MyMuži  |  HobbyDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  ByznysDeník  |  Linh ART foto  |  TechSvět  |  ČasProBydlení  |  MotorGuru  |  Pravda24  |  VipShow  |  ČasProŽenychtel bych videt nazivo predvolebni debatu mezi tema dvema 26.11.2022 
Obrázek chtel bych videt nazivo predvolebni debatu mezi tema dvema
Komentáře (30) Komentovat Nezobrazovat

chtel_bych_videt_nazivo_predvolebni_debatu_mezi_tema_dvema.jpg (Najdi rozdíl mezi demokratem liberálním a lidovým) (29.11.2022 21:33)
Jenže vybudovat si důvěru znamená vždycky říkat pravdu a nic než pravdu. A to i v případech, kdy se to tzv nehodí do krámu. A toto se opravdu očekávat nedá.

chtel_bych_videt_nazivo_predvolebni_debatu_mezi_tema_dvema.jpg (Antivags) (29.11.2022 18:12)
Tak možná spíš bojovat proti dezinformacím informacemi, tzn. vzdělat ty, co po dezinformacích skáčou, vybudovat důvěru, nabídnout jim alternativu. Prostě dezinformátory připravit o "klienty". To je nakonec stejný jako jako se "šmejdama" a jinejma podvodníkama, co cílej na důchodce. Jejich cílovka musí bejt systematicky vzdělávaná a ostražitá, aby se přiměřeně bránila sama. Jinak je to jen přetahovaná zákonama a opatřeníma s křížkem po funuse.

chtel_bych_videt_nazivo_predvolebni_debatu_mezi_tema_dvema.jpg (Najdi rozdíl mezi demokratem liberálním a lidovým) (28.11.2022 15:06)
A jak přesně by se tedy dalo vyložit to chytré a promyšlené poražení "monstra" alias "dezinformátorů"? Jako přemluvení "dezinformátorů, aby svoje názory nepsali nikdy nikam?

chtel_bych_videt_nazivo_predvolebni_debatu_mezi_tema_dvema.jpg (FoltysRP (28.11.2022 14:20)
Presne tak, vzdyt to druhy vubec neodporuje tomu prvnimu, koukam ze je to tu samej intelektual.. :D

chtel_bych_videt_nazivo_predvolebni_debatu_mezi_tema_dvema.jpg (Antivags) (28.11.2022 10:55)
Neznám okolnosti, ale s minimem představivosti jde ta druhá věc chápat i jako názor, že blokování webů a cenzuru pořád za správnou cestu nepovažuje.

chtel_bych_videt_nazivo_predvolebni_debatu_mezi_tema_dvema.jpg (okolekk) (28.11.2022 6:21)
Tvle jak to že to tu vydrželo?!? =) Obrázky kritizující pyjáty jsou tu většinou okamžitě mazány, moderátor spí?

chtel_bych_videt_nazivo_predvolebni_debatu_mezi_tema_dvema.jpg (Rgjddji) (27.11.2022 15:17)
Pred tim nebyl u koryta, ale terazky uz hej. Ted je potreba bojovat proti dezinformatorum. Vcerejsi bojovnik za svobodu a umirnena opozice je dneska terorista nejhrubsiho zrna. Jen idiot nemeni nazor.

chtel_bych_videt_nazivo_predvolebni_debatu_mezi_tema_dvema.jpg (XYXRP (27.11.2022 10:53)
nevím jak může být někdo překvapen veletoči humusu jako jsou smažky. Jsou to stejní škůdci jako ano, ods a další ...

chtel_bych_videt_nazivo_predvolebni_debatu_mezi_tema_dvema.jpg (JMRP (27.11.2022 10:29)
Klasický príklad zmeny postoja po tom ako sa dostanú do koalície.

chtel_bych_videt_nazivo_predvolebni_debatu_mezi_tema_dvema.jpg (Markéta Adamová PekarováRP (27.11.2022 9:30)
Je to v píči. Stačí mi tady ta diskuze a vidím, že to nemá cenu, že už jste se rozhodli být otroky západu a držet hubu a krok pro své otrokáře. Dobře no ale pak nechápu proč ten svůj novo komunismus pojmenovavate tak složitě? Jedinej kdo tu rozděluje společnost je ten kdo prosazuje pičoviny ze západu o LGBT a poklekávani a ekonomické prosperitě planovaného hospodarství. Tak si ten socialismus s bídou a mozkovou bídou dáme znova...

chtel_bych_videt_nazivo_predvolebni_debatu_mezi_tema_dvema.jpg (Najdi rozdíl mezi demokratem liberálním a lidovým) (27.11.2022 9:19)
Pokud jakýkoli režimu "nepohodlný názor" označím za lež, urážku, pomluvu, vyhrůžku, šíření ničím nepodložených blábolů a lživé propagandy, tak "boj" proti jejich šíření není cenzura.

chtel_bych_videt_nazivo_predvolebni_debatu_mezi_tema_dvema.jpg (Aviatik) (27.11.2022 9:14)
Svoboda slova = smím lhát, urážet, pomlouvat, vyhrožovat, šířit ničím nepodložené bláboly a lživou propagandu těch nejodpudivějších režimů a nikdo na to nesmí nic říct, protože to byl byla fujfuj cenzura.

chtel_bych_videt_nazivo_predvolebni_debatu_mezi_tema_dvema.jpg (T-rexRP (27.11.2022 8:00)
Milí piráti, neexistuje "moje svoboda slova", jestli chcete vybírat kdo může mluvit, tak jedete cenzuru. Nezáleží jak tomu budete říkat. A lži/dezinformace/manipulace jsou vždy na všech stranách diskuse.

chtel_bych_videt_nazivo_predvolebni_debatu_mezi_tema_dvema.jpg (Najdi rozdíl mezi demokratem liberálním a lidovým) (27.11.2022 7:14)
Moc se mi líbí, jak libtardi v diskusi zdůvodňují "nutnost" cenzury úplně stejně jako bolševici zdůvodňovali "nutnost" rušení "štvavých nepřátelských vysílaček" jako Svobodná Evropa a Hlas Ameriky. :-D

chtel_bych_videt_nazivo_predvolebni_debatu_mezi_tema_dvema.jpg (Fapoleon) (27.11.2022 6:43)
tomaasss: aj to, že je Zem guľatá a točí sa okolo Slnka, bola kedysi konšpiračná teória. Našťastie sa ju mamľasom nepodarilo cenzúrou vymazať zo sveta.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...