VipShow  |  ČasProŽeny  |  MyMuži  |  Pravda24  |  ByznysDeník  |  TechSvět  |  HobbyDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProBydlení  |  MotorGurublm se seznamuje 23.02.2024 
Obrázek blm se seznamuje
TiredAndRetired EndOfTheWorldYay JakJsemKZenePrisel ovalna pracovna AlarmExtingusher VidetTatryAZemrit
Komentáře (29) Komentovat Nezobrazovat

blm_se_seznamuje.jpeg (Kuusko KottaRP (26.2.2024 3:15)
Dezolát si debil, preto si dal debilný príklad. "Ktorý z tých názorov je pravda a ktorý lož" je nezmyselná otázka, lebo binárnu odpoveď pravda - nepravda možno dať len na výrok, typicky na faktické tvrdenie. "Progresívna daň" a "rovná daň" nie sú výroky, nemožno o nich vyhlásiť "toto je pravda / lož". Snažíš sa tu hrať na filozofa (už po x-tý raz) a pritom neovládaš ani úplné základy jednoduchej výrokovej logiky. Absolvent VŠŽ môže hrať múdreho len pred inými dezolátmi, alebo pred zrkadlom.

blm_se_seznamuje.jpeg (AbraKaDabra) (26.2.2024 0:47)
@autokrator - To jsi trefil přesně!

blm_se_seznamuje.jpeg (HyperMAXRP (23.2.2024 21:37)
Mrdna? spíš Velmrdna a hrošipiča.

blm_se_seznamuje.jpeg (autokratorRP (23.2.2024 15:44)
to je Juchelka?

blm_se_seznamuje.jpeg (Dezοlát) (23.2.2024 14:47)
Samozřejmě že to sedne. Protože to tvrdím jen a pouze o jedné jasně definované záležitosti. Něčí reálné činy či zločiny do toho vůbec nespadají. A ilustroval jsem to i na snadno srozumitelném příkladu: "Levičák považuje za správnou progresivní daň a pravičák zase rovnou daň alias daň z hlavy." Který z těch názorů je "pravda" a který "lež" ty "génie"? Já opravdu nenesu vinu za to, že i takto jednoduché záležitosti jsou nad tvoje schopnosti... ;-)

blm_se_seznamuje.jpeg (blm v prestrojeni 3) (23.2.2024 14:39)
Neni. Kdyz o mikovi rikam, ze neni schopen chapat podminovaci zpusob nebo budouci cas, tak se bohuzel nejedna o nadsazku nebo prehaneni. On to fakt nedokaze. Nejake "dejme tomu" vubec nedokaze zpracovat, on zije jen v pritomnem okamziku, na varianty nebo hypoteticke situace vubec nema mentalni kapacitu. A rozlisovat nuance typu "Ja si myslim, ze X je pravda" vs "X je pravda" je uplne mimo jeho ligu.

blm_se_seznamuje.jpeg (mikoRP (23.2.2024 14:14)
nj, od nekoho, kdo tvrdi, ze pravda neexistuje, to ale fakt sedne :-D

blm_se_seznamuje.jpeg (Dezοlát) (23.2.2024 14:13)
Zkusím ti dát jednoduchý příklad: dejme tomu, že se bude debatovat o nějaké neobjasněné vraždě. Na místě činu jsi nebyl. Pokud napíšeš "Já si myslím, že X.Y. vraždil, ale nevím, jestli je to pravda", tak píšeš pravdu. Pokud napíšeš "X.Y. vraždil", tak lžeš. Jsi schopen pochopit alespoň něco takto jednoduchého?

blm_se_seznamuje.jpeg (Dezοlát) (23.2.2024 14:06)
Je to úplně jednoduché ty "logiku": Pokud někdo tvrdí něco, o čem ve skutečnosti nic neví, tak zkrátka lže. Jediné pravdivé vyjádření by bylo "nevím jak to bylo". Přesně toto tady vy lháři děláte neustále. Neboli to vy lžete jako ti StBáci.

blm_se_seznamuje.jpeg (mikoRP (23.2.2024 13:55)
"se zase snaží lhát o něčem, o čem nemůže vědět absolutně nic", tak to ma zajimavou, primo dezolatskou logiku. kdyz o necem vim, ale nereknu to tak, jak to bylo, lzu. kdyz reknu jak to bylo, mluvim pravdu. ale kdyz o necem nevim, ale o tom neco rikam, to lzu? jak muzu lhat, kdyz o tom nevim? ... zase to ciste estebacke podsouvani. dezolat zas podsouva nekomu neco, co neudelal.

blm_se_seznamuje.jpeg (mikoRP (23.2.2024 13:53)
a skutecny dezolat nepsal nikdy pod cizim nickem? psal. a nejednou.

blm_se_seznamuje.jpeg (Dezοlát) (23.2.2024 13:39)
střídač stupidních nicků / fake Dezolát se zase snaží lhát o něčem, o čem nemůže vědět absolutně nic ze samé podstaty věci. Neboli on sám se chová přesně stejně jako typický posluhovač minulého režimu. ;-)

blm_se_seznamuje.jpeg (cdsvsvds) (23.2.2024 13:32)
Dezolát se zase snaží lhát o tom, jak neposluhoval minulému režimu a nedonášel na svoje sousedy :D :D :D

blm_se_seznamuje.jpeg (Elon MuckRP (23.2.2024 12:00)
miko: je to proti blmovi, je to proukrajinské a jako všechno proukrajinské je i toto schváleno. Co na tom nechápeš?

blm_se_seznamuje.jpeg (Dezοlát) (23.2.2024 11:47)
Mimochodem například jsem mnohokrát zmiňoval, že neustálé opakování lží - třeba to tvoje - je typická Goebbelsovská metoda. Nechceš ty demente taky tvrdit, že jsem kolaboroval z nacisty? Protože kdo jiný než nacistický kolaborant by mohl něco vědět o nacistické propagandě? :-D :-D :-D

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...