MotorGuru  |  VipShow  |  Pravda24  |  MyMuži  |  Domény  |  ČasProBydlení  |  HobbyDeník  |  ČasProŽeny  |  NeposlušnéTlapky  |  ByznysDeník  |  TechSvěteremko Bures
Obrázek eremko Bures
Anonymni zdroj Blesku stazeny soubor zdenooo Pro cleny vlady otevreno -and they have a plan thirsty buses
Komentáře (26) Komentovat Nezobrazovat

eremko_Bures.jpg (NWO je tu!) (14.10.2020 15:22)
Politika to je kolbiště pro intrikány a proto je plná intrikánů. Třeba Minář, to je takovej super přírůstek do party. Jó, toho budu schválně volit, jelikož ten je jasnej, ten mě nemůže zklamat.

eremko_Bures.jpg (NWO je tu!) (14.10.2020 15:16)
v politice platí obdoba toho co ve školství: Kdo něco umí, ten to dělá a kdo neumí, ten to učí. Schopnej ekonom vám vy blbečci nepůjde sloužit do politiky ale povede si svoji banku.

eremko_Bures.jpg (tadybyl) (14.10.2020 12:56)
Velká část voličů nejsou konzumenty youtube, tady je ta nesrovnalost zjevná. To že Babiš vlastní media přes nějaký fond ti nevadí, je chyba ostatních že taky neporušují zákon a nepořídí si nějaké. Stínová vláda měla smysl v době kdy se střídalo ve vedeni ODS a ČSSD a člověk už veděl předem že bude dominantní ta druhá strana, maximalně s nějakou menší v koalici. Dneska je situace uplně jinde.

eremko_Bures.jpg (PivoR (14.10.2020 12:35)
tadybyl, Prasohyjeník: kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá výmluvy. To že opozice do dneška nesestavila stínovou vládu je JEJICH CHYBA a žádným “ale já vlastně nechci aby do mě cpali svůj program” a “když on ten Babiš vlastní všechny televize, to je potom těžké, co může opozice dělat...” to neokecáte. Žijem v době sociálních sítí a YouTube. Vytvořit přehlednou infografiku s nadpisem “Umíme to lépe” a nechat ji kolovat mezi lidma, na to nepotřebuješ být miliardář...

eremko_Bures.jpg (tadybyl) (14.10.2020 12:09)
Pivo: jenže opoziční strany nevlastní noviny a televize jako vladní ANO, proto mají cestu k voliči těžši. Zvlašt když se volič nezajimá.

eremko_Bures.jpg (Prasohyjeník) (14.10.2020 12:06)
Pivo: Já nevím, mě tenhle přístup taky moc nesedí. Já jsem pan Volič, někoho mi přiveďte, pěkně mi ho nacpěte do hlavy, hodně opičáren a já pak moooožná, jestli se dobře vyspím a nebude zrovna nějaká akce v Kaufu, tak to nehodím Burešovi, ale fakt jako hodně si to rozmyslím. Každopádně je to vaše POVINNOST mi to přinést na talíři až pod nos a pokud možno mi to předžvýkat. Já se přeci nebudu sám o něco zajímat, to po mně nemůžete chtít.

eremko_Bures.jpg (PivoR (14.10.2020 11:42)
tadybyl: ne, neudělali. Každý trochu schopný politik ví, že potenciální voliče musí sám oslovit, sám jim prezentovat svůj program, cpát ho do nich horem dolem, vysvětlovat, diskutovat... Ty si samozřejmě myslíš, že jsem debil, který se ptá na Roumingu a neumí zjistit, že hluboko v struktuře webu TOP09, na 150. úrovni zanoření, 50. stránce vpravo dole, vedle karikatury Babiše v teplákách, fontem 8px je napsaný plán boje s COVIDem. Ale pokud návrhy opozice NEJSOU VIDĚT je to jako by NEEXISTOVALY.

eremko_Bures.jpg (Prasohyjeník) (14.10.2020 11:41)
letadlo + rarePepe: Ciwe, nějak to flákáte. Já myslel, že moskevská trollí farma fachá od šesti. A vy si připrdíte, mýrnix, dýrnix, v půl jedenáctý. To by báťuška Putler neměl radost. Koukejte makak, jinak dostanete povzbuzováka novičoku.

eremko_Bures.jpg (picrichic777) (14.10.2020 11:29)
no ty máš dost...vymytej mozek, stále stejná slova...multikulti-všichni kdo chtějí být v pohodě s jiným a rasama....islám - nepodporuje tady nikdy, lež....a v 2020 pochybuju, že jsou někde zástupy vítačů černochů atd. Prostě výplach mozku v přímém přenosu....pokračuj tupče tupý do své tuposti a lží zahleděný... B-)

eremko_Bures.jpg (klatomR (14.10.2020 11:28)
a RybiKoule nezná redmeat ;-)

eremko_Bures.jpg (klatomR (14.10.2020 11:27)
tak tohle se dost povedlo, poprvé se dneska směju nahlas :-D

eremko_Bures.jpg (klatomR (14.10.2020 11:27)
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

eremko_Bures.jpg (rarePepe) (14.10.2020 11:25)
"jak se na naše státotvorné elity (Masaryk, Rašín, Štefánik apod.) odvolávají často lidé, kteří zároveň hlásají multikulturalismus." + podporují sandniggery a islám a jejich import, respektive nevidí ve své tuposti jeho naprostou dokonalou zrůdnost.

eremko_Bures.jpg (letadlo) (14.10.2020 10:42)
Vy sebestřední pepíci vůbec nechápete co se děje. Mávají vám před očima marionetami a hádáte se o nich jak malí haranti. Za pár dekád už nic jako Český stát nebude existovat a bude to tak dobře, protože když si národ neumí vážit svých kořenů a kultůry, nemá právo existovat. Chvíli jsem s tím bojoval, ale už jsem pochopil, že si to vlastně zasloužíme. Je navýsost komické jak se na naše státotvorné elity (Masaryk, Rašín, Štefánik apod.) odvolávají často lidé, kteří zároveň hlásají multikulturalismus.

eremko_Bures.jpg (tadybyl) (14.10.2020 10:34)
Pivo: neudělali to snad? Ono je asi jednoduší se ptát na roumingu než si to zkusit najít.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...