VipShow  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProŽeny  |  HobbyDeník  |  TechSvět  |  ByznysDeník  |  Půjčka s odměnou  |  MotorGuru  |  ČasProBydlení  |  Pravda24  |  MyMužibrzo u nas
Obrázek brzo u nas
PravdivaPredpoved a pridej valku clovek vs delfin Another thing I learned from Dad si super V base crop maa to haaczek
Komentáře (31) Komentovat Nezobrazovat

brzo_u_nas.jpeg (HumanR (23.5.2022 11:50)
Hm, jak předvídatelní tihle retardíci jsou... Máš alespoň pocit že tvůj život se vylepšil? Když se na sebe ráno koukneš do zrcadla? Teda - máš zrcadlo, nevzali ti ho exekutoři? =)

brzo_u_nas.jpeg (Human,) (23.5.2022 11:39)
Teď jsem si přečetl jak je to ve skutečnosti s radiací a musím se Pyče Zlé omluvit, že jsme retard a pizděc. ;-) Radiace nejvíc ovlivňuje DNA ve vajíčku a v počátečním stádiu embria, kde se nejvíc projeví mutace. u narozeného, a vyvinutého človkěa už radiace moc změň a deformací s DNA nenadělá, kvůli hutnosti celého těla a množství DNA. Tímto se omlouvám, že tu píšu nesmysly. Kaju se a sypu si popel na hlavu. Odpusťte mi mou nevymáchanou hubu. B-)

brzo_u_nas.jpeg (Human.) (23.5.2022 10:02)
Ale ale, krást nicky. To dělají jen uťáplé nicky ;-). To mě těší že tě tak zajímá zbytek mýho posranýho života, ale coby skoro devadesátníkovi ti zbytek toho tvýho posranýho života moc nezávidím když jsi se tak elegantně vyhnul radiaci v mládí a dospěl před 1945. B-)

brzo_u_nas.jpeg (Pyca_Zla R) (23.5.2022 9:51)
Human, samozřejmě že jsem staršího data narození a děkuji že jsi mi potvrdil, že tehdejší vakcína funguje dodnes. Tenkrát ta vakcína totiž byla založena na skutečném víru a bez Spike proteinů. Což se u těch nových fakt říct nedá. Já jako boomer jsem zažil devadesátky a ty jako chciplina s poškozenou imunitou protože vaječníky tvé matky dostali koňskou dávku radiace nejen z černobylu, bude dožívat zbytek svýho posranho života na vakcínách jak nějaký feťák co si píchá piko.

brzo_u_nas.jpeg (Human.) (23.5.2022 8:43)
Aha, když jste ještě coby larva před posledním kuklením neštovicemi poďobaná opice, tak to dává smysl že se opičích neštovic v dalším instaru internetového válečníka nemusíte bát... ;-)

brzo_u_nas.jpeg (///) (23.5.2022 8:38)
Ale Roumen_|| si o tom něco přečetl! Na Aeronetu! Navíc jako dítě žil jako opičák, takže o těch opičích neštovicích musí něco vědět!

brzo_u_nas.jpeg (Human.) (23.5.2022 8:28)
Napiš nám ještě něco chytrého jak to dříve bylo všechno lepší :-D. A pokud jsi měl plané neštovice, tak to je ti s těma opičíma k ničemu když je to úplně jiný virus. Leda bys byl starší ročník výroby, očkovaný před 1980 ještě na pravé neštovice alias variola, ta vakcína na opičí neštovice docela funguje. No ale proč se zabývat detaily, hlavní je se nebát B-). Lidi lidi, to je tak těžké si prvně o tématu něco přečíst?

brzo_u_nas.jpeg (Roumen_||) (23.5.2022 7:17)
Chápete vy ubožáci, že vakcíny tehdejší doby neobsahovali experimentální látky na bázi mRNA a Spike proteinů? Tenkrát vakcíny byly vyvíjeny 10 let včetně testování na zvířatech a poté dobrovolnících z řad lidí. Dnešním vakcínám se už nedá věřit, protože jsou vyvíjeny překotně a bez správných testu je jejich úspěšnost zmanipulovaná. Tak to prostě je. Mám neštovice za sebou, prožil jsem je jako děcko opicích neštovic se tak nebojím.

brzo_u_nas.jpeg (AsharakR (23.5.2022 7:14)
Slava Ukraini, heroyam slava!

brzo_u_nas.jpeg (///) (23.5.2022 0:54)
Jano2902: jen pokud může předstírat, že je malé dítě.

brzo_u_nas.jpeg (Human.) (22.5.2022 22:15)
Woyta: To je očkování na plané neštovice, na ty opičí nefunguje. Na ně platí jen očkování proti pravým neštovicím což je ale úplně jiná nemoc. Pravé neštovice byly eradikovány kolem 1980 tak se vakcínou proti nim se už nejméně 40 let neočkuje i když výrobní kapacity na vakcínu existují a teď se patrně zase očkovat brzo začne jestli to šíření pojede tak dobře jako doposud.

brzo_u_nas.jpeg (jano2902) (22.5.2022 21:52)
kokotovi izakovi sa asi paci ked rusaci znasilnuju male deti

brzo_u_nas.jpeg (Pyca_ZlaR (22.5.2022 21:36)
Spíš by se neštovic měli bát v Nuzákově, kde díky sankcím nebude dostatek léčiv z dekadentního Západu. Ale rusákům to vlastně nevadí, v Chudobinci jsou rádi, pokud mají co největší ztráty - zeptejte se rusáka, kolik mrtvých sovětů bylo v druhé světové, s radostí bude oznamovatm že nejvíce ze všech, Rusi se na své mrtvé těší. Divný národ. |-) B-)

brzo_u_nas.jpeg (Pyca_ZlaR (22.5.2022 21:31)
Nebojte molodci, pobíjení rusáků budu podporovat i pokud bych měl mít nějaký posraný neštovice. Mrtvej rusák, dobrej rusák B-). izak a všechnu jeho deriváty je debil

brzo_u_nas.jpeg (WoytaR (22.5.2022 21:31)
Crha: Kvičet nemusí. Proti neštovicím se povinně očkovalo. Dnes je součástí mixu vakcín co se dává dětem. Spíše se bude testovat na protilátky když už.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...