HobbyDeník  |  ČasProBydlení  |  VipShow  |  Pravda24  |  ByznysDeník  |  MyMuži  |  TechSvět  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProŽeny  |  MotorGurubojuji za blahobyt 06.12.2023 
Obrázek bojuji za blahobyt
DoKolikaDelas NoSlavery DoublingTheRent YeastLivesMatter Bill Freakin Gates potato masher
Komentáře (11) Komentovat Nezobrazovat

bojuji_za_blahobyt.jpg (Dezοlát) (7.12.2023 13:37)
Vy prorežimní kolaboranti taky hysterčíte kvůli takzvané "páté koloně" alias vnitřnímu nepříteli údajně kolaborujícím s vnějším nepřítelem. Tak v čem jste lepší než ti rusáci?

bojuji_za_blahobyt.jpg (cyklistaRP (7.12.2023 9:19)
Takže rusáci jsou neschopní dementi, co nedokážou řídit svoji zemi, můžou za to Američani a proto rusáci napadli Ukrajinu?

bojuji_za_blahobyt.jpg (Dezοlát) (7.12.2023 7:19)
Předpokládám, že "ruští oligarchové" znají historii vlastní země, takže vědí, jak to v Rusku vypadalo po rozpadu Sovětského svazu. Když zemi vedli prozápadní kolaboranti ve spolupráci s americkými "ekonomickými poradci". Kdyby do toho Putin nehodil vidle, tak by dnes už žádní "ruští oligarchové" neexistovali a z Ruska by byla další americká čerpací stanice. Právě toto je pravým jádrem "problému", které uSSa s ruSSkem mají. A nejvíc to odserou Ukrajinci.

bojuji_za_blahobyt.jpg (Šulín) (7.12.2023 6:34)
Vy ste tu všetci veľmi veselí, aj ukrojinci sú veľmi veselí! Na cintorínoch.

bojuji_za_blahobyt.jpg (cyklistaRP (6.12.2023 19:41)
Jinak poslední info, jak zemřel ruský generálmajor cca před týdnem, typicky rusácká situace. Vydyndal si zkušební jízdu v ukořistěném ukrajinském BVP a šli se štábem projet. Uviděla to neinformovaná sousední jednotka a začala po nich střílet. V panice zatočili z cesty přímo do minového pole. Vot tak ani pagibli.

bojuji_za_blahobyt.jpg (papeš007) (6.12.2023 19:12)
njn Putinka spasitel všech Muslimů světa.. ti pro něj udělají všechno..

bojuji_za_blahobyt.jpg (Jan ZachrtaRP (6.12.2023 16:03)
cyklista: pěkné video, díky, pobavilo. B-)

bojuji_za_blahobyt.jpg (cyklistaRP (6.12.2023 15:17)
Dávám odkaz na veselé ruské video: [odkaz]

bojuji_za_blahobyt.jpg (PepeeRP (6.12.2023 14:52)
putin si vodi oligarchy na voditku, nebo je proste vyhodi z okna .. jak uz udelal ruzne po evrope. Je tak silny a ma kolem sebe tolik loajalnich hlupaku, ze si muze delat co chce. A loajalni hlupaci jsou i tady, tak si nemame co vycitat. A ze si putin za statni penize necha postavit barak za miliardu dolaru? Nebo ze ma jachtu v kazdem mori na svete, to luze vubec nevadi, v klidu budou chodit misto hajzla na kybl nebo srat do diry v zemi... pohoda.

bojuji_za_blahobyt.jpg (miklos-abdulRP (6.12.2023 14:25)
Neřekl bych, že válka na Ukrajině je v zájmu bohatých oligarchů. Ti by nejradši seděli doma s miliardami za ropu a plyn. Tady spíš někomu vlezlo do hlavy velikášství a snaží se ustavit Ruské Impérium 3.0 (viz Putinův nedávný projev o tom, jak Rusko, Bělorusko a Ukrajina má být součástí jednoho národa). Zajímavé bude sledovat, co se stane, až současné vedení konečně dožene věk, protože narozdíl od západních zemí tam nemají nacvičené pokojné předávání moci.

bojuji_za_blahobyt.jpg (psi chlup is blmblb) (6.12.2023 14:08)
ta fotka nahore, to je z casu, kdy se ruska armada mela jeste dobre :D

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...