ČasProBydlení  |  ČasProŽeny  |  VipShow  |  HobbyDeník  |  ByznysDeník  |  MyMuži  |  MotorGuru  |  Pravda24  |  NeposlušnéTlapky  |  TechSvětferi 05.07.2016 
Obrázek feri
roumenisti kdyby meli zenu a deti nothing weekend pravdomluvny placatozemec ficovina4 strelba ze stredni vzdalenosti ruska stealth technologie
Komentáře (38) Komentovat Nezobrazovat

feri.jpg (HonzaRezRP (11.7.2016 10:25)
Pikula: Ta první skupina obyvatelstva se výchovou dětí nezabývá, pouze jejich výrobou...

feri.jpg (PikulaRP (8.7.2016 22:42)
Zlopez: Zatím to vypadá, že horší jsou vychovaný děti od negrů, než od buzen.

feri.jpg (ZlopezRP (8.7.2016 12:43)
Pochybuji, ze vychova deti homosexualnimi pary by zmenila jejich orientaci. Maximalne muze zmenit pohled na to, co je normalni a co ne. A to jak vidim, si stejne kazdy vyklada po svem.

feri.jpg (Štrůdel) (7.7.2016 13:46)
Není normální, aby děti vychovával homosexuální pár, je normální, aby je vychovával ústav. LOL!!! A ještě ke klasickému "Je to proti přírodě", to je argument jak stehno. Lidi pouští do řek kyselinu, létají na měsíc, práskaj se po prdelích bičíkem, čuchají ke kalhotkám, žerou věci, které mají s přírodou společné jen velmi málo. Pak argument, NA INTERNETU, že je něco "proti přírodě", je vyložená komika.

feri.jpg (Src) (6.7.2016 21:33)
Tyvole EC jestezes to napsal anglicky, bych si to jinak zas vykladal :-D :-D

feri.jpg (kapiláraRP (6.7.2016 20:41)
líbí se mi, že jsi nenapsal "a než kdy budu".

feri.jpg (mrkevRP (6.7.2016 20:02)
1. Že jsi (pouze) na holky bych ti klidně věřil, ale vzhledem k tomu jak se chováš je to statisticky prakticky nemožné... 2. Kafe nepiju 3. Kde jsi co četl o mém "teploušství" fakt netuším, to bude beztak další tvoje projekce 4. Vítej v klubu, "mrkev je kokot" používají uživatelé roumingu kteří jsou prokazatelně minimálně o řád větší kokoti než jsem a než jsem kdy byl.

feri.jpg (Eric-Cartman) (6.7.2016 19:39)
mrkev o tvém teploušství sem něco už četl a neboj nejsem jako ty abych se teplil v kavárně ... klidně za sebe ti mohu říci, jsem jen na holky ... aby sis zase něco nevyložil, tak anglicky female ...tož řeknu to po tvém: mrkev je kokot :D

feri.jpg (mrkevRP (6.7.2016 17:43)
@EC Takže je ti na blití pokaždé, když se podíváš do zrcadla, co... A jen tak mimochodem, lidi s tvými názory jsou v drtivé většině případů sami zapření homosexuálové.

feri.jpg (Src) (6.7.2016 17:37)
"A ne zadnej magor" :D :D :D :D

feri.jpg (Eric-Cartman) (6.7.2016 17:32)
A víš proč mě by ho dali ... protože jsem normální heterosexuál a ne žádnej magor, co se snaží přepsat biologii ... prostě buzna a buzna mít děti nemohou od přírody ... a jestli to dají sexuálně odlišným lidem, tak je to problém ... nehraji si na křesťana ... ale 1 muž + 1 žena, kteří jsou svoji mohou mít děti ... z lidí, kteří zastávají zvrácené hodnoty je mi na blití ... prostě kavárna ... to je diagnoza sama o sobě.

feri.jpg (Lizardking) (6.7.2016 17:20)
EC ty nejsi schopnej pochopit ani jediné souvětí v diskusi na roumingu. Zajímalo by mne jaký teorie se ti derou na mysl, když si třeba po třech dnech usilovnýho čtení projdeš noviny. Kdybys byl žádat o dítě ty, tak to po tobě všem těm pošukům, který si vyjmenoval jednoznačně schválí.

feri.jpg (Eric-Cartman) (6.7.2016 17:05)
Když někoho sexuálně vzrušuje osoba stejného pohlaví, proč by měl být diskriminován někdo, koho vzrušuje pojídání lidí, sex s dětmi, sex s mrtvolami, sex se zvířaty a další jiné sexuální poruchy ... tady prostě děláte jak jste otevření, ale přitom jste omezení ... stejně tak blbě by na vás čuměli v indii, kdybyste sežrali krávu nebo pokud byste si v číně nedali psa, nebo tamhle někde v africe nesnědli po smrti příbuzného, abyste dostali jeho sílu ... jaký je rozdíl mezi normálníma a nenormálníma teplíkama?

feri.jpg (mrkevRP (6.7.2016 14:22)
@Eric-Cartman Ty jsi ještě větší retard než ta TP ze SouthParku... Pokud vím, tak nikdo u adopce nezjišťuje jestli jsi nekrofil, zato zkoumají trestní rejstřík, životní situaci atd. Dokonce u nás můžeš adoptovat aniž bys měl partnera, naopak tu možnost ztrácíš, když uzavřeš registrované partnerství (což je pořádně na hlavu). Mimochodem, drtivá většina pedofilů má děti - vlastní - a není na tom nic divného. Jakkoliv všechno z toho co jsi vyjmenoval není "stejná porucha", většina dokonce ani sexuální porucha.

feri.jpg (Src) (6.7.2016 13:00)
Naprosto stejna porucha v sexualni orientaci? Podle koho? Podle tebe? :-D

další...