MotorGuru  |  Pravda24  |  HobbyDeník  |  VipShow  |  TechSvět  |  NeposlušnéTlapky  |  VPS  |  Domény  |  ČasProŽeny  |  MyMuži  |  ByznysDeník  |  ČasProBydlenícesko hanba
Obrázek cesko hanba
- Vladimir k afere s kyanidem v Becve - Rokytka2 IMG-20200925-WA0019 So-true-bruh that shit players to unlock
Komentáře (40) Komentovat Nezobrazovat

cesko_hanba.jpg (kolotoc) (21.7.2019 23:27)
antibuzna: Hm, jaky je podle tebe rozdil mezi buznou a gayem? Jinak souhlas s manzelstvim pro gaye.

cesko_hanba.jpg (DukyR (17.7.2019 12:00)
Aha, takže ty jsi pro manželství pro gaye, tak to OK, v tom případě samozřejmě v pořádku.

cesko_hanba.jpg (antibuzna) (17.7.2019 10:50)
Duky: Fakt seš mimo, nemá smysl odpovídat, když nevnímáš. Buzna != gay. Já jsem proti buznám, ne proti gayům (a ostatním úchylákům - sám jsem úchylák) obecně. A co mám ve svým okolí pár houmíků, většina buzny nesnáší stejně jako já. Ale to je zřejmě nad rámec tvýho chápání, to spíš píšu pro náhodné čtenáře - když nerozlišuješ auto od autobusu, tak rozlišovat buzny od (skoro)normálních lidí nedáš už vůbec. Ostatně potrefenej buzerant zjevně kejhá nejvíc.

cesko_hanba.jpg (DukyR (16.7.2019 23:22)
antibuzna: Někdo s tvými argumenty bude psát o poruše vnímání? Vždyť si si ve svém kretenském tažení proti gayům úplně zapomněl použít mozek. “A ne že dokurvím podporu výroby novejch občanů, plátců daní" - a jako čím ji dokurvíš? Co si myslíš, že se stane, když dovolíš sňatky gayům? Že se heteráci přestanou zajímat o ženský a začnou si brát za ženu svoje kamarády? Že se fakt-nejsem-gay-jenom-kouřim-ptáky dementi jako ty přestanou na důkaz vzdoru ženit, protože bejt v manželství bude moc gay?

cesko_hanba.jpg (antibuzna) (16.7.2019 15:26)
Duky: Divím se, že s tak těžkou poruchou vnímání dokážeš vůbec používat výpočetní techniku a psát sem své bludy, a to dokonce gramaticky správně - předpokládal bych u tebe zároveň velmi těžkou dysgrafii a dyslexii, nedokážeš-li pochopit, že vozidlo o pěti místech není autobus.

cesko_hanba.jpg (DukyR (16.7.2019 14:44)
antibuzna: Ano, jasně, že mám pravdu. Abych použil tvoje naprosto kretenský přirovaní - ano, chci říkat, že když mám dva autobusy, tak jeden je autobus, a druhej je autobus. Můžeme pak jednomu autobusu říkat červený, a druhému modrý, stejně jako můžeme říkat "Manželství Martina a Romana" a "Manželství Martina a Romany" ;-)

cesko_hanba.jpg (antibuzna) (16.7.2019 14:15)
,,: Já hlavně tedy nechápu, co se snažíš říci v této diskusi. Pokud sis nějaký pozemek kupoval, tak to je právě stát, který by ti měl garantovat platnost kupní smlouvy atd. Jinak by mohl kdokoliv přijít s tím, že tvůj pozemek se mu líbí, že tam teď chce bydlet on a ty ať se pakuješ. A pokud bude mít větší svaly než ty, tak s tím nic nenaděláš. Mohli bysme to prakticky zkusit, pro začátek že bych ti třeba šel vyžrat ledničku a odnést si něco zajímavýho, schválně jestli vydržíš nezavolat fízly?

cesko_hanba.jpg (,,) (16.7.2019 13:55)
antibuzna: Asi nechápeš, že je mi integrita jakéhokoliv státu upřímně u prdele. Já třeba jsem starší než stát, který si nárokuje oblast, ve které žiju. Já si svůj pozemek musel koupit, stát jenom mele hubou, jak mu to patří. Nasrat. Ať se pakuje on.

cesko_hanba.jpg (antibuzna) (16.7.2019 13:29)
,,: Revoluční? Není mi jasný, co tím chceš říct, žádná novinka, anarchismus je celkem rozšířenej už asi dvěstě let ... Pokud je ti stát u prdele, měl bys žít mimo jeho struktury. Což prakticky znamená žít zcela mimo něj, protože recipročně to určitě neplatí, stát zajímá, co se děje na jeho území, a tedy i ty. Tož good luck s hledáním nějakýho koutu země, kde je to možný ... Pokud se ti pryč nechce, tak se holt asi budeš muset smířit s tím, že do toho stát v zájmu svojí integrity kecat prostě musí.

cesko_hanba.jpg (chr) (16.7.2019 13:27)
v polsku by som pri tejto teme cakal vacsiu zadubenost ako u nas.... hmm mozno k tomu u nas prispieva ta nasa vrodena zavist a neprajnost inym

cesko_hanba.jpg (,,) (16.7.2019 13:11)
Dež0n: Hlavně nejsem věřící ve státní náboženství.

cesko_hanba.jpg (Dež0n - nereg) (16.7.2019 12:57)
(,,) - oni asi žijou v nějaký alternativní liber-realitě, kde stát a x dalších institucí neřeší, že? :-D

cesko_hanba.jpg (Dež0n - nereg) (16.7.2019 12:54)
MSG - není to jedno. Jakmile se z registrovaného partnerství stane manželství, musí to být se všemi právy. No a protože máme tu pozitivní diskriminaci, co se stane? Homosexuální páry nejenže budou mít automaticky právo adoptovat děti (asi lepší než děcák, ale kdo ví - ještě to pořád není časem prověřené), ale budou dostávat přednost před heterosexuálními, aby ouřady nikdo nevinil z homofobie a měli jsme výkazy, jak jsme progresivní koucourkistán... že přeháním? Uvidíme!

cesko_hanba.jpg (,,) (16.7.2019 12:51)
antibuzna: Jinak k úpravě mezilidských vztahů... co to takhle nechat na těch lidech, mezi kterými ten vztah je, a nekecat jim do toho? To je na tebe moc revoluční myšlenka, co? Stát by vůbec manželství řešit neměl, tečka.

cesko_hanba.jpg (,,) (16.7.2019 12:37)
antibuzna: Ano, stát potřebuje. A je mi to u prdele, co potřebuje, já nejsem stát, já jsem ,,. Ať si klidně stát chcípne, beztak ty svoje "ovce" akorát všelijak uráží, pokutuje a jiným dalším způsobem obírá.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...