VPS  |  Doményhavlisticka ideologie vychazi z historie
Obrázek havlisticka ideologie vychazi z historie
Cbzn impossibru aksuali no Soudruh premier na inspekci kouzelny lektvar Nejlepsi vylet
Komentáře (11) Komentovat Nezobrazovat

havlisticka_ideologie_vychazi_z_historie.jpg (baator) (19.6.2019 16:54)
to co je vlastně ta Havlovská ideologie se nakonec asi nedozvím, co?

havlisticka_ideologie_vychazi_z_historie.jpg (Ma.Ch.) (18.6.2019 14:25)
ProrokZarathustra aj hnedých fašistov chceli oligarchovia? Demokracia mení k horšiemu lebo ludia v nej sú nekompetentný, tak ako aj ty!

havlisticka_ideologie_vychazi_z_historie.jpg (cern0usekR (18.6.2019 8:24)
Kapitalismus ma hlavne tu vyhodu, ze motivuje. I kdyz ses "fpyci" a nejvetsi zebrak, i kdyz ses nejbohatsi clovek na svete. Komunismus naopak vsechny nuti vojebavat a lemplovatet.

havlisticka_ideologie_vychazi_z_historie.jpg (ProrokZarathustraR (18.6.2019 1:26)
@cpt obyčajný ojebávačský zločin "univerzality peňazí" a z toho vyplývajúcej moci v súčasnej DEMOGARCHII (po odhnití starých monarchií zaviedli systém kedy otroci akože volia, ale kandidátov vyberá a platí oligarchia) - slovom demokracia zaklínajú len propagandisti (starí Gréci by sa hrozne rehotali keby videli tento oligarchicko-demagogický cirkus)

havlisticka_ideologie_vychazi_z_historie.jpg (CptNotSoFcknObvR (17.6.2019 23:47)
Tak jako, zrovna u nás je krásně vidět, že opravdu velký prachy dokážou demokracii hezky zatopit. Takže bych to přeformuloval tak, že kapitalismus může dusit demokracii, když ta nemá dobrý kontrolní mechanismy proti vlivu velkýho kapitálu.

havlisticka_ideologie_vychazi_z_historie.jpg (baator) (17.6.2019 22:57)
Co je podle autora "Havlovská ideologie"?

havlisticka_ideologie_vychazi_z_historie.jpg (hmm hmm) (17.6.2019 22:32)
Kapitalismus funguje dobře za předpokladu funkční hospodářské soutěže. Současný trh je ve většině oborů deformován více méně monopolním nebo oligopolním postavením velkých korporací, které ho využívají k ohýbání hospodářské soutěže a stanovení tržních pravidel ve svůj prospěch. Takže pán by neměl kritizovat kapitalismus jako takový, ale spíš patologii kapitalismu, které by mělo být bráněno důsledným uplatňováním antimonopolních předpisů, což ale často právě díky korupci vlád těmito korporacemi není.

havlisticka_ideologie_vychazi_z_historie.jpg (m2R (17.6.2019 21:33)
kapitalismus a socialismus byly stejný, vždycky makali jedni na ty druhý, na ty bohatší.. akorát socialismus to maskoval a tvrdil, že to za něj tak neni..

havlisticka_ideologie_vychazi_z_historie.jpg (DougBadmanR (17.6.2019 20:22)
Až lidi přestanou volit socany, dotace nebudou.

havlisticka_ideologie_vychazi_z_historie.jpg (jo ho hoo) (17.6.2019 20:03)
jakypak kapitalismus, kdyz zkrachuje banka tak se to zaplati z nove vytistenych penez, kdyz zkrachuje automobilka tak taktez, ale kdyz zivnostnik OSVC zacne vydelavat, tak je to automaticky parazit a patri mu zdanit vsechno, hajzlovi! A ostatnim dame dotace, aby svuj podnikatelsky zamer nemuseli platit z vlastniho... Zkratka, vsichni kapitalisti si jsou rovni, jenom nekteri jsou si rovnejsi.

havlisticka_ideologie_vychazi_z_historie.jpg (wut?) (17.6.2019 19:04)
Kdepak je to Churchilovské: Kapitalismus má jednu neřest. Nerovnoměrně rozděluje bohatství. Komunismus má jednu cnost. Rovnoměrně rozděluje bídu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...