MyMuži  |  Půjčka s odměnou  |  ČasProŽeny  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProBydlení  |  TechSvět  |  ByznysDeník  |  Pravda24  |  MotorGuru  |  HobbyDeník  |  VipShowchoose your destiny
Obrázek choose your destiny
prazdna tyc Bez vojaku s kulomety neni svoboda nejlepsi politik v CR mel zase jednou pravdu to je ta z roku 68 NordStream Zavreny Kaufland
Komentáře (43) Komentovat Nezobrazovat

choose_your_destiny.jpg (Skaromunda) (7.7.2022 16:27)
FakYa: Nechtěl jsem takto zranit váš jemnocit, ale co už. Nezapomeňte za sebou zavřít dveře a nechoďte moc mimo svoji bublinu, abyste se zas neporanil

choose_your_destiny.jpg (FakYa) (6.7.2022 8:56)
Skaromunda: Nie som si istý či ti rozumiem lebo sa mi nezdá že by si to mohol myslieť vážne, ale ak chceš naznačovať, že buznosračky sú ruská propaganda, tak ja odchádzam z tejto diskusie a prajem ti veľa ďalších šťastných rokov.

choose_your_destiny.jpg (Skaromunda) (6.7.2022 5:12)
FakYa: Takze nevidel. Myslel jsem si to..

choose_your_destiny.jpg (FakYa) (5.7.2022 12:42)
Skaromunda: Asi nerozumiem, ako že LGBT sračky majú šíriť kremloboti či ako si to myslel?

choose_your_destiny.jpg (Skaromunda) (3.7.2022 14:09)
FakYa: A viděl jste někdy buznopropagandu mimo kreml-based facebookovy stranky?

choose_your_destiny.jpg (blmblmblm jiz prisel o 3 nicky zaregistrovane lumenklavirnikem) (3.7.2022 12:28)
FakYa: Co homosexualita, to je jeste zlaty proti tomu, kdyz decko zblbnou, ze je vlastne opacne pohlavi, a ze se neobejde bez ufiknuti pindoura nebo dvojite masektomie a nasazeni blokatoru puberty. To je ten pravej hukot, kterej si jen tak nerozmysli, az modni vlna opadne.

choose_your_destiny.jpg (FakYa) (3.7.2022 10:52)
LGBT mám na háku aj ja, problé je že oni nemajú na háku mňa a deti. Svoje poruchy budú tlačiť do základných škôl a rodič k tomu nesmie mať výhrady? Koľko maso-roumenovcov tu je už teraz, nie je možné sa tu ani dohodnúť na rozdelení ľudskej krásy od odporných zvratkov, kde to pôjde potom? Všetkým bojovníkom za práva buznopropagandy prajem, aby im ich deti raz v 12tich prišli povedať, ako sa po “inkluzívnej hodinke” rozhodli pre homosexualitu lebo je to cool na TikTok. Nechajte zmrdi v pokoji žiť aspoň nás.

choose_your_destiny.jpg (Trapak) (2.7.2022 12:06)
Trapny...

choose_your_destiny.jpg (Pyca_ZlaR (2.7.2022 6:50)
Normálnímu člověku jsou LGBT jako naprostá minority společnosti v píči. Akorát zastánci tradičních hodnot, typu Kozy a DougBlb, kteří ovšem na druhou stranu neopomenou v pátek slintat nad obrazkama a gifama transek, nebo chtějí vidět koule na vysvědčení, se cítí pohoršeně, pokud někdo tvrdí, že by se LGBT neměli věšet jako v Íránu, nebo mlátit jako v Chudobinci B-). Prostě takový sexuální morální majáky ;-)

choose_your_destiny.jpg (skarabitch) (2.7.2022 1:01)
Jenže ojimu nikdo nic nezakázal. Akorát jednou u oběda pronesl nějakou trapnou repliku z republikánský memesféry, všichni na něj akorát koukali jak na debila a teď se to snaží prodat jako útlak srovnatelnej s ruskym zavírání politickejch oponentů. // V každym korporátu co jsem pracoval se jeli nonstop rasistický a sexistický hovna a HR nedokázalo ani pořešit když nějakej prasák ošahával kolegyně, nebo hyjenky vyšikanovali borce z firmy. Takže těžkej doubt bro.

choose_your_destiny.jpg (:.) (2.7.2022 0:04)
Mít LGBT v píči je asi to nejlepší, co může být - znamená to, že jsi se sebou vyrovnaný člověk. Psát, že tě LGBT sere, že jsi proti jejich manželství atd. ... je projev jednak absolutní absence empatie, jednak nepochopení celé situace. Že korporát má svoje pravidla, ok, že jsou někdy papežštější než papež, jo, stává se. Pokud si nejste jistí, nevyjadřujte se. Pokud vám LGBT vadí, tak se vyjádřete, pak se ale nedivte. Jinak je mějte v piči, je to úplně ok. Je to asi jako mít v piči fanoušky jiného sportu.

choose_your_destiny.jpg (Human.) (1.7.2022 22:43)
Na ruské propagandě je zajímavé, že všechny škaredé věci, které tu hrozí ze strany fuj EU, USA a patrně německého zvrhlíka (jak pikantní když Merklice a spol. celé roky lezly putinovi do pasti a ještě to nazývali chytráctví) na ukrajině dělá právě ta ruská holčička, zatímco ti "neřádi" zachraňují vůbec ukrajinskou státnost jako takovou.

choose_your_destiny.jpg (švabachR (1.7.2022 21:42)
oji: Tak to tě lituju, že pracuješ v mrdce. Nám nikdo své názory sdílet nezakazuje. Ale je fakt, že mám LGBT v píči, protože svojí sexualitu už znám a pár duhových teenagerů mě fakt nemůže rozhodit. Jste sračky.

choose_your_destiny.jpg (ojiR (1.7.2022 21:23)
Zkuste v jakémkollv korporátu prohlásit, že vám vadí LGBT propagace. A nebo nedejbože nebudete souhlasit se sakrální větou "diverzita posiluje naši společnost"... Při prvním prohřešku si s vámi promluví HR, Pri druhém letíte

choose_your_destiny.jpg (blmblmblm jiz prisel o 3 nicky zaregistrovane lumenklavirnikem) (1.7.2022 21:21)
Treba ted vyrabej Kalibry.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...