NeposlušnéTlapky  |  ČasProŽeny  |  MyMuži  |  MotorGuru  |  ČasProBydlení  |  VipShow  |  Pravda24  |  TechSvět  |  ByznysDeník  |  HobbyDeníkchurchill
Obrázek churchill
Hami prsten IMG-20210508-WA0009 nabytek za babku primitivni so it begins flatearth australia
Komentáře (18) Komentovat Nezobrazovat

churchill.jpg (Human.) (20.4.2021 13:11)
-satr-: Alespoň si o tom NATO proboha něco přečti když už máš touhu se tu projevovat, Atlantickou smlouvu by vám měli na Aeronetu dávat ke čtení častěji. Článek 4 Smlouvy je o tom že Smluvní strany budou společně konzultovat vždy, když podle názoru kterékoli z nich bude ohrožena územní celistvost, politická nezávislost nebo bezpečnost smluvní strany. Článek 5 je o tom že útok na jednu stranu se bere jako útok na všechny. Východní atomová fronta, to vymyslel kdo, Peskov, Žirinovskij nebo nějaký jiný dement?

churchill.jpg (Human.) (20.4.2021 13:02)
jdsulin:Tak to si buď jistý že NÁM se je odsud dostat nepodařilo, to byla hra velých hochů. Sojuz se jim tehdy už poměrně sypal tak neměli prachy na to vydržovat si luxusní okupační síly v československu, které jim to přestalo dotovat a vedení státu jim říkalo že je tu nechce. Hlavně ale tehdy na krátkou dobu jejich šéfové utrpěli nějakou sebereflexi a chtěli se zapsat do dějin pozititvně tak se rovnaly některé křivdy minulosti jako naše okupace, Katyň apod.

churchill.jpg (-satr-R (20.4.2021 12:52)
akurat ze s Nemeckom boli vo vojne. Teraz sa hra o to, ci Bures vyhlasi, ze islo o utok na stat, teda clena NATO a ci nasledne Biden alebo daky jeho poskok aktivuje clanok 4. See ya on eastern front under nuclear sky.

churchill.jpg (Dr.Str.R (20.4.2021 12:19)
(profesor Málek) Co je to "mít pod palcem"? Přímá kontrola všeho? To nejde. Jeden člověk takovou věc nedá. AI někdy v daleké budoucnosti možná. Pokud nemáš lidi, na které se můžeš spolehnout, nemůžeš vládnout. Jenže pokud budeš hajzl, pudou po tobě všichni. Féroví i hajzlové. Časem prostě dojdeš k tomu, že budeš vyměněn. Buďto odejdeš sám, nebo tě sejme jinej hajzl, nebo se zavede alespoň nějaká dělení moci.

churchill.jpg (m2a) (20.4.2021 12:18)
jděte už s tou politikou do prdele.. kterej vocas to sem furt tlačí tyhle sračky?

churchill.jpg (jdsulinR (20.4.2021 12:14)
Human.: agent neagent, problem trochu je (a to i pro mistni rusofily), ze oni si to radeji vzdycky pohlidaji sami, idealne armadou - resp. Bilak a Husak -> takze zadny kolaborant neni vlastne zpusobily nebo duveryhodny natolik, aby po par letech "stabilizace" odesli - soudruzi by mohli zacit mit svuj nazor. To se jim vymstilo pri revoluci, kluci nezbedni sami nevedeli, co maji bez podpory Ruska vubec delat. Kazdopadne v kontextu dnesnich udalosti vubec nechapu, jak se nam podarilo je odsud dostat pryc...

churchill.jpg (profesor Málek) (20.4.2021 12:10)
Human.: Teorie hezká, problém ovšem je, že může fungovat jen do chvíle, kdy dotyčný nemá pod palcem moc zákonodárnou, výkonnou i soudní zároveň. Z hlediska vyššího principu mravního ...

churchill.jpg (Human.) (20.4.2021 11:46)
sajkonur: To je přesně přístup východních nebo afrických despocií, typu Ruska Číny či Zimbabwe, nět čelověka nět prablema. Tam asi nechceme být aby si tě někdo v půli noci klidně vytáhl na ulici a ustřelil ti palici protože proč ne. V normální demokratickém státu se po spáchání zločinů dostane dotyčný před soud a ten ho na základě důkazů případně osvobodí nebo odsoudí. Navíc nepochybuju že takovéhle výzvy jsou též trestně postihnutelné.

churchill.jpg (Wut°) (20.4.2021 11:29)
(sajkonur) Když máš prohnilou celou společnost, tak ti odstranění jednoho blba opravdu nepomůže.

churchill.jpg (Dr.Str.R (20.4.2021 11:27)
(sajkonur) Jo, tohle je přesně ten způsob, jak umírá republika. Každý, kdo se nebude někomu líbit, bude prostě zastřelen. Je to to, co se stalo například v Jugoslávii.

churchill.jpg (Human.) (20.4.2021 11:13)
Nepochybně ano, protože tu prosazuje své zájmy už docela nevybíravě a bezohledně. Vždyť umírají lidé. Dneska se "válka" vzhledem k strukturám vybudovaným proti této klasické formě už nijak nevyhlašuje, otevřeně si to Rusko nemůže dovolit. A vést válku zdaleka neznamená, že prší ze vzduchu bomby. Smyslem války totiž není rozsekat protivníka na prach, ale donutit ho přijmout naši vlastní vůli.Takže stačí se podívat jaké tanečky naše politická reprezentace tancuje a pak si každý sám může odpovědět kdo vítězí.

churchill.jpg (sajkonur) (20.4.2021 11:08)
Ked vas tak sere ten zmrdik ktoreho ste si zvolili, preco ho proste nesundate? 1 rana z 500m s hollow point niecoho ako .308 alebo 7.54, popripade lokalny vz-58 z blizsia do stredu torza a je pokoj. Nezijem ani na SK (prilis vela bezcharakternych hajzlov), a uz ani v CR (prilis vela picovania a zamindrakovanosti, plus bezcharakterni zmrdi), ale toto je riesenie. Samozrejme priemerny cechacek bude hrdina na nete ale tym jeho ciny koncia, takze najde sa tu niekto nadpriemerny?

churchill.jpg (Wut°) (20.4.2021 11:08)
(Dr.Str.) Ano, jsme v "hybridní válce" s Ruskem. Bohužel maj lidi zaraženou hlavu v prdeli a nějak si nestačili všimnout.

churchill.jpg (Dr.Str.R (20.4.2021 10:53)
Takže jsme ve válce s Ruskem.

churchill.jpg (Human.) (20.4.2021 10:51)
A takhle, děti, budete muset mluvit když se jednou upíšete zločinnému režimu jako agent. Pak překabátíte a narestituujete si své malé soukromé oligoimpérium způsobem že to je nejmíň na dvě doživotí a myslíte si, že z oligoimpériem vydupané pozice premiéra už jste v suchu. Chyba lávky. Pak zase dostanete řídícího co vás do toho vězení může lehce poslat přiděleného jako kontrolora zda se chováte tak jak je požadováno, z pozice prezidenta. Kampak na Vladimira Vladimiroviče! Tohle je možné "Only in chechnia..."

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...