".

další...