Webhosting  |  Domény  |  VPSbudouci pan prezident
Obrázek budouci pan prezident
liberalna spica Smallest things eko slavs z toho feminismu mam uplne rovne pohlavi Wow44 Savage-title
Komentáře (51) Komentovat Nezobrazovat

budouci_pan_prezident.jpg (CptNotSoFcknObvR (23.8.2019 3:35)
kozičky, řekni nám k tomu ještě něco. Tvoje žblepty jsou tak krásně dementní, až si říkám, co jsi to za frustráta.

budouci_pan_prezident.jpg (PE PIC KNEDLOVEPR) (21.8.2019 8:34)
Ja to rikam furt, sisatej chlam v latexu, v plaveckejch brejlich a s ajfounem, za zrcadlem, to by se za Husaka nestalo! Rychle to sirte, nez to smazou KURVAFIX >-O >-O >-O

budouci_pan_prezident.jpg (Vazoun) (21.8.2019 7:58)
jde vidět jak antikomunismus a sluničkařství jde v ruku v ruce, prakticky všichni sluničkaři jsou antikomunisté a projevují svouji nenavist k takovým lidem o kterých tvrdi že jsou komunisti. Ale nezaponente že KSČM je strana která je v podstatě konzervativní a odmitá trvale invazi cizaku, antikomunističtí sluničkaři utoči na babiše a na komunisty kteři chrani zájmy našeho národa a to se jim nelibí. Pokaždé když vidím nějakeho antikomununistu, většinou je to sluničkař, to neni nahoda.

budouci_pan_prezident.jpg (789) (21.8.2019 7:55)
Ijacek: tohle beprogramove období může být pro trikolóru do budoucna problém, už teď se jim tam cpou proflaklí levičáci a Klaus se už ani nesnaží tvrdit že to bude pravicová strana. Nacpat si do strany za krátké období co nejvíc lidí ze všech stran politického spektra kteří tam jdou jen na základě osobnosti Klause nebo chyméry nějakého budoucího programu je chyba. Moc bych byl rád kdyby to dopadlo jinak a z trikolóry by byla normální pravicová alternativa, ale místo toho vzniká něco mezi ANO a SPD

budouci_pan_prezident.jpg (PE PIC KNEDLOVEPR) (21.8.2019 7:37)
Proc jdou tomu panovi v latexu sejdrem i varlata KURVAFIX? >-O

budouci_pan_prezident.jpg (Ijacek) (21.8.2019 7:36)
@789: Kdyz je neexistujici program duveryhodnejsi, nez konkurencni existujici, tak to predevsim vypovida o kvalite konkurence B-)

budouci_pan_prezident.jpg (789) (21.8.2019 5:43)
Selfie s tabletem je ultimátní, potom tablet hodil do kapsy a naskočil na bicykl poháněný vůli voličů verici straně s neexistujícím programem B-)

budouci_pan_prezident.jpg (XYX) (21.8.2019 5:18)
( . ) ( . ) : Nadáváním ještě nikdo diskuzi nevyhrál, ani ty ne, to si zapamatuj

budouci_pan_prezident.jpg (komousi do plynu!) (20.8.2019 23:52)
koukam, ze od ty doby co jsem ho vyndal z FB kvalita jeho postu stoupla :) tomia je potreba dohnat a predehnat :)))

budouci_pan_prezident.jpg ( . ) ( . ) (20.8.2019 23:08)
XYX: Aha...takže raději všech deset jablek vyhodíš. Pokrytče nechutnej. Přeji ti krásné neomarxistické sny. PS: Požádej si o nové eurohujerské školení. Zde jsi prohrál na plné čaře.

budouci_pan_prezident.jpg (XYX) (20.8.2019 22:58)
Vytrhávat z kontextu by ti šlo, ale ve výzvě vědců není nic konkrétního co by jinými slovy neřekl například už Zeman, nemá tak vitačský obsah jak se někteří snaží přesvědčit. Tak, a teď se můžeš vyjádřit i k Zemanově vitačskému výroku jestli to zvládneš, když máš toho stareho levičáka tak rád

budouci_pan_prezident.jpg ( . ) ( . ) (20.8.2019 22:48)
...jinými slovy: Když ti dám deset jablek s tím, že jedno je smrtelně jedovaté...kousneš si do náhodně vybraného?

budouci_pan_prezident.jpg ( . ) ( . ) (20.8.2019 22:46)
z Výzvy: "...O imigrantech, lidských bytostech, se píše, jako by šlo o škodnou zvěř či parazity valící se do naší vlasti, aby vysávali sociální systém nebo rovnou vraždili a znásilňovali..." - A to je přesně ono. Vždyť ty kurvy krimigrantské jsou škodnou zvěří. Vysávají štědré západoevropské sociálí systémy. Vraždí a znásilňují. OK...přijde protiargument "ale ne všichni". A ty je kurva umíš rozlišit? Pokud ano, tak budeš první, co to dokáže.

budouci_pan_prezident.jpg (DD) (20.8.2019 22:38)
z kozama má cenu diskutovat jen pokud se chce člověk pobavit. Jinak složí jen jako ukázka toho kdo všechno má u nas volební právo B-)

budouci_pan_prezident.jpg (XYX) (20.8.2019 22:31)
Milý komouši, Drahoš narozdíl od Zemana nic takového neřekl, a výzva vědců opravdu není o tom že by jsme měli přijat všechny uprchlíky a vytvořit tady multikulti zemi jak chtěl Zeman ;) chápeš to nebo ti to vysvětlí nějaký tvůj stranický soudruh?

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...