Domény  |  VPSbezlepkova dieta je uz z mody tak ted budeme bezpohlavni
Obrázek bezlepkova dieta je uz z mody tak ted budeme bezpohlavni
noyes Kdo to je bacha na ne IRLand assholes only moskyt
Komentáře (13) Komentovat Nezobrazovat

bezlepkova_dieta_je_uz_z_mody_tak_ted_budeme_bezpohlavni.png (MkaxR (18.10.2019 16:04)
Tohle kreténství zastřelit, pochcat a zapálit... a pak znova pochcat >-O

bezlepkova_dieta_je_uz_z_mody_tak_ted_budeme_bezpohlavni.png (mommafat2) (18.10.2019 14:41)
Ondrej77: true story bro... :-/

bezlepkova_dieta_je_uz_z_mody_tak_ted_budeme_bezpohlavni.png (Neoreg) (18.10.2019 12:37)
oTvor: Je hezké, jak tu děláš osvětu a rozšíření obzorů, protože ne každej se setkal s opravdovým alergikem na lepek. "Vim, ze spousta to dela , že jsou pak 'cool', ale ne všichni." O to větší škoda, že se pak jedním dechem zařadíš k obdobným ignorantům, na které cílíš, jen proto, že naopak přítelkyni nebo blízkou osobu, která by se _cítila_ jako muž v ženském těle (nebo naopak) zrovna ty nemáš. Někdo ale třeba jo. Tak já jen jestli vidíš ten prostor pro větší nezaujatost.

bezlepkova_dieta_je_uz_z_mody_tak_ted_budeme_bezpohlavni.png (oTvorR (18.10.2019 10:45)
Gender revoluce je píčovina ale k bezlepku : přítelkyně má bezlepkovou, ne pro srandu. Stačí i stopové množství lepku a má dvoudenní břichabol. Stačí třeba i v sojové omáčce. Vim, ze spousta to dela , že jsou pak "cool", ale ne všichni. Kdežto vybirat si gender je píčovina a vždy. Jsou dvě a jsou dany fyziologicky, ne pocitově. Uchylaci budou vždy, ale neni duvod je podporovat. Pak už se ani jako uchylove neciti a to je spatne.

bezlepkova_dieta_je_uz_z_mody_tak_ted_budeme_bezpohlavni.png (Ondrej77) (18.10.2019 10:19)
kdo z vas ma doma decka, tak vie, ze 2r deti len prestavaju byt zvieratkami a opakuju vsetko co vidia a robia rodicia. je na polemiku, kedy zacne mat dieta vlastny nazor, ale v pripade 2-3r ho este nema. dnes ma rado coko, zajtra ochutname zmrzlinu, tak bude naj zmrzlina. dieta ma skusenosti s tym, co okopirovalo od rodicov a to ma rado. a potom tu prichadzaju rodicia, ktori mu v 2r vysvetluju, ze pohlavie je socialny konstrukt. minule tu bolo dieta, ktoremu zmenili pohlavie v 3r. lebo povedalo, ze chce.

bezlepkova_dieta_je_uz_z_mody_tak_ted_budeme_bezpohlavni.png (BobsikR (18.10.2019 8:35)
Knorr: jenže v kontextu dnešní doby je to něco úplně jiného. Ano, striktní výchova holky vše v růžovém, jen panenky atd. je taky špatně, ale nemůžeš obhájit jeden extrém druhým extrémem.. tahle štětka to říká proč, jak píše okolekk, je to jen kvůli kšeftu, teď je to prostě "trendy" a "cool", takže zmrví radši výchovu vlastního dítěte aby si zahrála v podřadném filmu.. proč se s tím primárně chlubí senzachtivé/pozornostichtivé osobnosti že..

bezlepkova_dieta_je_uz_z_mody_tak_ted_budeme_bezpohlavni.png (Knorr) (18.10.2019 7:39)
nevím jestli tomu správně rozumím ale takové to striktní lpění na chlapecké a divčí výchově vede někdy k situaci kdy si žena neumí vyměnit žárovku, olej v autě a muž neumí vyprat ani vyžehlit nebo třeba přebalit dítě protože je to rodiče prostě neučili a musí se to naučit až během života. To neznamená že by měli rodiče vychovávat bezpohlavní jedince, ale sebrat panenku se kterou si hraje kluk nebo zakazovat holce hrát si s auty je taky docela blbost.

bezlepkova_dieta_je_uz_z_mody_tak_ted_budeme_bezpohlavni.png (,,) (18.10.2019 7:33)
Takže holce necpou furt růžovou a panenky. No bóže, vyroste z ní žena s o něco větším rozhledem a praktickou použitelností.

bezlepkova_dieta_je_uz_z_mody_tak_ted_budeme_bezpohlavni.png (cern0usekR (18.10.2019 7:19)
V LA Noire Remastered to pak zmenili na Accuse.

bezlepkova_dieta_je_uz_z_mody_tak_ted_budeme_bezpohlavni.png (wer) (18.10.2019 7:09)
Vtip fayn no je gender a sex sú v angličtine 2 rôzne slová. sex = pohlavie a gender=rod.

bezlepkova_dieta_je_uz_z_mody_tak_ted_budeme_bezpohlavni.png (okolekk) (18.10.2019 6:35)
Vždy je smutný pohled, když rodiče v rámci své touhy po pozornosti a zviditelnění se do toho zatahují své děti. Tady chápu, že u nějaké druhořadé hérééčky to je spojeno i s větší šancí na angažmá, tedy zajištění obživy. Ostatně jako vždy v minulosti herci jsou především hlásnou troubou a tváří režimu. Ale jak už poznamenal Bobsik níže, ty děcka jim to jednou šeredně vrátí, aneb jak ze zdravého jedince udělat uchyláka....

bezlepkova_dieta_je_uz_z_mody_tak_ted_budeme_bezpohlavni.png (BobsikR (18.10.2019 5:31)
To je totiz ten typ pice, co si mysli, ze sex neni gender..ja se jenom tesim, az jim to ty deti jednou vratej.

bezlepkova_dieta_je_uz_z_mody_tak_ted_budeme_bezpohlavni.png (karel (neprihlaseny)) (18.10.2019 2:17)
tak dopadnem jak brno a a mrkva

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...