ČasProŽeny  |  VipShow  |  MotorGuru  |  MyMuži  |  NeposlušnéTlapky  |  Pravda24  |  HobbyDeník  |  TechSvět  |  ByznysDeník  |  ČasProBydleníchtel bych videt nazivo predvolebni debatu mezi tema dvema 26.11.2022 
Obrázek chtel bych videt nazivo predvolebni debatu mezi tema dvema
skutecna konspirace Vsichni meli kleste jenom Zdenek Sverak In der Himmel es gibt kein Bier Dont-question-it medvidek pu a balonek spojeni nepsojeni
Komentáře (30) Komentovat Nezobrazovat

chtel_bych_videt_nazivo_predvolebni_debatu_mezi_tema_dvema.jpg (Najdi rozdíl mezi demokratem liberálním a lidovým) (29.11.2022 21:33)
Jenže vybudovat si důvěru znamená vždycky říkat pravdu a nic než pravdu. A to i v případech, kdy se to tzv nehodí do krámu. A toto se opravdu očekávat nedá.

chtel_bych_videt_nazivo_predvolebni_debatu_mezi_tema_dvema.jpg (Antivags) (29.11.2022 18:12)
Tak možná spíš bojovat proti dezinformacím informacemi, tzn. vzdělat ty, co po dezinformacích skáčou, vybudovat důvěru, nabídnout jim alternativu. Prostě dezinformátory připravit o "klienty". To je nakonec stejný jako jako se "šmejdama" a jinejma podvodníkama, co cílej na důchodce. Jejich cílovka musí bejt systematicky vzdělávaná a ostražitá, aby se přiměřeně bránila sama. Jinak je to jen přetahovaná zákonama a opatřeníma s křížkem po funuse.

chtel_bych_videt_nazivo_predvolebni_debatu_mezi_tema_dvema.jpg (Najdi rozdíl mezi demokratem liberálním a lidovým) (28.11.2022 15:06)
A jak přesně by se tedy dalo vyložit to chytré a promyšlené poražení "monstra" alias "dezinformátorů"? Jako přemluvení "dezinformátorů, aby svoje názory nepsali nikdy nikam?

chtel_bych_videt_nazivo_predvolebni_debatu_mezi_tema_dvema.jpg (FoltysR (28.11.2022 14:20)
Presne tak, vzdyt to druhy vubec neodporuje tomu prvnimu, koukam ze je to tu samej intelektual.. :D

chtel_bych_videt_nazivo_predvolebni_debatu_mezi_tema_dvema.jpg (Antivags) (28.11.2022 10:55)
Neznám okolnosti, ale s minimem představivosti jde ta druhá věc chápat i jako názor, že blokování webů a cenzuru pořád za správnou cestu nepovažuje.

chtel_bych_videt_nazivo_predvolebni_debatu_mezi_tema_dvema.jpg (okolekk) (28.11.2022 6:21)
Tvle jak to že to tu vydrželo?!? =) Obrázky kritizující pyjáty jsou tu většinou okamžitě mazány, moderátor spí?

chtel_bych_videt_nazivo_predvolebni_debatu_mezi_tema_dvema.jpg (Rgjddji) (27.11.2022 15:17)
Pred tim nebyl u koryta, ale terazky uz hej. Ted je potreba bojovat proti dezinformatorum. Vcerejsi bojovnik za svobodu a umirnena opozice je dneska terorista nejhrubsiho zrna. Jen idiot nemeni nazor.

chtel_bych_videt_nazivo_predvolebni_debatu_mezi_tema_dvema.jpg (XYXR (27.11.2022 10:53)
nevím jak může být někdo překvapen veletoči humusu jako jsou smažky. Jsou to stejní škůdci jako ano, ods a další ...

chtel_bych_videt_nazivo_predvolebni_debatu_mezi_tema_dvema.jpg (JMR (27.11.2022 10:29)
Klasický príklad zmeny postoja po tom ako sa dostanú do koalície.

chtel_bych_videt_nazivo_predvolebni_debatu_mezi_tema_dvema.jpg (Markéta Adamová PekarováR (27.11.2022 9:30)
Je to v píči. Stačí mi tady ta diskuze a vidím, že to nemá cenu, že už jste se rozhodli být otroky západu a držet hubu a krok pro své otrokáře. Dobře no ale pak nechápu proč ten svůj novo komunismus pojmenovavate tak složitě? Jedinej kdo tu rozděluje společnost je ten kdo prosazuje pičoviny ze západu o LGBT a poklekávani a ekonomické prosperitě planovaného hospodarství. Tak si ten socialismus s bídou a mozkovou bídou dáme znova...

chtel_bych_videt_nazivo_predvolebni_debatu_mezi_tema_dvema.jpg (Najdi rozdíl mezi demokratem liberálním a lidovým) (27.11.2022 9:19)
Pokud jakýkoli režimu "nepohodlný názor" označím za lež, urážku, pomluvu, vyhrůžku, šíření ničím nepodložených blábolů a lživé propagandy, tak "boj" proti jejich šíření není cenzura.

chtel_bych_videt_nazivo_predvolebni_debatu_mezi_tema_dvema.jpg (Aviatik) (27.11.2022 9:14)
Svoboda slova = smím lhát, urážet, pomlouvat, vyhrožovat, šířit ničím nepodložené bláboly a lživou propagandu těch nejodpudivějších režimů a nikdo na to nesmí nic říct, protože to byl byla fujfuj cenzura.

chtel_bych_videt_nazivo_predvolebni_debatu_mezi_tema_dvema.jpg (T-rexR (27.11.2022 8:00)
Milí piráti, neexistuje "moje svoboda slova", jestli chcete vybírat kdo může mluvit, tak jedete cenzuru. Nezáleží jak tomu budete říkat. A lži/dezinformace/manipulace jsou vždy na všech stranách diskuse.

chtel_bych_videt_nazivo_predvolebni_debatu_mezi_tema_dvema.jpg (Najdi rozdíl mezi demokratem liberálním a lidovým) (27.11.2022 7:14)
Moc se mi líbí, jak libtardi v diskusi zdůvodňují "nutnost" cenzury úplně stejně jako bolševici zdůvodňovali "nutnost" rušení "štvavých nepřátelských vysílaček" jako Svobodná Evropa a Hlas Ameriky. :-D

chtel_bych_videt_nazivo_predvolebni_debatu_mezi_tema_dvema.jpg (Fapoleon) (27.11.2022 6:43)
tomaasss: aj to, že je Zem guľatá a točí sa okolo Slnka, bola kedysi konšpiračná teória. Našťastie sa ju mamľasom nepodarilo cenzúrou vymazať zo sveta.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...